PDA

View Full Version : iskam i az da si imam gadje :((



ytchaqny
02-19-2007, 14:11
Na 14 sym, a ne sym imala seriozno gadje. Kak moje si4ki da imat - samo az ne. Ponqkoga si mislq 4e nikoga nqma da sym 6tastliva. A 6tastieto na horata okolo men o6te pove4e me natyjava. Nz kude e pri4inata???? No znam 4e ne iskam pove4e da jiveq taka? Kfo da napravq??/ :cry: :cry: :cry:

Tempestjuji
02-19-2007, 14:19
Спокс бе!! Ше си имаш..... :wink: :|

Ice_Queen
02-19-2007, 14:20
Спокс бе!! Ше си имаш..... :wink: :|

Всяко нещо с времето си!!!!

02-19-2007, 14:24
eee i az iskam ama nema :(

bungle
02-19-2007, 14:25
Айде, стига мрънкали.

Ще дойде и вашият ред.
Те тогава ще видите какво е...

Gravity^of^love
02-19-2007, 14:28
Ооо не бързай...това не е най-важното на света..една връзка носи колкото щастие толкова и проблеми и нерви..не си мисли, че като си с някого всичко ще е розово. Отначало може би ще е така, но повярвай ми бързо ще осъзнаеш реалността. Да не говорим за раздялата, която рано или късно ще се случо, тя просто е неизбежна...та мисълта ми беше, че тогава ще си казваш "Кой ме би по главата да тръгна с тоя?" ..няма човек, който да не е изпитал тва гадно чувство на 'зарязания'..така, че нищо не си загубила..да не кажа обратното..кефи се с приятели, излизайте си по кафенца ала бала..все пак си на 14..живота е пред теб не бързай за никаде...пък и мисля, че още ти е рано за сериозна връзка..сега като се замисля..аз на 14 не съм знаела какво искам от собствения си живот, камо ли от някое момче... :)

gamercheto_
02-19-2007, 14:49
все пак си на 14..живота е пред теб не бързай за никаде...пък и мисля, че още ти е рано за сериозна връзка..сега като се замисля..аз на 14 не съм знаела какво искам от собствения си живот, камо ли от някое момче... :)

точно така :wink:
абе кви са тези работи на 14 години и да имаш такива терзания "защо си нямаш сериозен приятел"!!!! лелее падам.....не ти трябва да имаш защото си още малка (не че аз съм много голям но все пак)! сигурен съм че ти самата нз какво искаш и искаш да си имаш сериозен приятел само защото останалите ти приятели си имат...това са луди работи изчакай първо да пораснеш да се порадваш на живота и тогава се обвързвай.... :smt011

02-19-2007, 14:59
Ei gore glavata! Vsi4ko s vremeto si! Ako tova 6te te uspokoi az sum na 17 ,no i az ne sum imala seriozna vruzka do sega. Nqkoq druga za po mesec nai-mnogo dva i tova e! A i kato se zamisli6 ne ti li idva naum 4e prosto o6te ne ni e vreme za seriozni vruzki. Razbira se ako sre6tne6 4ovek,koito obi4a6 istinski nqma ni6to lo6o da izjiveete edna prekrasna vruzka,no dokato tova stane se radvai na po malkite liubovi s koito te sre6ta jivota. Makar i po kratkotraini i te nosqt sus sebe si priqtni momenti! Are sus zdrave! :P

zubi
02-19-2007, 15:16
Като за начало излизай навънка повече ... ходи на повече събирания ... обикаляй коридорите не даскалото ... все някога ще го срешнешш..... ако просто си стоиш нищо нема да стане ....

Малийййй кой го казва ...тояно тоя дет неправи горните неща и би требвало дда пусне подобна тема :-D :-D :( :-D :-D

CrazyWitch
02-19-2007, 15:19
Може това което да ти кажа да ти се стори вече познато и банално, но си е така.
Ти си само на 14 и целия живот е пред тебе.
Сериозно гадже.. ?!? Поживей си малко и тогава. Излизай с приятели.. и т.н. Моето първо гадже беше на 15, а второто ми на 16,5, че и малко повече и все още съм с това момче, а съм на 18. Не виждам за къде трябва да бързаш. Както мене ме споходи съвсем неочаквано, така и тебе. :) Късмет.

