PDA

View Full Version : Той или те?



02-19-2007, 16:52
Здравейте!На 16 съм...и харесвам 1 момче от класа...до днес си се борех тихомълком за него...Даа,но днес една приятелка имаше рд и 7 души бяхме на кафе..И нали играем на откровения и...се оказа че 4 души (без мен ) го харесват!!!!! ](*,) Да продължа ли да се боря за него?Те са ми мн. близки,но не минава ден без да помисля поне 20 пъти за него!!! :-# Аааа помощ моляя!!!!! :smt012 ПП:Малко инфо за тея четирите-едната му е бест френдка и той и е предлагал,другата е моята бест френдка,другата е супер сладка,а четвъртата е една...малко курвичка си пада... 8-[

CrazyWitch
02-19-2007, 16:55
Увлякла си се бая..
Контактувай с него. Излизайте. Накарай го да види в тебе нещо което не може да види в другите момичето, но не преигравай :) Късмет.

Джон Сняг
02-19-2007, 16:56
Наи - добре го зарежете всичките.Ако сте приятелки де.Ако ли не всяка една ще се бори за него и в краина сметка тои ще избере 1 от вас предполагам.Ама щом има и "малко курва" замесена значиии нещата не вървят на добре..Ако го харесваш силно и вярваш в чувствата си бори се , ако не момчета много по тоя свят!Успех

Уенди
02-19-2007, 17:07
Увлякла си се бая..
Контактувай с него. Излизайте. Накарай го да види в тебе нещо което не може да види в другите момичето, но не преигравай :) Късмет.Още един проблем-не е от моя град,ама учи в моя клас...Ами дори и аз да се откажа те едва ли,защото...абе нз....

Ice_Queen
02-19-2007, 17:09
Увлякла си се бая..
Контактувай с него. Излизайте. Накарай го да види в тебе нещо което не може да види в другите момичето, но не преигравай :) Късмет.Още един проблем-не е от моя град,ама учи в моя клас...Ами дори и аз да се откажа те едва ли,защото...абе нз....

Опитай :) ,няма нищо лошо да се бориш за него,стига да си готова да посрещнеш и неприятните неща ! Но се замисли - струва ли си и занимава ли ти се ? :smt004

ThePainIsReaL
02-19-2007, 17:11
Аз бих престанала . За какво ми е такъв .

bungle
02-19-2007, 17:13
Аз бих престанала . За какво ми е такъв .

Взе ми думите от устата..

Ice_Queen
02-19-2007, 17:14
Аз бих престанала . За какво ми е такъв .

В смисъл...ухажван?! :-k

koalka
02-19-2007, 17:54
Не искам да те обезкуражавам-опитай, но е малък шанса да успееш, защото тази най-добра приятелка може като нищо да го настрои срещу теб и да му говори някакви неща за теб и той предполагам ще повярва на нея, а да не говорим и да още трите момичета...И все пак замисли се-ще имаш ли нервите да си с момче, след което ще тичат още три и ще ти пречат?

Bamfi
02-19-2007, 18:15
Аз пък ти препоръчвам да опиташ да станете по-близки - по-добре е, отколкото да се терзаеш. Единствено би трябвало да внимаваш за тази, с която той има по-близки отношения. Виж, ако другите са по-близки с него..но ако не са, опитай, нищо не ти пречи.

Gravity^of^love
02-19-2007, 18:28
Бъди себе си и..заеби другите девойчета..не се опитвай да имитираш някого, защото рано или късно момчето ще види каква си всъщост..може да не си лоша но тва си е лъжа да се представяш за това което не си..
А друг е въпроса че да се занимаваш с момче от твоя клас е малко самонабутване..като скъсате е доста неловко..понякога жестоко..или за тебе или за него..за който е зарязан...така че помисли какво искаш.. да се кефиш малко и после докато завършите да се гледате не с омраза но със неудобсто 100%...и да ви е неловко когато сте в една компания...гррр

nasty_f
02-19-2007, 20:39
Увлякла си се бая..
Контактувай с него. Излизайте. Накарай го да види в тебе нещо което не може да види в другите момичето, но не преигравай :) Късмет.
Това е най-точният коментар,браво! =D>

LO6IQ
02-19-2007, 20:43
Щом има ,,малко курвичка" замесена си направете изводитее..вие оснаналите 4 момичета коя ще си хване той.
П.С. Тоз да не е някаф ,,ПИЧ" ( =психически изостанал човек ) ,бе ? :mrgreen:

Уенди
02-19-2007, 20:54
Аз доколкото разбирам ти си най-невзрачната от всичките... Ако нямаш нещо по-различно от другите да му предложиш на пича,по-добре се откажи. :wink:Защо беее? Как ще съм невзрачна,откъде го измисли това? :-k Просто не описах себе си....И момчето не е виновно,че всички тичаме подире му! :) Ааа,koalka най-добрата му приятелка ми е доста добра приятелка и няма да говори против мен...амии...поне силно се надявам...А мерси за коментарите!

MoHuTo
02-19-2007, 21:09
Не искам да те обезкуражавам-опитай, но е малък шанса да успееш, защото тази най-добра приятелка може като нищо да го настрои срещу теб и да му говори някакви неща за теб и той предполагам ще повярва на нея, а да не говорим и да още трите момичета...И все пак замисли се-ще имаш ли нервите да си с момче, след което ще тичат още три и ще ти пречат?
koalka е много права, по-добре се откажи от него..не е единствен :)

Lambo
02-20-2007, 04:15
Аз бих престанала . За какво ми е такъв .

В смисъл...ухажван?! :-k

Да и аз не разбрах какъв такъв? За момчето нищо не е казано в темата....

По темата - ако харесвах момиче което го харесват около 60% от приятелите ми.... нз щях да видя как стоят нещата и ако веднага не се появи някакъв тунел към нея най-вероятно щях да се откажа...

maybelline
02-20-2007, 04:58
Звучи ми като някой местен плейбой.А всички вие не сте ли се замисляли за останалите 999,999,999 момчета на тоя свят,че сте се спрели на един?Мисля,че е по-доре да се откажеш поне засега,тъй като дори да излезе нещо,ще си имаш сериозна конкуренция - 4 не са малко.

KisskilleRcHe
02-20-2007, 06:40
Ооооо ако го искаш се бори за него.... :)

iiirish
02-20-2007, 08:05
щом толкова много момичета го харесват той надали е "света вода ненапита" ;) като нищо може да се окаже, че е бил с повече отколкото дори ти си мислиш ;) такива ги заебавай още в началото ;)

gerinceto
02-20-2007, 08:23
Увлякла си се бая..
Контактувай с него. Излизайте. Накарай го да види в тебе нещо което не може да види в другите момичето, но не преигравай :) Късмет.i az taka misliq

02-20-2007, 08:51
Жените четири сме, а мъжа един...Коя ще си те вземе, коя ще победиииииии... Пръста няма да си мръдна, но със тебе ще си тръгнааа, всяка друга ти е лесна, а пък аз съм интереснааааааааа!
Муахаа поздрави го с тая песен и готово :-D Направо му я изпей

FiRe_LaDy
02-20-2007, 11:25
Ako ste istinski priqtelki shte se otkajete vsichkite ot nego i vsqka shte si potyrsi drug.Az bqh popadnala v takava situaciq samo che pri nas beshe 1 momche i 6 momicheta.V kraina smetka az reshih da se otkaja za d ane se karam s nikoq ot tqh i taka edna po edna se otkazahme dokato toi sam ne reshi da e s edna ot nas i taka zapazihme priqtelstvoto si.

02-20-2007, 11:53
Аз доколкото разбирам ти си най-невзрачната от всичките... Ако нямаш нещо по-различно от другите да му предложиш на пича,по-добре се откажи. :wink:Защо беее? Как ще съм невзрачна,откъде го измисли това? :-k Просто не описах себе си....И момчето не е виновно,че всички тичаме подире му! :) Ааа,koalka най-добрата му приятелка ми е доста добра приятелка и няма да говори против мен...амии...поне силно се надявам...А мерси за коментарите!
Абе ако си "взрачна" отивай и го забивай преди да са те изпреварили. В този форум надали ще получиш формула затова как да го направиш. А пък и на вас жените ви е безкрайно лесно да забиете някое момче,стига да не сте много грозни. Както се вика - натисни му се,леко курвенски се дръж (но само с него) и е твой,освен ако не е ебати железния пич. :lol:Ама...няма ли да постъпи гадно,спрямо другите момичета? :roll:

Y4u/\u6Te
02-20-2007, 12:21
:smt011 :smt011 edno momi4e napravi tva ne6to az i govorih kolko si haresvam 1 mom4e zapoznah gi ...ii ........se naloji da izbira m/u mene i neq!mn e gadno noo... :smt013 :smt013 :smt013 zashto ne si im kazala sq 6te6e da ti bude lesno...nz az ti predlagam da go zarejesh i da si namerish dr zashtoto vsi4ki 6e tee namrazqt!!nz tva si go reshavash ti! podobre otidi pri tqh i im kaji 4e i ti go haresvash...ii nz razberete se:( !mn e gadno !...reshavai prosto ti kazvam kvo 6e stane ako mu naletis!govorete i go obsudete!! uspeh :(

02-22-2007, 17:17
priqtelstvoto e po vajno ot nqkvo mom4e koeto moje i da te zareje.Zarejete go,ne mu se natqgaite i toi 6te si re6i :wink:

gery_to
02-22-2007, 20:17
И аз не бих се борила за такова момче, но все пак......ако толкова много го харесваш-опитай.

02-23-2007, 07:21
ami,mila nz kakvo da te posavetva,samo ne se opirai tolkova na tova 4e ostanalite uxajorki 6te sa tolkova korektni kato tebe/epa takova jivotno nema/zamisli se nad vietnamskata poslovica: tri jeni=4etiri spletni
;-) v tvoq slu4ai 4+1 jeni=bezbroi spletni v spletnite

02-23-2007, 07:22
ami,mila nz kakvo da te posavetvam,samo ne se opirai tolkova na tova 4e ostanalite uxajorki 6te sa tolkova korektni kato tebe/epa takova jivotno nema/zamisli se nad vietnamskata poslovica: tri jeni=4etiri spletni
;-) v tvoq slu4ai 4+1 jeni=bezbroi spletni v spletnite

02-23-2007, 14:28
takiva mom4enca det si4ki haresvat sa mn banalni i v krai na smetka te se prevru6tat v istiskite kurvi..s takuv ne moje6 da bude6 6tastliva za6toto vinagi 6te trqbvada go deli6 s negovite po4itatelki ot fen kluba;)...ne se zahva6tai s takuv mj ako ne mu obru6tai vnimanie i ima po golqm 6ns da go spe4eli6