PDA

View Full Version : Защо трябва да ме боли...



SouL^*DiViNe
02-19-2007, 13:53
Жалко е когато отделиш много време на нещо,което мислиш,че има бъдеще и се окаже,че не е така.Тогава разбираш,че всичкото това време си го похабил напразно.Мисълта за напразно изгубеното време не ти излиза от съзнанието,не те оставя да заспиш вечер.Искаш да върнеш времето назад,но не можеш.Иска ти се да продължиш с нещото,само и само изминалото време да не е изгубено.И наистина се опитваш да буташ нещото,но не се получава.В този момент се сещаш нещо,което си знаел.....че нещото няма бъдеще...

gamercheto_
02-19-2007, 14:00
може би сме заели че в това нещо няма бъдеще но въпреки това сме се надявали да се получи!Наистина е жалко да видиш как всичките ти мечти,старания,незабравими спомени си отиват,но това е живота!след всяко зло идва и добро....дори и със сълзи на очи трябва да затворим тази страница и да продължим и да си извадим поука от това което е било...а за напред...не се знае какво ни чака...само времето може да покаже

sh3_1s_7h3_0n3
02-19-2007, 15:15
сега като анализираш ситуацията ще видиш къде си допуснала грешки, кое 'уж' е било очевидно, а ти, заслепена, не си могла да го видиш... от много неща можеш да се поучиш...и така следващия път ще си по-опитна и по-бдителна... те хората са го казали... Това, което не ни убива, ни прави по-силни. Горе главата... човек се учи от грешките си...

ThePainIsReaL
02-19-2007, 15:31
Ей , я горе главата . Животът винаги ни предоставя изпитания и ние трябва да ги преминаваме , за да продължим напред. Знам ,че боли .. знам , боли безбожно много . Нощите ти вероятно са адски тежки , но ти ще бъдеш силна и отново ще се изправиш на крака и то възможно най-скоро , нали ? Аз вярвам в тебе . И знай , че не си изгубила това време , убедена съм ,че през него си се научила на много неща , които ще използваш разумно по-нататък .

BeBcHeTo
02-19-2007, 15:32
Ей , я горе главата . Животът винаги ни предоставя изпитания и ние трябва да ги преминаваме , за да продължим напред. Знам ,че боли .. знам , боли безбожно много . Нощите ти вероятно са адски тежки , но ти ще бъдеш силна и отново ще се изправиш на крака и то възможно най-скоро , нали ? Аз вярвам в тебе . И знай , че не си изгубила това време , убедена съм ,че през него си се научила на много неща , които ще използваш разумно по-нататък .

Barbaronka
02-19-2007, 16:20
Prosto e trqbvalo da se sluchi !! tAKA E biloi pisano !
I az sum iskala nqkoi neshta ot koito me e bolqlo mnogo da ne mi sa se sluchvali no UVI !!
tAKA Se uchim po-burzo !!! Gore glavata i produljavai napred,zashtoto shte sreshnesh oshte mnogo bolka,no i mnogo radosti !


uspeh! \:D/

LO6IQ
02-19-2007, 16:21
Ей , я горе главата . Животът винаги ни предоставя изпитания и ние трябва да ги преминаваме , за да продължим напред. Знам ,че боли .. знам , боли безбожно много . Нощите ти вероятно са адски тежки , но ти ще бъдеш силна и отново ще се изправиш на крака и то възможно най-скоро , нали ? Аз вярвам в тебе . И знай , че не си изгубила това време , убедена съм ,че през него си се научила на много неща , които ще използваш разумно по-нататък .

Some1 else
02-19-2007, 16:37
За да се научиш да правиш нещо правилно задалжително ще го сбаркаш поне веднаж....

ThePainIsReaL
02-19-2007, 16:45
За да се научиш да правиш нещо правилно задалжително ще го сбаркаш поне веднаж....

Абе .. не съм много съгласна , има много неща на този свят , които си нямат писани правила и всеки човек процедира ,както той си го усеща .