Krem4eto
02-19-2007, 15:20
Na 14 sym, a ne sym imala seriozno gadje. Kak moje si4ki da imat - samo az ne. Ponqkoga si mislq 4e nikoga nqma da sym 6tastliva. A 6tastieto na horata okolo men o6te pove4e me natyjava. Nz kude e pri4inata???? No znam 4e ne iskam pove4e da jiveq taka? Kfo da napravq??/ :cry: :cry: :cry:

Бахти и аз съм същата работа ей сега ставам на 15 а всичките ми гаджета са били несериозни :( нито едно сериозно....Хммм много тъпо ](*,) :smt011 :smt012

JoeBanana
02-19-2007, 15:24
и аз искааааааам.... мрън :mrgreen:

BeBcHeTo
02-19-2007, 15:29
Си4ко с времето си ...споксс и ти ше имаш гадже

miss_fatty
02-19-2007, 16:04
помисли дали ти няма нещо на теб .......... :-k

Barbaronka
02-19-2007, 16:14
Ebe kak taka na 14 iskash da si imash seriozno gadje??? Vreeto e pred teb! Sega sa ti godinite da luduvash i da flirtuvash a ne da se zatrusvash vkushti!!!
Ne burzai tolkova,zashtoto posle shte sujalqvash.. !!!!!!

GLEDAI SI KEFA I NE JELAI NESHTA ZA KOITO OSHTE NE IM E DOSHLO VREMETO !
uSPEh ! [-X =; \:D/

madlencheto:)
02-19-2007, 16:18
За всеки влак си има пътници.. не бързай! а и не мисля,че 14 години е чак толкова подходяща възраст за сериозни връзки.Аз съм на ..да речем почти 17 и още не съм имала.Така че, живей си живота.. има време за всичко!:))

white_chik
02-19-2007, 16:57
Еми почни да разсъждаваш по друг начин.Помисли си,че имаш семейство,дом,приятели,има какво да ядеш,можеш да ходиш и виждаш и т.н.,някои хора нямат тази възможнст.А колкото до гаджето и за тва ще си дойде времето,знам,че в днешно време е много модерно да си имаш гадже и че ако си нямаш не си "гъзар",но явно такъв ти е късметът,един ден и ти ще срещнеш твойто момче

Bodom_child
02-19-2007, 17:06
Амиии те повечето хора тука умни съвети ди дават, амаа дай ние с тебе да си основеме аасоциация за търсещите сериозни гаджета :wink:

Моя съвет е да си поживееш още малко, защото и една сериозна връзка не е лесна [-X

Ice_Queen
02-19-2007, 17:08
Амиии те повечето хора тука умни съвети ди дават, амаа дай ние с тебе да си основеме аасоциация за търсещите сериозни гаджета :wink:

Моя съвет е да си поживееш още малко, защото и една сериозна връзка не е лесна [-X

Говорили сме си с теб - от сериозни неща само глава боли... :wink:

FiRe_LaDy
02-19-2007, 17:23
Mi normalno e da si nqmala seriozna vryzka se oshte si malka edva na 14.Predpolagam povecheto momicheta na tvoqta vyzrast i te nqmat koi znai kolko seriozni vryzki.I az do predi godina nqmah nito edna seriozna vryzka .. sichko becshe za po den dva ili nai mn mesec.Taka che spoko ima vreme jivota e pred teb.Ne se otchaivai i nedei zavijda na chujdoto shtastie! :P

SouL^*DiViNe
02-19-2007, 17:27
mi to i az si nqmam priqtel ama...kFo da da napraim

