PDA

View Full Version : nz ve4e kakvo da pravq?!??!



02-19-2007, 17:59
hora,trqbva s nqkoi da spodelqk!ato golqma 4ast ot 16g momi4eta i az prejivqvam porednata liubovna istoriq...ta...problemyt e takyv...ot dosta dylgo vreme si padah po edno mom4e.predi 3 meseca gore dolu edin fr ni zapozna i nie zapo4nahme da si pi6em po skype...ta pokanime toi na sre6ta(az mu kazah 4e e gotin, toi mi kaza 4e sy6toto misli za men i ne6tata se polu4iha)Izlqzohme...izkarahme nqkolko strahotni 4asa zaedno.v prozesa na razgovor razbira se toi me pokani da otidem nqkoi pyt na kino i ne6to takova i az mislq 4e mai se syglasih...dobre...do tuk vsi4ko si be6e idelano.razdelihme se i toi mi kaza 4e vinagi e v skype ama e inkognito i moga da mu pi6a.dobre de az iskah oba4e toi pyrvi da mi pi6e i se zanaqtih i ne mu poisah,ama i toi ne pisa...vidqhme se v daskalo,pozdavihme se,no samo tolkova...az se qdosah 4e ne mi pi6e i 4e ne me pokani pak i zapo4nah da ne go pozdravqvam(toi razbira se me po pita kvo mi e stanalo)no kakto i da e...sled mesec i ne6to terzaniq,az mu pi6a 4e ujasno mn syjalqvam za povedenieto si,no toi ne mi otg,pisah mu i sms za imenniq den,no toi pak ne mi otg...emi taka si e i za napred ...pytuvame v edin i sy6ti avtobus,stoim edin do drug,no nikoi ni6to ne kazva i se pravim 4e ne se poznavame...uff...znam 4e e mn dylgo i obyrakono...vyprosyt mi e:v men li e gre6kata ili toi prosto ne me haresva i za tva ne mi pisa i ne me pokani pak??

02-19-2007, 18:10
6те ти прозву4и много гадно,но спред мен ти си си виновна за положението, в което си сега. Ако не си се била заинатила, не6тата вероятно няма6е да седят така. Може6 да се опита6 да ги поправи6. Извини му се, но ли4но(не в Скайп или в ИРК). Помоли го да поговорите и се постарай да разбере6 какво е имал към теб. Така 6те сис знае6 дали си струва да се занимава6 с него или не.

Bamfi
02-19-2007, 18:12
Трябвало е да поемеш инициативата по някое време..той да те кани на среща, той да те заговаря по skype, той да те търси..
Сега можеш да опиташ да поговориш с него, да се сближите отново, а по-нататък - и да го поканиш да излезете, какво лошо?

koalka
02-19-2007, 18:14
Най-добре пак поговорете, защото е постъпил много странно.Поканил те е втория път да излезете на кино, а не те е потърсил...Питай го.

Lambo
02-19-2007, 18:16
hora,trqbva s nqkoi da spodelqk!ato golqma 4ast ot 16g momi4eta i az prejivqvam porednata liubovna istoriq...ta...problemyt e takyv...ot dosta dylgo vreme si padah po edno mom4e.predi 3 meseca gore dolu edin fr ni zapozna i nie zapo4nahme da si pi6em po skype...ta pokanime toi na sre6ta(az mu kazah 4e e gotin, toi mi kaza 4e sy6toto misli za men i ne6tata se polu4iha)Izlqzohme...izkarahme nqkolko strahotni 4asa zaedno.v prozesa na razgovor razbira se toi me pokani da otidem nqkoi pyt na kino i ne6to takova i az mislq 4e mai se syglasih...dobre...do tuk vsi4ko si be6e idelano.razdelihme se i toi mi kaza 4e vinagi e v skype ama e inkognito i moga da mu pi6a.dobre de az iskah oba4e toi pyrvi da mi pi6e i se zanaqtih i ne mu poisah,ama i toi ne pisa...vidqhme se v daskalo,pozdavihme se,no samo tolkova...az se qdosah 4e ne mi pi6e i 4e ne me pokani pak i zapo4nah da ne go pozdravqvam(toi razbira se me po pita kvo mi e stanalo)no kakto i da e...sled mesec i ne6to terzaniq,az mu pi6a 4e ujasno mn syjalqvam za povedenieto si,no toi ne mi otg,pisah mu i sms za imenniq den,no toi pak ne mi otg...emi taka si e i za napred ...pytuvame v edin i sy6ti avtobus,stoim edin do drug,no nikoi ni6to ne kazva i se pravim 4e ne se poznavame...uff...znam 4e e mn dylgo i obyrakono...vyprosyt mi e:v men li e gre6kata ili toi prosto ne me haresva i za tva ne mi pisa i ne me pokani pak??



Поредната женска простотия... "Не няма аз да му пиша първа, искам той да пише пръв..." Еми браво постигна ли каквото искаше?....

Gravity^of^love
02-19-2007, 18:20
мдаммм...като ти е казал че е invisible и можеш да му пишеш защо не си го направила..обикновено тоя тип статуси се слагат да се 'криеш' от някои хора...но щом ти е казал да му пишеш значи ти не си била от тея хора...а това че ти не е отговорил като си му писала после...или не е бил на компютъра или е решил, че е време да видиш какво му е било когато не си му писала...или незнам вече..варианти колкото искаш..но щам казваш че сте си изкарали добре..иначе общо взето сама си си го направила..сорка ама...според мен е така..покани го на кафе..или на сладкарница..аиде да не е кафе..ама измисли нещо по нетрадиционно..кафето вече е изтъркана работа..рискувай и направи нещо..поне няма да седиш в неведение :)

cherinka
02-19-2007, 18:30
Явно си се правила на недостъпна и се е получило глупаво. Ама ако толкова мн го харесваш - потърси го. Вече е изтъркан тоя лаф "Момчето трябва да направи първата крачка", тъй, че помисли си. Абе навя ме на още един лаф - "Ако прекалено мноо се дърпа едно момиче - накрая тя остава на сухо" ;-)

nasty_f
02-19-2007, 19:24
Вярно е,че в днешно време няма значение кой поема пръв инициативата и прави първата крачка,но вече стана така,че момчетата почнаха да се стедняват много,или да се мислят за кой съм аз и доста им се дигна самочувствието!

BUBU_to4ka_TO
02-19-2007, 19:28
Поредната женска простотия... "Не няма аз да му пиша първа, искам той да пише пръв..." Еми браво постигна ли каквото искаше?....

na sy6toto mnenie sym...gre6kata si e samo tvoq!

POLA^_^
02-19-2007, 19:43
Поредната женска простотия... "Не няма аз да му пиша първа, искам той да пише пръв..." Еми браво постигна ли каквото искаше?....

na sy6toto mnenie sym...gre6kata si e samo tvoq!
подкрепям,,,с ко те са различни та да ТРЯБВА да ни потърсят първи...за по висши от тях ли се имаме?!Гх.....тъпо....не мисля.....не по-малко хора са...може пък и той да се е занаятил... :lol:

02-19-2007, 19:45
Както казваше един пенсионирал се колега флуудър
"самоубииството винаги е решение...но само временно"
просто ми идваше да го кажа ^^

LO6IQ
02-19-2007, 19:47
Поредната женска простотия... "Не няма аз да му пиша първа, искам той да пише пръв..." Еми браво постигна ли каквото искаше?....

na sy6toto mnenie sym...gre6kata si e samo tvoq!

muhlqsal_4orap
02-19-2007, 19:52
Поредната женска простотия... "Не няма аз да му пиша първа, искам той да пише пръв..." Еми браво постигна ли каквото искаше?....
Точно така. Кажи й. То едно момиче винаги трябва да има на предвид че момчето, колкото и да е голямо, може пък да не може да пише

ThePainIsReaL
02-20-2007, 08:52
И аз никога не пиша първа освен ако нямам зор . Но май това ти е било грешката , опитай се наживо да поговориш с него , ако нищо не стане , вдигни глава . Сигурна съм , че ще има и други достойни за тебе момчета .

natity
02-20-2007, 13:07
ima vina i v dvama vi no zashto si postapila taka gadno ne si li pomislila za po natatak moje bi kat se vidite v avtobusa ili tam deto se vijdate trqbva da go spresh i da go pitash direktno ti haresvash li me ili ne i ako ne me haresvash za tova li me otbqgvash

misli pozitivno
02-20-2007, 13:16
какво ви пречи на вас момичетата,отвреме навреме,вие да правите първата крачка??????не винаги да чакате момчетата....

XNRG
02-20-2007, 13:25
какво ви пречи на вас момичетата,отвреме навреме,вие да правите първата крачка??????не винаги да чакате момчетата....
доста съгласен винаги вие чакате да направим нещу ами както сте тръгнали ние няма да сме сигурни дали ни желаете или не ... :!:

MoHuTo
02-20-2007, 13:27
Поредната женска простотия... "Не няма аз да му пиша първа, искам той да пише пръв..." Еми браво постигна ли каквото искаше?....

na sy6toto mnenie sym...gre6kata si e samo tvoq!
Тука и аз се присъединявам.Сама си си виновна [-(

XNRG
02-20-2007, 13:28
Поредната женска простотия... "Не няма аз да му пиша първа, искам той да пише пръв..." Еми браво постигна ли каквото искаше?....

na sy6toto mnenie sym...gre6kata si e samo tvoq!
Тука и аз се присъединявам.Сама си си виновна [-(
както казах и аз да така е :!: