PDA

View Full Version : ... Еми нещо мн ме боли ...



Девил Мей Край
02-19-2007, 22:03
Еми ... аз съм на 16 скоро ставам на 17 ... приятеля ми и той е на 17 ... и случи се един ден решихме да го направим ама аз ли съм тясна той ли е тъп мн болеше мн зор беше ... ! Пробвахме на следващият ден ... беше още по зле ... мн ме болеше и направо незнам ! Бебешко олио даже позлвахме ама ... мне ... ! Тия два пъти бяха за околоооо 20 мин ... и то без презерватив ! Снощи си викам " ае май сичко се оправи няма да ме боли толкова ... искам пак " ама НА ... третият път беше толкова зле че щях да ревна ... УЖАСНО болеше а той беше доста внимателен и трита пъти ... ! Ние ли грешим ... аз ли съм тясна той ли е дебел или и двамата сме зле ... незнам :smt017 ... ае светнете ме нещо че мн ни се прави ... ама нещо мн боли ... :cry:

XXX_f
02-19-2007, 22:21
Той е некадърен

Девил Мей Край
02-19-2007, 22:33
... що ...

doky
02-19-2007, 23:04
Нормално е да те боли малоумно животно такова.Иска се време да зарастне раната от първия контакт,не като някой невидял хамалин още на следващият ден да се мъчиш да го правиш.Тази регенерация не става за 2 часа,изчакай една седмица,пък тогава пробвай.

Девил Мей Край
02-19-2007, 23:21
Добре де аммм ... мен както парвия така и третия път мн трудно ми влизаше... и ме болеше особенно третия път.... еднакво тясно си седи ... всмисъл нетрябва ли да влиза по лесно ... да се е разширило поне малко ... дз ...

He3aBuCuM
02-20-2007, 03:44
Той може изобщо да не е разкъсал химена, ама както и да е ... :P
Я му кажи да разгледа по-обстойно, за да е сигурен в това което прави. Може ципата ти да е като бетон. Да не ще да се дава. Да не е той човека знам ли ... :)

^Mimeto^
02-20-2007, 06:41
напълно възможно е да не е успял да разкъса ципата.ама вие верно не се ръгайте секи ден,при някои момичета е просто така самата ципа е по еластична и трябва време.при мен специално не беше така усетих съвсем леко порязване и тва беше.просто при сяко момиче е напълно индивидуално не се притеснявай.сичко ше е ток и жица :D

Nadelina
02-20-2007, 06:46
Emi neka da se vyzbudi maximalno.. Neka da te lije pyrvo.. posle s prysti da probva.. pyrvo edin.. posle ftori.. ti trqbva da se otpusnesh mnoogo hubavo.. a ne da chakash sys stisnati zybi da te zaboli.. Inache spored mene toi vyobshte ne e uspql da razkysa himena.. Izchakaite malko vreme i probvaite pak.. I osven tova - bolka shte ima.. prosto trqbva da q iztyrpish!

koalka
02-20-2007, 07:27
Проблема според мен е в него, защото е нормално ти да си тясна в началото.Говори много сериозно с него и му кажи да те възбуди повече.Не знам как си я търпяла тая болка повече от един път.

ThePainIsReaL
02-20-2007, 07:58
Ама ти да не си била сухичка ? Той въобще предразположи ли те , пробва ли с едно пръстче , с две пръстчета и т.н. .. лизане и разни такива или направо ти го вкара ? :roll:

02-20-2007, 11:59
kaji mu da ryga s krak 6 te otvori garanciq a za tva 4e seki pyt bolqlo da ne te e otcelil v dupeto podari mi kompas4e da razbere kade se namira

Девил Май Край
02-20-2007, 13:27
Еми чесно казано и ме лиза , и бебешко олио слага , и с пръсти ръга поне 15 минути първо с 1 после с 2 а за три просто неможех и да си мечтая ... щото ... мда ... ! И пак ме лиза и т.н. ама ... се тая ... болеше си ... . После след около 10-15 мин ми го вкара целия ... болката почти отмина взе да ми става хубаво и така около 20 мин и всичко ОК ... ! И на следващият ден всички надъхани за яко секс и КВО ... по тясна бях от преди и ... мдааа болеше ... изобщо дз бъгава съм няква ... ! Та пак ви казвам лиза ме пробва с пръсти и с бебешко олио и се тая ... ако някой има други идеи да казва ... 8-[ ::: ... _|_

