PDA

View Full Version : Въпрос до момичетата..



Guest456
02-19-2007, 17:57
Харесвате ли момчета, които не се предават? смисъл някой си там ви харесва и прави всичко възможно да ви се хареса.. това харесва ли ви или ви ли досажда??

ThePainIsReaL
02-19-2007, 18:01
Оффф .. как се нервя ей така . Обясних аз на един , че м/у нас нищо не може да стане и той уж каза добре .. но не братче . То СМС-и , звънене , стрели , тормоз в скайп ..
Гадно се чувствам , наранява ме така , кара ме да се мисля за наистина лоша .
Не бих се дразнила , ако имам поне някакви симпатии към момчето , но след като нямам и милион пъти съм обяснила , че не искам и не може , няма как да не се ядосам .

SaYoNaRa
02-19-2007, 18:05
Ми зависи...Ако те е отрязала какъв е смисъла да ходиш след нея, да се прайш на интересен?Пък ако момичето нищо не е казало бори се колкото можеш

Gravity^of^love
02-19-2007, 18:08
Принципно бих казала "Да"..ОБАЧЕ всичко си има граници и е доста досадно когато кажеш на някое момче, че каквото и да прави няма шанс и той да продължава..човек трябва да усеща кога прекалява и кога е време да спре :)

Lambo
02-19-2007, 18:09
Харесвате ли момчета, които не се предават? смисъл някой си там ви харесва и прави всичко възможно да ви се хареса.. това харесва ли ви или ви ли досажда??

Не пич от опит мога да ти кажа, че им харесва точно обратното... Ако те харесват и веднага им пуснеш... до 1 седмица си аут, ама ако се правиш на 2 и половина и не ги ебаваш за 5 стинки направо ще полудеят по теб... Кво да ти кажа мн съм се чудил защо е така и до сега не съм измислил свестен отговор...

koalka
02-19-2007, 18:18
Когато станат прекалено настоятелни и като им кажеш, че не ги харесваш, а те продължават, стават досадни.

honda^
02-19-2007, 18:27
Ми в пове4ето слу4еи ми е много неприятно и досадно. Дразня се, когато отрежа някой и на другия ден той пак ми идва със съ6тите думи.

Guest456
02-19-2007, 18:41
мерси хора :)

а и само да кажа, не съм от тия досадните.. само дето харесвам едно момиче, били сме 3 пъти на среща и се чудя дали да продължа да се боря да и се харесам

мм пак мерси за съветите :)

BUBU_to4ka_TO
02-19-2007, 19:32
Харесвате ли момчета, които не се предават? смисъл някой си там ви харесва и прави всичко възможно да ви се хареса.. това харесва ли ви или ви ли досажда??
opredeleno mi haresva osobeno ako sym svobodna i mom4eto mi dopada :roll:

POLA^_^
02-19-2007, 19:39
не мисля 4е е хубаво.......принизително е...а и не мисля 4е настоятелността работи в това отношение!

Jessika_MG
02-19-2007, 19:42
kogato naistina ne mi haresva daje kato fr, stava adski dosadno :roll:

Undying
02-19-2007, 19:48
Олеее,да е упорит,ок,ама да е досадник вече супер много мразяяяяяяяяя.Имам в момента такъв случай,и направо ми иде такава майна да му тегля на въпросното момче,чееее... :smt013
Както и да е,момчета,като кажем ние НЕ тва означава НЕ и точка.Приемете го и тва е.

muhlqsal_4orap
02-19-2007, 19:56
Харесвате ли момчета, които не се предават? смисъл някой си там ви харесва и прави всичко възможно да ви се хареса.. това харесва ли ви или ви ли досажда??
харесвам ги разбира се. лично аз не съм срещала такъв, дето да е успял да издържи с мен повече от три дена, обикновено това време е предостатъчно чорапите ми да засмърдят и да го видя на кво е готов заради мен^^

02-19-2007, 20:11
Mi vij sega kolkoto i da si krivim dy6ata ni xaresva kogato nqkoi ti4a sled nas malko kofti zvy4i no prosto momi4etata obi4ta da se 4yvstvat xaresvane .ako i tq te xaresva povqrvai mi da q tarsi6 i e priqtno no prosto moje taka malko da se prvai na nedostapna oab4e ako tq ni6to nqma kam teb ili prosto se darji dobr eot lubeznost nedei da i dosajda mnogo spri za izvestno vreme ako tq ti se obadi zna4i se interisyva to to4no kvo e polojenieto tva e moq savet :) :wink: :wink: :wink:

maybelline
02-20-2007, 04:54
Tова ми харесва,но много зависи от момчето.Ако е някой от когото искам да се отърва,просто защото нямам никакви чувства към него,бих предпочела да се откаже.Но ако е свястно момче ,ако се бори ще ми покаже не само колко държи на мен,но и че е постоянен и знае какво иска.

natity
02-20-2007, 13:33
men lichno po mi e priqtno kogato parvo nakaram momcheto da se pomachi za men no kogato az haresvam nqkogo ujasno mn barzam i iskam vsichko da si kaja na 2 den

FiRe_LaDy
02-20-2007, 13:50
Ako ne mu davam nqkvi priznaci che mi e simpatichen i vinagi kakvoto i da mi kaje,ako go reja,a toi prodyljava da nahalstva est che shte me nervi.Takiva napasti ne moga da gi ponasqm.Timu kazvash,che nishto nqma da stane ili che si imash priqtel,to obache nahalno.Mnogo e dosadno,a i ponqkoga,ako mi e dobyr priqtel se chuvstvam kofti shtoto se nalaga d apostypvam grubo s nego.

_tweety_sweety
02-20-2007, 15:11
Според мен както всичко останало и тва си има граници.Не може едно момиче да те реже непрекъснато и ти пак да се натискаш и да не се отказваш.Момичетата обичаме да бъдем ухажвани,да ни се обръща внимание,да се чувстваме значими.Аз лично обичам да виждам как едно момче се бори за да ме спечели,обаче ако кажа веднъж не,това означава,че всичко е приключило :!:

Fucking_Bitch
02-20-2007, 15:16
Ми зависи.Ако да речем и аз го харесвам,обаче съм решила да се правя на интересна,мноо ще се кефя той да ме търси и т.н.,това ще е доказателство,че се интересува от мен наистина.Обаче ако е някой,който не ме кефи...Тогава вече не,става досадно.Какво да се прави Женски егоизъм. :roll: :roll: :twisted: :twisted:

aP0kAlIpSiS
02-20-2007, 16:29
Ами,зависи от момчето.Имах случай (леле прозвуча сякаш е станало убийство), при което момчето беше настоятелно,но не приемаше нещата мн навътре.Беше ми интересно да му наблюдавам цуротиине.Беше и забавен,така че не беше много досадно.
НО има някои, които хем се натискат,хем не са оригинални и стават банални със заучени фрази и опити за привличане на вниманието.Не знам защо, но мисля, че такива момчета обичат да се самоунижават,защото продължават да те "свалят" дори след като кажеш твърдо "НЕ"...

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-20-2007, 17:37
mi zavisi.. sq ako naistina ne go haresvam shte mi e dosadno no ako imam pone nqkakvi simpatii shte mi e priqtno :P

ND4SPD_f
02-20-2007, 17:41
ami zavisi.ako e nqkoi koito ne moga da ponasqm i produljava da mu dosajda mi stava o6te po-protiven,no e nqkoi koito uvajavam v 1 ili druga stepen v nikakakuv slu4ai ne tr da se otkazva....

Krem4eto
02-20-2007, 18:06
Харесвате ли момчета, които не се предават? смисъл някой си там ви харесва и прави всичко възможно да ви се хареса.. това харесва ли ви или ви ли досажда??

Ам ако момчето не го харесвам просто е доста досадно :-s но ако го харесвам е яко \:D/ но без да се прекалява :wink: