PDA

View Full Version : Как се казва



nCuXaPaa
02-20-2007, 10:53
Искам да попитам как се казва програмата 4рез която компиутара се излиу4ва сам???

02-20-2007, 10:58
i na men mi trqbva ako moje linkk?????????

nCuXaPaa
02-20-2007, 11:02
i na men mi trqbva ako moje linkk?????????
мене не ми трябжа линк само да ми кайат как се казва аз 6те си я намеря :wink:

sexy_anji_
02-20-2007, 11:18
като за на4ало не се сещам как компютъра може сам да се изЛИУ4ва сам... разбирам те 4е нямаш ю , но да пропуснеш к трябва да си мн грамотен , между другото и аз мислех 4е нямам ю но се намира то4но на коп4ето в ляво от 1 :roll: ина4е незнам как се казва програмата но може да си го настроиш да ре4ем след определено време неработене сам да се изклю4ва , ако те интересува , пиши

nCuXaPaa
02-20-2007, 11:26
като за на4ало не се сещам как компютъра може сам да се изЛИУ4ва сам... разбирам те 4е нямаш ю , но да пропуснеш к трябва да си мн грамотен , между другото и аз мислех 4е нямам ю но се намира то4но на коп4ето в ляво от 1 :roll: ина4е незнам как се казва програмата но може да си го настроиш да ре4ем след определено време неработене сам да се изклю4ва , ако те интересува , пиши
Всъшност има такава програма ,но незнам как се казва ,а пък за това искключване при определено време неработене не ми върши работа!!!

Forslor
02-20-2007, 11:34
като за на4ало не се сещам как компютъра може сам да се изЛИУ4ва сам... разбирам те 4е нямаш ю , но да пропуснеш к трябва да си мн грамотен , между другото и аз мислех 4е нямам ю но се намира то4но на коп4ето в ляво от 1 :roll: ина4е незнам как се казва програмата но може да си го настроиш да ре4ем след определено време неработене сам да се изклю4ва , ако те интересува , пиши
Всъшност има такава програма ,но незнам как се казва ,а пък за това искключване при определено време неработене не ми върши работа!!!
Те не са 1,2,3,4,5,6,7........ ,а са много . Хах ама сега няма да ти дам нито едно име и линк за да видя дали сам ще се сетиш какво трябва да направиш за да си намериш програма за automatic shutdown на xp :smt005


%windir%\system32\shutdown.exe -s

nCuXaPaa
02-20-2007, 11:40
като за на4ало не се сещам как компютъра може сам да се изЛИУ4ва сам... разбирам те 4е нямаш ю , но да пропуснеш к трябва да си мн грамотен , между другото и аз мислех 4е нямам ю но се намира то4но на коп4ето в ляво от 1 :roll: ина4е незнам как се казва програмата но може да си го настроиш да ре4ем след определено време неработене сам да се изклю4ва , ако те интересува , пиши
Всъшност има такава програма ,но незнам как се казва ,а пък за това искключване при определено време неработене не ми върши работа!!!
Те не са 1,2,3,4,5,6,7........ ,а са много . Хах ама сега няма да ти дам нито едно име и линк за да видя дали сам ще се сетиш какво трябва да направиш за да си намериш програма за automatic shutdown на xp :smt005


%windir%\system32\shutdown.exe -s
мерси помогна ми много :wink:

SpAcE_LaDy
02-20-2007, 13:13
Ami Az polzvam edna programa z izklu4vane n kompa.. mnogo sum dovolna ot neq.. moje6 d si nastroiva6 vreme, polovin, edin 4as.. dori 13min. ako 6te6 i suotvetno komandata - Turn Off, restart i t.n.
Kazva se Advanced Clock.. mn malka programka e, dai si e-maila ako iska6 i 6 ti q pratq:) nqma6 problemi:) daje i lampi4kata 6te ti pratq :D:D:D tq izglejda tupo, ama ako ne iska6 d ti sveti kompa vur6i 4udesna rabota:) pone pri men:) aide byez i kaji ako iska6 d ti q send programa..