PDA

View Full Version : Гинеколог :х



02-20-2007, 10:40
Здртавейте
Преди няколко години /когато бях на 12/ майка ми ме заведе на гинеколог защото ми идваше нередовно и се притесняваше да нямам някъкъв проблем.Обаче понеже съм срамежлива и тя беше излезнала на вън повреме на прегледа.'Доктора' се опита да ме изнасили и аз от тогава имам страх от ТЯХ.В момента имам съмнения,че може да съм бременна /направих си тестове 1 показваше,че съм,дригия,че не съм/ така,че съм решила,че в най-скоро време трябва да ида на преглед.Искам да знам,някой от вас дали знае точно какво ще ми прави за да разбере дали деиствително съм бременна..изпитвам ужас при самата мисъл да ида,но смятам,че ако съм трябва да го узная още сега и да мисля какво да правя..
Благодаря за вниманието

ABSOLUTme
02-20-2007, 10:48
1vo-kakvo stana s 'onq doktor'?na maika si pone ne kaza li? :-s
a na pregleda shte te gledat s ehograf,nqma po kakuv drug nachin da ustanoqt dali si bremenna.shte te slojat da legnesh,shte ti namajat korema s edin gel i shte zqpat na monitora dali ima zarodish.mojesh da si namerish i jena ginekolog ili puk da otidesh s nqkoi blizuk,na kogoto imash doverie i ot kogoto ne se pritesnqvash.uspeh!

MoHuTo
02-20-2007, 15:10
Ох това е ужасно, дано само не е ебавка...а относно прегледа - потърси жена гинеколог, няма от какво да се страхуваш :wink: А и те на прегледа както казаха по горе ще те гледат на видеозон и няма нищо страшно.Успех :)

de111
02-20-2007, 19:42
nqma ot kakvo da se pritesnqvash shte namerish nqkoi dobur i nqma da se pritesnqvash.kato otidesh shte te gleda ne videozon.spoko!!!!!!!!!nadqvam se da mine dobre .uspex.i gore glavata

L0ver
02-20-2007, 20:05
Какво стана със доктора, ще се съдите ли ?

ABSOLUTme
02-20-2007, 20:05
da beee,videozon.kuv e toq ehograf,deto mi doide :lol: