PDA

View Full Version : много бухнала коса моля ви много



02-19-2007, 12:20
значи имах доста хубава коса до задника но исках да не е толкова обемна и решиха да се пострижа на пластове като си мислиш че ще стане по - добре но нее...стана къса бухнала и ужасна. става хубава само като я направя с преса но не мога всеки пък да си я изправям с преса защото скоро ще заприлича на нищо та исках да Ви попитам не може ли косата вви да е с нормален обем ЩЕ СЪМ ВИ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНА АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

FairyNymph
02-19-2007, 13:32
ми мий се с някакъв балсам ииии със сешоар ли я сушиш? има значение и това дали я решиш с четка или с гребен .. :wink:

02-19-2007, 15:23
Osven s balsam zavisi i 6ampoana s koito tretira6 kosata ima i 6ampoani koito ti izmivat kosata no stava prekaleno buhnala.Izpolzvai i maska za kosa te sa6to 6t epomognat za oformqne na kosata.6tom neiska6 da q tretira6 postoqno s presa sled kato se izkype6 q razresvai postoqnno za da i pridade6 pone malko vidUspeh Mila :smt060

AliceSw
02-19-2007, 16:22
купи си балсам за след измиване, той намалява обема, ако си сушиш косата слагай пяна преди тва и сресвай, купи си крем за коса - избери си само 1 нещо оба4е :!:

miss_fatty
02-19-2007, 16:34
миии след като се искапеш веднага я намачкай с гел!Става супер! :wink:

miss_fatty
02-19-2007, 16:39
иии най-добре си купи на DOVE тая беличката серийка(има балсам,шампоан и маска за коса)мноо щи помогне шот една приятелка има такава коса кат твойта иии и препоръчах комплекта и остана много доволна!Аз няам такива проблеми но си ползвам този комплект от когато го пуснаха и ми харесва! :wink: Надявам се и на теб да ти помогне

*Poli*
02-21-2007, 13:56
Всекидневна употреба на балсами и т.н. е доста вредна.... Пробвай с течни кристали....

madonnna
02-21-2007, 14:01
Само не си купувай на Дав или Нивия защото от тях още повече бухва косата най добре си купи Гарниер Фруктис той вобще не дава обем на косата.

miss_fatty
02-21-2007, 14:09
Само не си купувай на Дав или Нивия защото от тях още повече бухва косата най добре си купи Гарниер Фруктис той вобще не дава обем на косата.

:-k :-k не мисля че си права! :wink:

martyivanova
02-27-2007, 21:28
Na sunsilk ima za vsqkakvi kosi balsam4eta :) apuk ot avon sum sigurna 4e su6to ima re6enie na problema ti

Lorraine
03-02-2007, 15:49
значи имах доста хубава коса до задника но исках да не е толкова обемна и решиха да се пострижа на пластове като си мислиш че ще стане по - добре но нее...стана къса бухнала и ужасна. става хубава само като я направя с преса но не мога всеки пък да си я изправям с преса защото скоро ще заприлича на нищо та исках да Ви попитам не може ли косата вви да е с нормален обем ЩЕ СЪМ ВИ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНА АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНОЕми ползвай маска за коса(на Гарниер е хубава) и няма да имаш проблеми с изправянето,понеже маската подхранва и дори пресата да гори косата ще е по-леко.. :wink: