PDA

View Full Version : Имам много кофти .. синдром?!



02-20-2007, 11:10
Та .. еми на 17 години съм и до сега не ми беше идвал месечния цикъл водиха ме по гинеколоци и т.н. ии все ми казваха има време пий витамини не се притеснявай но успях да накрам майка ми да отидем на по голям специалист защото чувствах че наистина има проблем.И наистина имаше
Откриха ми така благозвучния Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauser Syndrom
което ще рече че от самото ми раждане съм се родила без матка и към 5 сантиметрово влагалище .. приятно нали?
Чесно казано очаквах да е нещо гадно и е такова .. представете си .. 1во няма да мога да имам деца .. това е абсурд 2ро 5 сантиметрово влагалище как ви звучи а?На мъжа ми пишката сигурно тряя да е .. 4 санта хахаха оле ..даже незнам защо ми е смешно .. незнам как ще го преживея ... в днешно време всичко е "all about the sex babe" ... сега ще ми направят малка операцийка за да разберат какво точно е защото май още не са сигурни хах .. след това доколкото четох ще има още по приятни процедури поне да съм способна на пълноценен секс .. мисля че тези 2 дена психиката ми се срина тотално .. въпреки това .. i keep going ...
пускам тази тема не защото ми трябва помощ (на мога да я получа и от вас без това) ..или защото търся състрадание ..
влизам в този форум рядко но винаги попадам на теми "гаджето ме заряза искам да ума" .. ех момичета ако за това нещо се умира ..незнам аз какво трябва да правя вече.. ;)

02-20-2007, 11:33
това,което ти се случва е много гадно наистина.само недей да се отчайваш и да мислиш,че живота свършва за теб-изобщо не е така.виж какво ще ти кажат лекарите и какво може да се направи още.говори с приятелите си,с майка си за всичко,което те приятснява.така ще ти е по-лесно да се справиш с проблема.и не всичко на тоя свят е само секс.има много по-важни неще,които свестните хора виждат и ценят в един човек.а като се омъжиш винаги може да си осиновиш детенце или няколко.ще имаш напълно нормален живот.пожелавам ти успех и стискам палци да се оправят по-скоро нещата.

02-20-2007, 11:46
Благодаря ти много за милите думи .. наитина го оценявам

Всъщност сега като се зачетох разбрах че с така да се каже упражнения мога да поддържам "относително нормални" сексуални отношения и тези 4-5 сентиметра могат лесно да се увеличат .. но все пак си е кофти .. както и да е .. мисля че ще го преживея .. колко неща преживях та това лище ми се опре!

sladoled
02-20-2007, 17:38
Вероятно ще ти трябва време да приемеш нещата. Формално погледнато, ако диагнозата се потвърди евентуално няма да можеш да родиш. Доста хора съзнателно се отказват да раждат, други въпреки, че формално си имат всички органи, не успяват, и още куп други обстоятелства ....
Кой знае какви ще бъдат житейските ти приоритети. Не си струва да похабяваш личоста си в мисли по това сега.

меган
02-23-2007, 17:17
Фактът, че няма да можеш да родиш дете, е наистина неприятен, но в крайна сметка човек не живее само за да продължи рода. Това би било жалко. Щом не е грижа за поколението, твоето призвание явно е друго. Потърси го :wink:
Ако можеш да водиш нормален сексуален живот - чудесно, ако не - твоите връзки ще са наистина специални. Винаги ще си сигурна, че човекът до теб те цени истински :wink:
Пък и никога няма да се притесняваш от нежелана бременност : ))
Прекалявам вече :roll:
Продължи сама поста ми - прехвърли наум (че дори и на лист) всички положителни неща, които ти е донесъл този синдром, колкото и нелепо да звучат. Сама ще се убедиш, че не са малко = )
В крайна сметка това, което не ни убива, ни прави по-силни. А теб те прави и по-специална :wink:
Успех! : )

02-23-2007, 17:35
Миличка не се притеснявай!!!Това което ти се е случило е меко казано ужасно,но не се натъжавай и гледай напред.Няма смисъл да се депресираш и т.н.,това е било писано това е станало.Като прочетах темата ти,чесно да ти кажа ми стана много гадно,защото на всеки може да се случи,защото всички сме хора!Може би след тази операцийка ти ще можеш да водиш нормален полов живот,а за дечицата ще трябва да си осиновиш(но не се притеснявай,много хора си осиновяват деца по редица други причини)!:)Успех и спокойно

batkodoki
02-24-2007, 00:11
да, рядко но се случва.
в тези случай, когато се изправят срещу мен хората не го казват, но имат само един въпрос: "защо на мен"?!
и тогава всякави трикове на псевдонауката - психология не работят. всички онези номера, прийоми, подходи, протоколи, стратегии просто не работят...

