PDA

View Full Version : Za BQLOTO TE4enie



02-19-2007, 16:04
Vidqh 4e ima i dr temi za bqloto te4enie,no ne si otgovarqm na moite vaprosi smisal takyv 4e nego iskam na suha materiq a na tezi koito sa go izpitali i kak se spravqt sas problema....Zna4i imam bqlo te4enie ot mn vreme znam 4e tova e normalno (i mi idva dem) no tva prodaljava prekaleno dylgo pak i drugoto e 4e iskam i sam gotova da pravq sex no primerno 6te e mn nekomfortno svalqm belioto i `ups` bqlo na 4ernite pra6ki kofti nali ? pls pomognete :cry: Mn e gadno..6te se razdvam da pi6ete po temata..

sladoled
02-19-2007, 17:49
Винаги носи интимни влажни кърпи и ги ползвай при ходене в тоалетна. Ако резултата не те задоволява носи ежедневни превръзки.
Знам, че е много секси да носиш черно бельо, но за съжаление всяко интимно зацапване си личи. Изхода е да го смениш непосредствено преди да се стигне до интмност. Пък и в такъв момент / за твое успокоение/ никой няма да ти разглежда бельото под лупа.

miss_fatty
02-19-2007, 18:53
дебре не е толкова фатално!аз си иам от мноо отдавна пък не ми пречи за нищичко!тряа се миеш по честичко и тва за интимните кърпи е мноо добро! :wink:

Alex_f
02-19-2007, 19:28
osven intiminite mokri karpi4ki,moje6 da polzva6 i intimen sapun.az polzvam i sam mnogo dovolna.

Bezrazli4na
02-20-2007, 10:20
osven intiminite mokri karpi4ki,moje6 da polzva6 i intimen sapun.az polzvam i sam mnogo dovolna. Moje6li da kaje6 ne6to pove4e za tozi sapun kakva marka e ? :P

charlies_angel
02-20-2007, 14:07
лактацид фемина е мн добър
аз него ползвам ;)

Bezrazli4na
02-20-2007, 15:57
Mersi mila mislq da si go vzema :smt016.Za mokrite kyrpi4ki sym saglasna i za ejednevnite prevryzki a ne6to drugo davaite mneniq hora :lol:

Butterfly^
02-20-2007, 16:43
az pyk sym 4uvala i 4ela to4no obratnoto- mnogo momi4eta kazvat 4e bqloto im te4enie namalqva zna4itelno sled kato sa spreli da izpolzvat intimnite sapuni i gelove i sy6to taka ejednevkite- osobeno korpinenite. Tova za prevryzkite ne go garantiram oba4e za sapunite i ginekolozi znam 4e go tvyrdqt. Lekuvai se, idi na ginekolog nedei zamazva polojenieto s prevryzki, nqma da ti pomognat v otstranqvaneto na problema daje naprotiv.

Alex_f
02-20-2007, 17:36
az polzvam intimen sapun na krasnaq liniq.za prevtrazkite i az ne sam mnogo saglasna da se nosqt i sam 4uvala 4e ne trqbva da se polzvat mnogo dalgo vreme,za6toto se polu4ava ne6to kato infekciq ili mogat da se polu4at gabi4ki.neznam ot kakvo e porodeno bqloto te4enie,no moje i da e ot nastinka.neznam dali si pravia sex,no ako si nai-veroqtno e ot partniora ti da si xvanala ne6to.

az za intimniq sapun za sega neznam nqkoi da se e oplakal ot takova ne6to.na men mi deistva mnogo dobre.pri vseki e razli4no!

fifi_friend
02-20-2007, 19:12
каквото и да правиш отиди първо на гинеколог, защото не винаги бялото течение е нормално. Получава се и от мрасотия и от инфекции. Преди да търсиш решение разбери какъв е проблема!