PDA

View Full Version : Mnogo obyrkano



02-19-2007, 09:17
Ta znachi az sym mnogo vliubchiv chovek.Taya sedmica haresvam edin chovek ,drugata drug i obshto vzeto mnogo stranno..Predi okolo mesec se zapoznah s edno momche i uj hlytnah.Govorih s nego i mu kazah nali kakvo izpitvam ala-bala.Toi kaza dobre ti si mnogo gotina ,no sega mi se strupa mn moje li da ti kaja v Ponedelnik v daskalo.Az vikam mi Oki.Posle obache se razbolyah i ne hodih.Syuchenicite mi kazavaha che e idval nyakolko pyti da me tyrsi ..Kato se vidyahme posle dylgo vreme sled tva se pravehme che nishto ne e stanalo.Obache az vse oshte go haresvam i to mnogo.Okolo nego se vyrti i edno dr momiche.No tya si pada malko kurva ta se natiska na vsichki.Chuvstvam che s neya trudno she se borya.Pyk i ne znam toi nyakvi chuvstva kym men dali ima.Shtoto imame momenti ima i nameci.Kajete kakvo da pravya.Nyama li da e po dobre da go zabravya napylno i da zapochna otnachalo kakto pravya poprincip????? :(

Y4u/\u6Te
02-19-2007, 09:43
миличка направи тва което аз не направих!целуни го страстно че да каже е тва е !!направи го тка ще разбереш дали има нещо кум тебе!!! :smt007

CrazyWitch
02-19-2007, 11:45
Щом още не ти е отговорил или се притеснява или не те харесва.
Така и така си му казала... Защо не рискучаш и не го питаш "Ае сладур ко стана в отговора ти?" ?!?

XpM
02-19-2007, 11:50
Питай де... сливи ли имаш в устата.....

ThePainIsReaL
02-19-2007, 11:51
Наистина най-трудно е да се прецени кога човек да удвои силите си , когато се бори за друг човек , или да се откаже . Но мисля , че пред тебе има още някъв шанс . Не се отказвай . Предполагам , че знаеш , че хубавите неща изискват усилия . Просто поеми риска да говориш с него , да го сваляш . Но си имай едно наум ..

e_l_i_z_a
02-19-2007, 11:59
Искаш го все още само защото не си го имала все още,а вече ти е показал по някакъв начин,че не ти е безразличен!...а мога да ти гарантирам,че ако нещо стане между вас,ще ти доскучее :wink: ..но това не ти пречи да се забавляваш и да се впуснеш към него :-D Просто флиртувай с него.Докато си говорите казвай "двусмислени" неща :mrgreen: ,усмихвай му се,прави му комплименти и прочие...ако ти отвърне-ще чакаш просто да се наредят нещата :wink: Ако не-да е жив и здрав :D ... но ако просто отидеш и го питаш-някак си(според мен) ще развалиш цялата магийка :P Давай по-свежо :wink: Ти си знаеш !!! :D ;-) 8)

koalka
02-19-2007, 18:30
Ами ако го харесваш още, говори пак с него и предполагам вече ще разбереш какъв му е отговора.

nasty_f
02-19-2007, 19:31
Щом още не ти е отговорил или се притеснява или не те харесва.
Така и така си му казала... Защо не рискучаш и не го питаш "Ае сладур ко стана в отговора ти?" ?!?

doky
02-19-2007, 19:55
миличка направи тва което аз не направих!целуни го страстно че да каже е тва е !!направи го тка ще разбереш дали има нещо кум тебе!!! :smt007

Тоя номер може и да мине при някой момчета,но не и при мен примерно.В такава ситуация бих те избутал най-арогантно и бих ти казал,че си ограничена.Ами ако момчето си има приятелка примерно,от много неща зависи,но този метод е тъп,пък и затова са измислили разговорите,за да се разбират хората по между си.

LO6IQ
02-19-2007, 19:59
миличка направи тва което аз не направих!целуни го страстно че да каже е тва е !!направи го тка ще разбереш дали има нещо кум тебе!!! :smt007

Тоя номер може и да мине при някой момчета,но не и при мен примерно.В такава ситуация бих те избутал най-арогантно и бих ти казал,че си ограничена.Ами ако момчето си има приятелка примерно,от много неща зависи,но този метод е тъп,пък и затова са измислили разговорите,за да се разбират хората по между си.
Доку .. браво пич. =D>

XNRG
02-19-2007, 20:03
верно си е тфа с 'страсната' целугка ще изглежда нахално ами ако човека е мислел да ти каже че не те иска ... нз решаваш си сама ;)

LO6IQ
02-19-2007, 20:17
верно си е тфа с 'страсната' целугка ще изглежда нахално ами ако човека е мислел да ти каже че не те иска ... нз решаваш си сама ;)
Тва пък да почнеш с целувка е най-голямата тъпотия която може да направи ( според мен ) .
Пи Ес : Защо не ме направите модератор ? Да видите как ще лъщи форума (поне във любов 100%) .. без идиоти ..без тъпи теми ... яко ми се вижда. :::