PDA

View Full Version : HELP PLS - Граф Монте Кристо



SpAcE_LaDy
02-19-2007, 10:47
Здравейте! Значи адски много искам д ви се помоля з една услуга.. понеже имам д петък да правя реферат по литература и реших да е на Граф Монте Кристо искам да ви помоля д ми кажете какво става в книгата(сюжета) с 2 думи и също е кои са героите и ролята им.. в смисъл кой е главния герой и там някои по-важни др герои..
и последно - творчески замисъл и история н книгата! Плсссс.. ако знаете някое от тия неща кажете ми.. особено сюжета.. МОЛЯ ВИ СЕЕЕЕЕЕЕ! И ДА ИСКАМ НЯМА Д МОГА Д Я ПРОЧЕТА ДО ПЕТЪК ТАЯ КНИГА! ПЛССС СПАСЕТЕ МИ ЖИВОТА! Mn mersi predvare :*

KpuCuTo0o
02-19-2007, 10:57
Е не мога да разбера, защо ще пишеш за книга, която дори не си чела? И като толова много бързаш, заще не гледаш филма към книгата?

HopeLesss
02-19-2007, 10:59
Е не мога да разбера, защо ще пишеш за книга, която дори не си чела? И като толова много бързаш, заще не гледаш филма към книгата?

Филма не е същия като книгата.

SpAcE_LaDy, писах ти ЛС!

Green_Moon
02-19-2007, 16:54
Във teen учителя има теми, също така защо не потърсиш в google,съжалявам но не съм чела книгата и немога да ти помогна много :?

SpAcE_LaDy
02-19-2007, 23:40
Emi tursih, deistvitelno namerih, no ne tova, koeto mi trqbva.. zatova i napisah temata.. za6toto tova, koeto namerih ne mi vur6i rabota, zatova vi molq vas, sladur4eta, z pomo6t:)
E, mersi vse pak..

02-21-2007, 15:20
И аз имам за петък проект по литература и ми трябват само героите и творческа история/творчески замисъл на "Граф монте кристо" моля ви пишете на cuci4ka@abv.bg моляяяяя ще съм адски благодарана моля ви който намери или има нещо такова да пишеееее до утре следобяд!!!!!!!!!! :(