PDA

View Full Version : Не си усеща краката



jeny
02-19-2007, 13:18
Много се надявям, че този форум посещават лекари! Въпроса ми не е особенно тийн той е за баща ми, който е на 39г. От известно време дного го болят краката, истрапнали са му, не ги чувства и има сини(посинели) точки по стапалата.Знам, че проблема е сериозен и трябва да отиде на лекар, а не да пиша във форуми, но преди година дядо почина(благодарение на лекарски грешки) и немога да го обедя да се прегледа. Много бех бела Благодарна ако може някои от четящите това да ми каже какво би могло да бъде, да сподели опит и ми каже как би могло да се лекува.

02-19-2007, 13:43
Moje da sa rez6ireni veni...no zavisi kade po krakata sa...ili puk da nqma urosqvane v krainicite...Vse pak toi trqbva da otide pone na kontrolen pregled,vseki pravi gre6ki,dori i lekarite ,no ne trqbva da gubim taka lesno vqra v horata...
p.s ne sum lekar

спеки
02-19-2007, 14:32
Проблема е сериозен,трябва да отиде на лекар.
Да отиде ако иска на 2-3 различни лекаря,независими един от друг и да не споделя,че е ходил на други прегледи,така може да се чувства по-сигурен.
Най-вероятно има проблеми в оросяването на краката,дядо ми е диабетик и му се случват подобни работи,но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да ходи на лекар!

sh3_1s_7h3_0n3
02-19-2007, 15:04
понеже не знам дали някой тук ще може да ти помогне... (а и се съмнявам форума да се посещава от лекари) за това ти давам линк към един медицински форум... http://mygp.us/
там можеш да споделиш...мисля, че вероятността да ти отговорят по-правдиво от който и да било тук от нас...е неимоверно по-голяма. надявам се да съм ти помогнала поне малко и дано баща ти се оправи.

jeny
02-19-2007, 15:25
Mnogo blagodarq za adresa tarsih takiva no popadnah na mn ne podhodq6ti v polovinata ot tqh dori ne uspqh da se registriram

sladoled
02-19-2007, 17:38
Най-добре да настояваш много упорито баща ти да посети лекар просто да се консултира. Каквото и да е, никой насила нищо няма да му направи. Но поне ще има информация и той ще си решава какво да предприеме. Не си струва за минали неща да си рискува здравето. Настоявай! Вероятно много се страхува, затова реагира така, но никога няма да си признае.

batkodoki
02-19-2007, 20:30
баща ви незабавно трябва да се консултира със спец....ако иска да има крака.

за грешките: разбира се, че и ние грешим. не сме светци слезли от иконите, живи хора сме..