PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Иска да се върне при мен ?



Sweety_SeX
02-19-2007, 12:40
zna4i mom4eto koeto si haresvam e po golqmo ot men s 3 godini , no tva nqma zna4enie!po edno vreme nie bqhme zaedno no samo za 2 meseca i krai tezi 2 meseca bqha nai gotinite v jivote mi no sled tova toi se hvana pak s biv6ata si fr i hodiha 1 mesec no tq vseki put ne mu obru6ta6e mn vnimanie i toi nakraq q zarqza!sega pak zapo4na da mi se natiska i da iska da se hvaneme,no az nz kakvo da napraviq?????????? pls pomognete mi ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

cherinka
02-19-2007, 12:44
Ми щом го харесваш - зимайте се.

gamercheto_
02-19-2007, 13:01
и да скъсали сте просто ей така ли?!ми щом не е щастлив с нея много ясно че ще и бие шута...а щом ти се натиска сега на теб тръгвайте и това е .... не мога да разбера къф е проблема? :-k

SouL^*DiViNe
02-19-2007, 13:24
Pone trqbva da opitate nali? :-k

dAnnyb0y
02-19-2007, 13:27
Опитай да прецениш дали е сериозен. В случай, че решиш да опитате пак, покажи му, че не може да те оставя и да се връща постоянно. Тоест този път бъди малко по предпазлива и дръпната от предишния. Успех !

BuBi008
02-19-2007, 13:47
E gluposti izobshto ne trugvaite ne vijdash li che toi te izpolzva. Predi se e razdelil s bivshatata si i da ne e sam se e zahvanal s teb a sega e vidql che pak nqma da stane nishto s neq i za tova aide otnovo pri tebe e kacnal . Zamisli se malko che te izpolzva kakvo e tova ili e s teb ilik s bivshatata ako te haresvashe naistina nqmashe tu pri neq tu pri teb.

Tempestjuji
02-19-2007, 15:00
зимай и бегай :P

misli pozitivno
02-19-2007, 15:06
Нееееееееееееееееее,НЕДЕЙ ГО ЗИМА,Кво мое очакваш от този при положение,че просто ти бил шута и решил да тръгне с друга,и сега естествено остана на СУХО и гледа да мине покрай капките,ако имаш поне малко достойнство недей,много са момчетата които могат да те направят щастлива,но поне няма да са некви дет да са с тебе само зада задоволяват мъжките си нужди..... :wink:

BeBcHeTo
02-19-2007, 15:35
Щом го харесваш каф ти е проблема:)зимай те се

ThePainIsReaL
02-19-2007, 15:40
Това , което си е в миналото , по-добре да си остане там . Той едва ли е станал по-сериозен . Ако е поумнял поне малко , да .. ама иначе , няма смисъл . Ако съм на твое място бих продължила напред .

koalka
02-19-2007, 18:20
Наистина трябва да разбереш и да си сигурна, че не си му само за развлечение, а иска да стане нещо.Поговорете и изчакай малко да видиш как ще се развият нещата.