Джон Сняг
02-19-2007, 16:53
Жалко е когато отделиш много време на нещо,което мислиш,че има бъдеще и се окаже,че не е така.Тогава разбираш,че всичкото това време си го похабил напразно.Мисълта за напразно изгубеното време не ти излиза от съзнанието,не те оставя да заспиш вечер.Искаш да върнеш времето назад,но не можеш.Иска ти се да продължиш с нещото,само и само изминалото време да не е изгубено.И наистина се опитваш да буташ нещото,но не се получава.В този момент се сещаш нещо,което си знаел.....че нещото няма бъдеще...Оооо как те разбирам човече....Тфа е едно от наи-кофти нещата коитооо могат да ти се случааат...за жалост на мен доста честичко ми се случват само се моля сегашния слуваи да не е такъв само се моля! [-o<

FcheSladko
02-19-2007, 17:35
Ей , я горе главата . Животът винаги ни предоставя изпитания и ние трябва да ги преминаваме , за да продължим напред. Знам ,че боли .. знам , боли безбожно много . Нощите ти вероятно са адски тежки , но ти ще бъдеш силна и отново ще се изправиш на крака и то възможно най-скоро , нали ? Аз вярвам в тебе . И знай , че не си изгубила това време , убедена съм ,че през него си се научила на много неща , които ще използваш разумно по-нататък .

Изпитваме трудности за да разберем и оценим живота може би :)

Погледни от добрата страна на нещата - все нещо си научила през това време и то ти е дало нещо малко или много добро все пак :) Не се предавай, може би всичко си е заслужавало ;)

koalka
02-19-2007, 17:37
Просто живота е такъв и понякога ни кара да изживяваме такива неща, но все пак трябва да вдигнем глава и да погледнем напред. :wink:

ThePainIsReaL
02-19-2007, 17:56
Просто живота е такъв и понякога ни кара да изживяваме такива неща, но все пак трябва да вдигнем глава и да погледнем напред. :wink:

Уфф .. като се замисля колко е лесно да го кажем. Трудно е да се направи и да се открие светлинката в тунела :?

sexy_anji_
02-20-2007, 09:52
сега поне си взе поука нали ? нищо не е сигурно , сама решаваш дали да поемеш риска или не ... ама както са казали хората: " Който рискува пе4ели" не се притеснявай , следващият път няма да бъдеш разо4арована :) моята любима фраза е : "След големите падения , идват големи възходи " 8) не се депресирвай животът е пред теб , ние сме само тинейджъри .. представяш ли си с какви по сериозни неща ще се сблъскваш в живота . Горе главата и не гледай назад :) Живей в настоящето . каквото се е слу4ило, слу4ило се е , не трябва да живееш в спомени а да продължиш напред. ина4е 4ове4еството нямаше да се е развило толкова. Ще се справиш :wink:

koalka
02-20-2007, 09:57
Просто живота е такъв и понякога ни кара да изживяваме такива неща, но все пак трябва да вдигнем глава и да погледнем напред. :wink:

Уфф .. като се замисля колко е лесно да го кажем. Трудно е да се направи и да се открие светлинката в тунела :? Така е, права си, но все пак трябва да направим усилие.

He3aBuCuM
02-20-2007, 14:19
Живота е гаден и после умираш ...
Той е един малък миг от цялото ти съществуване. Оценете го ;)

Gravity^of^love
02-20-2007, 14:22
знаеш че няма бъдеще но толкова много искаш да се получи нещото че почти забравяш какво ще се случи с теб ако нещото наистина не се получи..нормално..искаме света да е както си го представяме...но понякога не е така за съжаление

Ice_Queen
02-20-2007, 14:27
изгубеното време не ти излиза от съзнанието,не те оставя да заспиш вечер.Искаш да върнеш времето назад,но не можеш.Иска ти се да продължиш с нещото,........ да не е изгубено.И наистина се опитваш да буташ нещото,но не се получава
Аз не вярвам в това...след като съм обичала..съм се борила..значи нищо не е било напразно..пък кой знае..някога може да продължа да бутам това нещо.Да не се откажа от него,а просто да го оставя докато намеря вярното решение..и никога не е късно (не за вс ,но за повечето неща)...късно е само когато умрем..от там няма как да се върнем..само тогава,затваряйки очи ще кажа - да аз опитах ,да абсолютно вс и не стана!

LO6IQ
02-20-2007, 19:24
Просто живота е такъв и понякога ни кара да изживяваме такива неща, но все пак трябва да вдигнем глава и да погледнем напред. :wink:

Уфф .. като се замисля колко е лесно да го кажем. Трудно е да се направи и да се открие светлинката в тунела :? Така е, права си, но все пак трябва да направим усилие.
Странно ? На мене живота ми не ми поднася такива ,,изпитания'' ? Може би сам си диктувам правилата . :-s