He3aBuCuM
02-19-2007, 17:36
Трябва найстина силно да го желаеш, а не да висиш пред комп-а и да чакаш някой да звънне на вратата и да ти се обясни в любов ;)
Иди ... набележи си дадено момче и му покажи, че найстина го харесваш. И после чувствата прерастват в обич и ... света ти се вижда розов :oops:

koalka
02-19-2007, 17:38
Спокойно, има време.Ти си само на 14.И аз до 15 си нямах гадже и какво от това?Не ми е пукало особено. :wink: Ще си намериш гадже.

dessi___
02-19-2007, 17:42
ne se trevoji vsi4ko 6te si doide s vremeto :wink:

{{{n0o-LoVeEe}}}
02-19-2007, 17:51
mMm......she se opitam da ti dam nqkoi saveTi...vij sq...nabeleji si nqkoi no vinagi se oglejdai za istinskata liubof...1vo se zapoznaite posle moje da izlezete nqkoi pat...nauchi kakvo haresva kak go haresva i zashto go haresva...tarsi obshtoto mejdu dvama vi moje bi tfoq chovek she go namri :wink:

Undying
02-19-2007, 18:09
Ееее,ти на 14 вече си се отчаяла,на 20 си представям какво ще е.Споко бе,живота е пред теб,ти се радвай сега докато си още свободна.

Lambo
02-19-2007, 18:27
Na 14 sym, a ne sym imala seriozno gadje. Kak moje si4ki da imat - samo az ne. Ponqkoga si mislq 4e nikoga nqma da sym 6tastliva. A 6tastieto na horata okolo men o6te pove4e me natyjava. Nz kude e pri4inata???? No znam 4e ne iskam pove4e da jiveq taka? Kfo da napravq??/ :cry: :cry: :cry:


И за кво ти е? Да ти прави проблеми постоянно и през 5мин да пускаш теми тук защо не вървяло ли? Да си имаш гадже си е чисто и просто една вързалка - ограничения, лишения, болка, несгоди..... Не ти трябва повярвай ми... Като порастнеш малко и намериш наистина подходящия човек тогава мисли са връзка...

maybelline
02-20-2007, 05:04
Първо се научи да бъдеш щастлива без гадже.Ако сега не си щастлива,защото нямаш гадже,когато имаш гадже пак няма да си щастлива.Човек трябва да се научи да живее сам и след това като видят всички колко е самостоятелен,се привързват към него.На 14 аз имах гадже(първото ми),но преди да стана гадже с него си живях чудесно и сама.Не е рухнал целият свят след като нямаш гадже.И за теб ще се намери.На 14 не си остаряла чак толкова,споко ;)

ND4SPD_f
02-20-2007, 06:35
kato za na4alo q karai malko po optimisti4no

KisskilleRcHe
02-20-2007, 06:36
И закакво ти е да си щастлива известно преме и после да си още по-нещастна от сега..... Няма смисул... Така ти е супер... :)

muhlqsal_4orap
02-20-2007, 07:24
аз съм готина, прекрасна, неповторима, уникална, прелестна, умна и претенциозна блондинка.
не искам гадже, само ползвам темата за да се изфукам

LO6IQ
02-20-2007, 08:01
Na 14 sym, a ne sym imala seriozno gadje. Kak moje si4ki da imat - samo az ne. Ponqkoga si mislq 4e nikoga nqma da sym 6tastliva. A 6tastieto na horata okolo men o6te pove4e me natyjava. Nz kude e pri4inata???? No znam 4e ne iskam pove4e da jiveq taka? Kfo da napravq??/ :cry: :cry: :cry:
Хммм.... и аз се питам същото ... :? и при мен е така положението.

XNRG
02-20-2007, 10:22
Na 14 sym, a ne sym imala seriozno gadje. Kak moje si4ki da imat - samo az ne. Ponqkoga si mislq 4e nikoga nqma da sym 6tastliva. A 6tastieto na horata okolo men o6te pove4e me natyjava. Nz kude e pri4inata???? No znam 4e ne iskam pove4e da jiveq taka? Kfo da napravq??/ :cry: :cry: :cry:
Хммм.... и аз се питам същото ... :? и при мен е така положението.
и аз така :-D но не не съжалявам ...