02-20-2007, 14:21
hahahaha
dobre ma ili se podigravash za da vidish kak 6teti otgovorqt horata ili ne si 4ovek kva si takava ebal 3-4 pyti o6te ne bila otvorena bila i tqsno bojee onq trqbva da e s nai malkata pi6ka e da ne te e rygal azis hahah basi rabotata q se opravqi vzimai edna 4etka za zybi i rygai dokato ti tekne tctc bivali takiva raboti ko trqbva az shte doida 6te ti go rygna ta opraq toq kat nestava ma ne e tam rabotata kaji mu da si kupi pompi4ka za udyljavane na kura 4e dano mu porasne ili ti si vzemi edno mengeme i navirai i rashirqvai ahha opravqte se be hora vse pak seks se opitvate da pravite ne rodeo :smt014

L0ver
02-20-2007, 14:44
Според мен...
Трябва да изтраеш малко да обработи терена, така да се каже. Няма как да не боли... ще изтраеш малко. А този младеж сигурно е прекалено внимателен.

naia
02-20-2007, 14:45
след няколко поредни опита може и да успеете

sWeEt_SeEd
02-20-2007, 15:06
ми нормално е тфа бе,ти кфо си мислиш,че като сте се чукали веднъж и то за пръв път и на следващия ден ше може да ти влиза глава ли?или няма да те боли? нормално е химена е разкъсан...не стаа да заръгаш на следващия ден.Ше те боли поне още няколко пъти, мен понякога си ме боли,първите няколко път бяха почти еднакви,смисъл,трудно влиза.Не да ми го вкара от веднъж,абсурд!!!нз дали ше се случи някога хаехахе вкарва го бавно,леко,постепенно , после почва леко да се движи да се разшириш и после почва блъскането ахахех и така ше стане ...и кфи са тия масла т,и не се ли овлажняваш ,щото аз съм като чешма :mrgreen: ае успех :smt006

Девил Мей Край
02-20-2007, 19:50
Май просто при мен нещата ще станат малко по трудно ... но дано се справим :) ! Иначе благодаря за съветите ^^ ! Иии незнам защо някои си мислят че се шегувам :-k . Дано всичко се оправи че направо черно ми се видя последният път ...

Petey Pablo
02-20-2007, 19:54
абе той ако не те възбуди как нема боли,поне т'ва е мойто мъжко мнение...То трябва да станиш мокра отдолу и то си влиза самичак :)

HardcorE_AFA
02-23-2007, 19:10
Той е некадърен =D> =D> =D>

Tempestjuji
02-23-2007, 19:20
Нормално е да те боли малоумно животно такова.Иска се време да зарастне раната от първия контакт,не като някой невидял хамалин още на следващият ден да се мъчиш да го правиш.Тази регенерация не става за 2 часа,изчакай една седмица,пък тогава пробвай.

каква регенерация кви 5 лева бе..вие тъпи ли сте кво ? :|

Nivlqaa
02-23-2007, 19:50
Аз съм Девил Мей Край та ... :

Като гледам всеки има различно мнение по въпроса ... май сама ще трябва да реша кое е най-добре но просто немога да разбера защо той да е некадърен #-o ... ?!?! Тва че аз съм тясна и че ме боли като за световно той кво е виновен ... ? Чесно казано незнам може и така да е ама ... работата е там че всеки различно му се е случвало и всеки дава акъли и ... тка ...

A_Loving_Girl
02-23-2007, 22:17
Той може изобщо да не е разкъсал химена, ама както и да е ... :P
Я му кажи да разгледа по-обстойно, за да е сигурен в това което прави. Може ципата ти да е като бетон. Да не ще да се дава. Да не е той човека знам ли ... :)

Така мисля и аз..