PDA

View Full Version : изкарва ме извън нерви вече...



malkoto^f
02-19-2007, 14:23
има едно момче в моя клас..преди ми бе6е казал че ме харесва и естествено като нямам чувства към него не се полyчи нищо .. и сега в часовете,когато обаркам нещо незначително(дори учителката не ме поправя)тои прекасва цялата работа,за да ме поправи и прави така само с мен..попринцип не oбращтам внимание на такива неща,но вече не издаржам и незнам какво да правя..според мен е наи-добре да му кажа,обаче тои ще ми прави на пук... :smt013 и ще се скараме,а наи-много мразя да се карам с някои от класа все пак сме един клас.. :smt012

Fucking_Bitch
02-19-2007, 14:26
Заяждай се с него и ти!Никой не е безгрешен,покажи му го и ти не си била длъжна да отвърнеш на чувствата му..Егати наглите същества.. дето са мъжете понякога! :smt017 :smt017 :smt012

gamercheto_
02-19-2007, 14:28
хубаво е това че не искаш да саздаваш спорове и още повече проблеми но не можеш и да си траеш...говори с него или започни и ти да му въртиш същите номера.....момчетата сме гадни понякога и правим глупости които не осъзнаваме само защото ни е засегнато самочувствието

even_in_death
02-19-2007, 14:49
Еми като се заяжда така го затапи един два пъти и той ще си млъкне.. кфо като не си искала да тръгнеш с него - да не е бог .... много ги мраза такива надуфки... :smt013

malkoto^f
02-19-2007, 15:25
много благодаря за коментарите :smt008 ще го оправя утре .... :smt067

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-19-2007, 15:51
Заяждай се с него и ти!Никой не е безгрешен,покажи му го и ти не си била длъжна да отвърнеш на чувствата му..Егати наглите същества.. дето са мъжете понякога! :smt017 :smt017 :smt012
Dam, taka e, daje spored mene toi po tozi na4in se opit da prrikrie kolko mu e gadnoo i kat edin nedorasal tee se opitva da go pokaje po nai-tapiq na4in!!!! Nedei otstapva