punisher
02-20-2007, 11:40
Na 14 sym, a ne sym imala seriozno gadje. Kak moje si4ki da imat - samo az ne. Ponqkoga si mislq 4e nikoga nqma da sym 6tastliva. A 6tastieto na horata okolo men o6te pove4e me natyjava. Nz kude e pri4inata???? No znam 4e ne iskam pove4e da jiveq taka? Kfo da napravq??/ :cry: :cry: :cry:

ох боже..
кога ще спрете да се оплаквате как всички около вас си имали гаджета ... не сте ги виждали без гажде и т.н.
Ти да не мислиш,че само защото имат гаджета са на седмото дебе с тях :? булшит моа да ти кажа
нали виждам кво прават всички тъпи пачи (80% от населението)... Хвашат си гадже колкото да има нещо,че иначе скъпите им приятелки ше земат да им се смеят.. :smt012 и след два дена им омръзва и разкарват гаджето... толкова малко случаи на истинско щастие съм виждала,че....
изобщо не се забжлуждавай,че на теб нещо ти има...
по-добре да си имаш едно гадже за което наистина да си струва, отколкото да сменяш някви келеши през 2 дена.. [-(
И аз не съм имала повече от едно гадже ама като гледам от кви съм заобиколена не съжалявам много да ти кажа.. :wink: както казах и преди.. ако дойде някой свестен момък-хубаво,ако не-- здраве да е \:D/ don't worry..be happy

EdIn_Tam
02-20-2007, 12:31
Ооооо закасняла си моето момиче, вече си толкова голяма..и без гадже..много лошо....лошо [-(

Забавни сте Ей :-D

BUBU_to4ka_TO
02-20-2007, 12:36
bi li mi kazala za6to po dqvo*ite ti e gadje?????? kakvo 6te go pravi6??? gadje 6te ima6 kogato liubovta ti e spodelena a ne prosto 6toto ti trqbva nqkoi koito da ti obry6ta pove4e vnimanie

XNRG
02-20-2007, 12:38
bi li mi kazala za6to po dqvo*ite ti e gadje?????? kakvo 6te go pravi6??? gadje 6te ima6 kogato liubovta ti e spodelena a ne prosto 6toto ti trqbva nqkoi koito da ti obry6ta pove4e vnimanie
u got the poin there :-k и аз ще се замисля по въпроса ....

LO6IQ
02-20-2007, 19:42
Спокс бе!! Ше си имаш..... :wink: :|
Иска ми се да си мисля така :(
Въпреки ,че съм оптимист ... :cry:

Eternal_flame
02-20-2007, 19:52
Ne barzai,ima vreme,jivata e pred teb.Znam,4e sigurno si kazva6 " iskam sega,to4no v tozi miment gadje",no nai-hubavite ne6ta idvat,kogato nai malko gi o4akva6 i za tqh trqbva vreme

aaaaaaaa123
02-21-2007, 00:04
Айде бе...всички имат ама друг път.Всяко нещо с времето си ;)

MoHuTo
02-21-2007, 00:09
Спокс бе!! Ше си имаш..... :wink: :|

02-21-2007, 09:16
Na 20 sym i nikoga sym nqmal.... Ako si mislis che mi ima neshto - greshish :lol:

DaRk_FaIrY
02-21-2007, 09:23
е ти пък за едно за едно гадже! какво от това ако не можеш да си хванеш намери си някакво занимание което да те прави щастлива....все пак любовта и обвързването не е само птички,пчелички и цветенца от страни ти изглежда всичко красиво но и това крие своите не приятни изненади още си малка според мен по-добре да правиш нещо да се самоусъвършенстваш за гаджета ще имаш цял живот :-D

punisher
02-21-2007, 10:46
Na 20 sym i nikoga sym nqmal.... Ako si mislis che mi ima neshto - greshish :lol:
а тъй :lol:
я да си праим ние купона...гаджетата после :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-21-2007, 11:58
spoxi ima si vreme.. az sum po4ti na 15 i edinstvenata vruzka za koqto smqtam za po seriozna be6e s enjoy_the_love.. 5 meseca li kolko be6e no dosta neshta prejivqhme :P