и казвам истината: не знам! и никой не знае! и който ви казва, че знае - лъже!

днес пластиката на влагалище не представлява никакъв проблем.

а когато вие сте готова за дете - то само ще ви намери, повярвайте ми, знам какво казвам.

03-03-2007, 21:49
Не си сама! Имам същия проблем. Ще ти оставя е-маил си - пиши ми. Ще се радвам да си споделим проблемите! Аз вече 2 години съм с тази лоша мисъл, но нямам друг избор! Можеш да ме питаш всичко което не ти е ясно!

syndrom@abv.bg

krem4et0
03-04-2007, 08:35
За секс не се тревожи-нормалното влагалище е 8 см. Аз пък си имам матка, ама тя нещо е май на криво, левият ми яйчник е с кисти и изобщо щансовете ми да имам деца не са особено големи-25-30%. разбира се,че в твоя случай е доста по-гадно и наистина ми е мъчно, но в крайна сметка има "матки под наем", пък усещанията на жената и без това са най-силни по външните полови органи и в началото на влагалището. не се отчайвай! И аз се питам защо на мен-родена съм със сърдечен порок, имам слабо зрение и тези гинекологични проблеми, но така ми е писано. сега не се питам-живея си живота и толкова. Всеки ден ми е дар, благодарение на операцията която са ми правили като бебе. Ако не ми бяха обърнали внимание до сега да съм умряла 4 пъти-давали са ми живот 5 години и то с катетър. сега си живея нормално и като изклчим умората след бягане или изкачване на стълби ми няма нищо. Разбира се това е от друго естество, но все пак си е не малък проблем. 15 години ми трябваха да го асимилирам, да го преодолея и да живея нормално, да не се чувствам различно. Пожелавам ти да се справиш по-бързо и да не го мислиш. Когато дойде времето за деца-ще намериш начин да имаш свои собствени. кураж!

майер рокитански синдром
06-09-2007, 13:01
Питай ме каквото искаш по въпроса за рокитански синдром.Ще ти отговоря на всички въпроси.От доста години страдам от него. Ако искаш си дай e-mail,на който да си пишем.

foreverr
06-27-2007, 11:14
O TOVA KOETO TI SE E SLU4ILO E MNOGO GADNO I NA NIKOI NE GO POJELAVAM ZA6TOTO KATO ISKA--6 DA IMA6 DECA 6TE VIDI6 KAK 6TE SE 4UVSTVA6 KATO NEMOJE6 DA IMA6 TOVA E NAI GOLQMOTO NAKAZANIE ZA 1 JENE-DA NQMA DECA :smt010 :smt010 :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

pit_18
07-16-2007, 11:18
искам да се свържа по някакъв начин с автор - майер рокитански синдром, имам същия проблем, пиши на адрес: dguli_g@mail.bg

07-21-2007, 21:13
I maika mi e imala podoben problem i sa i kazali 4e nqma da ima deca no eto 4e sega ima 2 :D taka 4e ne se ot4aivai :wink:

07-23-2007, 18:13
ami tva naistina e gadno,no pone si se ottarvala ot cikala!spokoino,tovaa s vlagali6teto moje da se oprai!6to se otnasq do decata,vinagi moje6 da si osinovi6!gadno e,no nameri polojitelnite strani! :wink:

Mariolcheto
07-23-2007, 18:54
:cry: наистина много лошо...сега стоя и си мисля колко по лоши неща е имало а този свят :( наистина това е най-голямото наказание за една жена да няма деца :cry: но мила не се притеснявай и не си мисли например 4е ще ти се смеят за това,защото НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!Много лоши неща се слу4ват но всеки си има своята съдба и 4овек неможе да избяга от нея колкото и неприятно да зву4и...Надявам се вси4ко да се оправи
и най-ве4е не се притеснявай след операцията се надявам да водиш нормален полов живот [-o< И все пак не забравяй БЪДЕЩЕТО Е ПРЕД ТЕБ!!!Надявам се след време да си осиновиш малки ангел4ета и да имаш прекрасно семейство!Целувам те :smt008 и ти пожелавам УСПЕХ!!!

Rocko_perka
07-31-2007, 17:18
Операцията ти ще мине успешно,ще имаш нормален сексуален живот.Желая ти успех от все сърце.Ти си силно момиче,щом за толкова кратко време си се решила да пишеш за проблема,това означа 1ва крачка към решаването му.Не забравяй ,че всичко е в главата на човек и мисленето дава 100% отражение върху физическото му подобрение. ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД! Успех и целувки. O:)