PDA

View Full Version : kakvo da pravq ?!?



nPoCto`oBbPkaHaaa
02-19-2007, 17:13
Zdraveite na vsi4ki.parvo iskam da blagoradq predvaritelno na vsi4ki koito hste pro4etat napisanoto ot men i predvaritelno da pomolq da ne se smeqt :( Zna4i shte predstavq neshtata nakratko ... Predi okolo 3 meseca sre6nah edno mom4e , izlizali sme 3 puti do sega , no toi prosto i qsno mi kaza 4e ne iska seriozno vruzki iska samo edno ...No mi go kaza tvurde kusno .. az ve4e bqh mnogo hlutnala ... :( Bqh mnogo zle , toi ne vliza6e v 4ata ne mi pi6e6e sus sedmici , az sprqh da qm , sprqh da spq , sprqh da izlizam , dori prez vakanciqta ne stavah ot legloto samo lejah i pla4eh ... sega ponqkoga vliza , a men vse taka m eboli , izpitvam nujda da si iztrugna gruklqna i da go sma4kam ... za 1 put mi se slu4va ne6to podobno i ne znam kak da se spravq .. no vapros mi ne e tam ... Kogato vleze me pita koga hste spq s nego ili koga hste mu duham ... :( Az ne sum takova momi4e i ne iskam da go pravq. Predloji mi da izlezeme , a az neimoverrrrno mnogo iskam da izlza s nego , no ne moje prosto ei taka da izlezeme ... cenata koqto trqbva da platq e da mu duham ... s qsnata predstava 4e taka ili inu4e ni6to pove4e mejdu nas nqma da ima samo t`va ... vapros ami e tam kakvo da pravq trqbva da re6a .. ne moga pove4e da go varvq ... ne iskam da go pravq purvo 4e ne sum takava ne moga taka da pogazq cennostite si ... , a i sled tova bolkota shte bude oshte po silna moje bi ... ako izobhsto e vuzmojno ... , no puk iskam da go vidq oshte vednuj smao oshrte veenuj ... tova e eidnstvenoto mi jelanie tolkova mnogo iskam da me pregurne i celune ... no z aboga ne si struva ... kakvo da pravq ?!? Samo ne mi kazvaite ne go pravi toi iska smao tva ne badi glupava t.n , znam tezi ne6ta no tolkova iskam da go vidq .... samo oshte vednuj , 1 edinstven put o6te samo .. kakvo da pravq ka da re6a kakvo da prvq ... isam da go vidq no ne si zaslujava ... pri polojenie 4e n6 pove4e nqma da stane smiusl nqma da sme gadjeta ... mersi predvaritelno za svetite koito hste polu4a.

Logopeddd
02-19-2007, 17:17
Заеби го, не се занимавай с глупости. Напълно нормално е да се влюбиш, ще ти мине. Аз лично съм се влюбвал десетки пъти и всеки път е супер силно чувството, ама кат минат 3-4 седмици и нещата се уталожват. Забрави за тоя чук! Не се занимавай! А на колко години си ?

Nadelina
02-19-2007, 17:18
Oleeee.. osaznai se.. Ne si malko dete! Ne mi puka dali ne si qla i ne si spala zaradi nego.. Puka mi za teb.. shtoto vijdam che si hlytnala tolkova che she napravish taq prostotia da idesh i da mu duhash.. Tfa e edin neudachnik koito ne zaslujava dori da govorish s nego.. Ne zaslujava da mu se usmihnesh dori.. Bahsi.. kfi kreteni ima na taq Zemq... Ako go napravish shte bydesh jalka ne tolkova v ochite na drugite.. kolkoto v negovite... A na teb ti se iska neshto poeche da vijda toi v teb.. Taka nqma da go postignesh! Na tfoe mqsto ne bih izlqzla s nego za nishto na sveta.. Pomisli si kakvi sa plusovete i minusite... i sama si preceni !!!

02-19-2007, 17:21
sex i samo s [-X ex ](*,)

Bodom_child
02-19-2007, 17:29
Ей моме младо! Я вземи пийни една чаша студена вода и се осъзнай какво казваш! Как може да се влюбиш в човек който иска да му завъртиш ена на мизерния му кавал!
Недей така ве не си заслужава дайе да хабиш телесна енергия, за да мислиш за този човек! Лелеее, сигурен съм че съвсем близо до теб има човек който те обича и те заслужава 10000 пътои повече от тая мъгла на която си мернала око!
А за него ти предлагам да му драснеш клечката и да го оставиш да умира по кофите некадее.. :twisted:

nPoCto`oBbPkaHaaa
02-19-2007, 17:30
Da , napulno si prava taka iskam da vijda v men tova koetodrugite , taka iskam da me opoznae .. ka si govorim da spodelqme .. pff lenso e da se kaje zabravi go... no tolkova mnogo iskam da go vidq mamka mu :( zahtso iskat samo sex i svirki !?? :{ na 16 sum

strawberry1988
02-19-2007, 17:35
mila,ti sama kazva6,4e taka ili ina4e 6te nqma 6ans za ne6to pove4e medju vas,taka 4e go zabravi.znam 4e 6te ti bude trudno,no vse pak trqbva da go napravi6,ne si zaslujdava da s eunjdava6 i da se promenq6 zaradi nqkakuv glupak, [-X za6tot sled vreme sigurno nqma da ti puka za nego i samo 6te sujalqva6

{{{n0o-LoVeEe}}}
02-19-2007, 17:45
oooo mila samu da ti kaja che ne si zaslujava za nqkaf idiot da praish neshtu koeto ne iskash... vij kfo shti kaja... izpadala sam v podobna situaciq..ne sashtata no podobna...trudno mi beshe i na mene no slet vreme sichku sa zabrai i daje sq kat vidq momcheto sa obrashtam na dr strana i sa praq che ne gu zabelqzvam.. sigurna sam che she sreshnesh nqkoi koito da te zaslujava i da obicha samata teb a ne samu da iziskva ot tebe gluposti...nqdqvam se che moje bi sam pomognala..:))

Scandalous_lady
02-19-2007, 17:54
Много трудно се преодолява но помисли малко,той не иска да те опознае иска просто секс.Забелязал е колко увлечена си по него и това е много лесна забивка за него.неслучайно ти е казал твърде късно че иска само секс,всичко е правил нарочно.Приеми че хубавите емоции които очакваш няма да получиш от него.Преодолей го и в никакъв случай не се срещай с него.Той те е използвал.Следващия път опознай малко повече човека преди да задълбочиш отношенията си с него.Знам колко те боли и колко се измъчваш но ще се справиш :wink:

02-19-2007, 17:55
[-( Gorki4kata ..mnogo si hlutnala.... :-k ..spored men tozi 4ovek ne te zaslujava ,a i kakto kazva6 4e iska6 da go vidi6 samo o6te edin put i ako go vidi6 6te iska6 o6te edin put i taka.... :-k

nemepoznava6
02-19-2007, 17:57
Tova gore sum Azzz

alabalalaa
02-19-2007, 17:58
Oh mila vsi4ki sme go prejiveli tova.znam 4e e mnogo trudno da se razdeli6 sas vsi4ki spomeni ,za6toto vsi4ko ti napomnq za nego.Ne se zatvarqi vav vas,ne pla4i,ne misli za nego(predi vreme az dopusnah tazi gre6ka zaradi mom4e...propu6ih,problemi s daskalo,priqteli,lqgah i stavah s misli za nego,sas snimkite...sega osaznavam kolko e jalko)
Na pat si da dopusne6 edna ot golemite gre6ki v jivota si! Momi4e ti ima6 li dostoinstvo?Ima6 li akal? Toi e bokluk! Ti ne izdarja6,a na nego ne mu puka
I ako se fane6 da duha6(a kamoli sex), posle kvo?-ni6to!Prevra6ta6 se v porednata kurva-zdavkana i izpluta!!!
Mom4eta kato nego mislqt :"Nqma momi4e koeto da mi otkaji,i si4ki me haresvat.." :!: SAVET-Draj se rezervirano,ne mu pokazvai 4e ti puka,ne go ostavqi da te varti na malkoq si prast!Moji da izglejda gotin ,sladak..,.., tva e samo za momenta,posle nqma da moji6 da go gleda6.Ne si zaslujava toq! Ima6 principi i cennosti-ami draj na tqh i badi razli4na(taka ima6 po golqm 6ans da se zainteresuva ot teb,makar 4e pri takiva si4ko opira do sexa, posle ta ostavqt,6toto ne si im ve4e interesna) Tva e jestokata istina i trqbva da q priemi6 ! Badi silna!Kasmet mila dono ti pomognah :)

02-19-2007, 18:27
naistina taka 6te se prrvarne6 v istinska 4istokravna kurva ako otide6

alkobalko
02-19-2007, 19:32
Може и да не искаш да го чуеш, но това е самата истина- той е БОКЛУК и не си заслужава да се занимаваш с него, още по-малко да страдаш. Не се унижавай по този начин, колкото и да те боли не го прави. След време ще съжаляваш, ако го направиш. Защо трябва да се измъчваш като страдаш за човек като него. Осъзнай се и му тегли една. Не се занимвай повече с него.

XpM
02-19-2007, 19:40
По принцип има едно нещо и му се вика "Мъжка солидарност", ама тоя явно не е мъж така, че ще изразя мнение.


Боклук - да ходи да мре в канафките. Аман от такива мърши и измети!



Мтакааа.... Най-хубаво ще е да му кажеш нещо от тоя сорт.... Заслужил си го е. Верно, че за жените е по-трудно да не се водят по чувствата, ама вервам, че си силно момиче и ще го направиш :wink:

XpM
02-19-2007, 19:42
Нали не съм много краен :-D

tztz
02-19-2007, 19:58
mackaaaaa za edno mom4e li ve,,sly6aii i az sam vlybena v edno mom4e no pri mene e spodeleno no pak ima problem 6otto ne moje dabademe zaedno tyi ili ina4e i ne se polu4avame moje da se xaresvame i t..n. no samo se karame i ne stava veee i kakvo da pravq ve lice tova keoto 6t napravi6 i ti !!!produlzava6 napredddddd!!!ne gledai nazad preodolei go barzo !!!!myjete te 4akat te mili4ka ne se zanimavai s tozi koito dori nz kakaf da kaza 4e e...prosto si nameri ne6to po dobro i drugoto koeto e namiri si novi zanimaaniq i nedei da stoi6 y vas a izlizaii ..az kogato se razdelix s tova mmom4e moga da ti kaza 4e 5 dena ne sam se pribrala y nas!!1i vinagi mi e bilo mn 4ydno kato kazat lqgam na leglo reva ne izlizam to nas,, mi nz ma na mene taka mi e mn po trdno izlez s priqtelki da mine vreme 6t go zabravi6 nqma kak e...i posledno 6t ti kaza tova e samo edno mom4e..ni6to pove4e ... 6t ima6 mn drygi i posle 6t ti sme6no kato se seti6 za toq !!!

eternity
02-19-2007, 20:35
ti sama kazva6 4e osaznava6 vsi4ki lo6i en6ta,ne znam kakvi saveti o4akva6 pove4e ot nas,razbiram 4e ti e trudno i 4e te boli,ne si misli 4e samo taka govorq,za sajalenie naistina znam,no izlqzoh po silna ot kolkoto misleh i prikliu4ih na vreme s istoriqta.taka 4e gore glavata,nameri grug koito da te zaslujava pove4e i6te zabravi6 izpolzva4a. Uspeh