PDA

View Full Version : Искам да умра



02-20-2007, 08:56
Честно вече и аз незнам от къде да започна...Ония ден майка ми почна да ми се кара за глупости и аз неволно се изхилих и отидох към спалнята...Тя беше зад мене и ми се караше и в ръка имаше една чаша пълна с вода...и аз се обърнах към нея и тя ми хвърли водата в лицето и след това ме замери със стъклената чаша при което аз залягам и чувам как чашата се разбива зад мен...И ако не беше за баща ми които я хвана отзад тя щеше да ми се нахвърли да ме бие...Днеска й казах дали може да ме закара в у-ще 1 час по-рано за да се видя с една фр...И тя почна да ми вика и да ме обижда, да ми казва колко съм тъпа и как по цял ден нищо не правя и почна да обижда мойте приятели...Вече не издържам...И баща ми каза че тя е напълно права...Моля ви кажете какво да правя щото вече не издържам...

MirCa
02-20-2007, 09:57
:smt010 :smt010 gorkata!az sym v sy6tata situaciq samo deto ne me zamervat s 4a6i i ba6ta mi ne q raztyrvava a se skarva s neq o6te pove4e!verno e 4e postoqnno obijda priqtelite mi postoqnno me izkarva vinovna!onq den praihme pala4inki i maika mi butnala kupata :smt012 i tq vzela 4e se raztopila!posle mi dade az malko da pravq :smt012 i posle kato svyr6ihme me izkara men vinovna 4e ne sym vnimavala s hubavata i jylta kupa! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 prosto maikite sa ne6to koeto edin den te obi4a a drugiq den kato i kaje6 ne6to i tq se razpalva taka vse edno 4e vulkan e izrignal!ta az ti predlagam da i se izvini6 da i kupi6 podaryk da i napravi6 karti4ka i nqkoi den kato se vyrne ot rabota da zavari vsi4ko v syvyr6en vid!nadqvam se da sym ti pomognala! :smt006 :smt006 :smt006

P.S.ti na kolko godini si?

Fucking_Bitch
02-20-2007, 10:21
Говори с нея човешки,без скандали и побоища.Кажи и че не е нормално тъка...,ако не те разбере...не знам,покажи и с действия че си обидена. :|

teenkopele
02-21-2007, 06:05
Честно вече и аз незнам от къде да започна...Ония ден майка ми почна да ми се кара за глупости и аз неволно се изхилих и отидох към спалнята...Тя беше зад мене и ми се караше и в ръка имаше една чаша пълна с вода...и аз се обърнах към нея и тя ми хвърли водата в лицето и след това ме замери със стъклената чаша при което аз залягам и чувам как чашата се разбива зад мен...И ако не беше за баща ми които я хвана отзад тя щеше да ми се нахвърли да ме бие...Днеска й казах дали може да ме закара в у-ще 1 час по-рано за да се видя с една фр...И тя почна да ми вика и да ме обижда, да ми казва колко съм тъпа и как по цял ден нищо не правя и почна да обижда мойте приятели...Вече не издържам...И баща ми каза че тя е напълно права...Моля ви кажете какво да правя щото вече не издържам...

Според мен, майка ти има някаква криза, а баща ти се съгласява с нея, защото не му се занимава да се кара.
Говори с някой близък роднина за този проблем.
Успех. :)

priti_kiti
02-21-2007, 07:50
^Да наистина, потърси помощ от друг роднина извън семейството,разкажи му това,което каза и на нас и.. да се надяваме, че ще помогне по някакъв начин :?
Наистина много гадна ситуация..

koalka
02-21-2007, 08:06
И аз мисля, че първо трябва да се опиташ да поговориш нормално с нея, а после да търсиш помощ от някой друг.

deem
02-21-2007, 08:11
Може би проблема е в Синдрома на Емоционалния Срив(СЕС)- най-общо мисловен вирус. Обърква емоционалните стойности на човек все повече и повече. Външноизразеният му белег е червено петно на тила(може да е и в окосмената част).

Ако това ви интересува може да разгледате темата' За депресираните' в този клуб, сега е на 2-ра страница.Там има повече инфо за СЕС и игнорирането му.

iiirish
02-21-2007, 08:27
според мен най-добре поговори с баща си. както казваш той те е защитил, значи и ще те разбере. опитай се да му обясниш как всичко върви наопаки! на помисли и над твоето поведение!

02-21-2007, 14:22
и на мен майка ми по 1 време беше доста агресивна но в последствие разбрах че всъщност напрежението не е заради мен а тя има проблеми с баща ми и си изкарва яда на мен гадно :D

XXX_f
02-24-2007, 14:30
не искам да те стряскам , но и аз бях в подобно положение и почти всичко се оправи като започнах работа след като завърших, казвам почти всичко защото има моменти (когато съм почивка) когато започват да ми се карат за простотии от сорта на "защо не си купила хляб" или "защо не съм измила чиниите" луди хора :roll: Но повярваи ми това ще се опреави.Надявам се хората по горе които са те посъветвали да се окажат прави и да се разберете чрез спокоен разговор.Пожалавам ти успех [-o<