PDA

View Full Version : Тъпи оправдания, за да не излизаме или липса на пари?



Напълно Отчаяна
02-19-2007, 13:50
Не знам вече какво да правя.
На 18 години съм и имам огромен проблем с най-добрата си приятелка... а проблема е, че вече не ми е приятелка
Какво ли не се мъчих да направя, за да я накарам да излизаме и да си говорим... тя все ми излизаше с оправданието, че няма пари (тя има - обаче ги пръска все за простотии и като дойде време за кафе пак няма. Като например да си вземе телефон, който няма как да използва или кабел, за него който също не може да използва. Седи по-цял ден в тях и ми реве как нямала пари, ама си взема боклуци дето с никой не може да ги използва, дори и с мен защото тоя телефон й е за играчка, няма и 2 стотинки в картата. А за черпането вече ми писна). :smt013 Не се виждаме, не си говорим. Нищо не правим. Само ми реве как нямала пари. Нямаш пари - не си купуваш боклуци, с които да си играеш!!! Защото този телефон е точно такъв - боклук!!! Нито на родителите си може да звъни, защото те са без телефони, нито на мен, защото няма 1 стотинка на картата! Иначе много й знае устата - да съм й търсела гадже! Развиках й се, че не съм някоя сватовница и, че докато си седи у тях, "принца на бял кон" няма да дойде да я покани на среща. Толкова е задръстена и затворена, че даже и с кран не мога да я извадя от тях. Иначе знае да ми се сърди и да ми плюе приятеля от завист, за дето тя момче ще види само през крив макарон. Потретих й, че проблема е в нея! В това, че е много затворена и задръстена!!! Поне с мен да излиза и така да се вижда с други хора. И това не искала, не можела да се вижда с други хора... бахму... чувствала се кофти сред хора и за това предпочитала да си седи у тях.
Казах й: "Като ти е кофти, тогава няма да ми се цупиш и да ми правиш фасони! Аз правя всичко за тебе, а ти да ми изплюеш в лицето!"
Тя ми се разсърди, ама на мен адски много ми накипя. Само ми завижда и ми се прави на по-велика от мен, ама като трябва да излезем ... "Нямам пари!" Това с черпането ми писна вече, сериозно.

gamercheto_
02-19-2007, 14:25
ми остави я да си блъска сама главата докато не разбере че ти си била права и че ако не излиза не може да води нормален начин на живот!а за болкуците наистина е много тъпо да си дава парите за тъпотии и после да реве че няма пари за кафе...явно не може сама да си прави сметката но с времето и това ще стане....Според мен просто я остави за малко,не и обръщай внимание,явно е свикнала да ходиш вечно след нея и да и се молиш!остави я и когато види че сама си е виновна ще те потърси или ще се депресира още повече!ти си имаш приятел,имаш си и други грижи не можеш постоянно да мислиш за нея и за това как да и огодиш!С молене нещата няма да се оправят....