PDA

View Full Version : problemche deto ne me ostavq da spa



natity
02-20-2007, 11:23
nachi razbrah che edno momche me haresva no ne sam sigurna naistina hodihme na kafe i toi naistina se opitvashe da mi pokaje che me haresva i az go haresvam no neznam kak da postapq da stoq i da chakam ili az da napravq parvata stapka az mu imam nomera no neznam kak da mu pisha i ko da mu pisha nesta " zdr az sam onaq deto hodihte na kafe " ili neshto podobno kakvo da pravq sega doida saveti barzichko ako moje

FiRe_LaDy
02-20-2007, 11:31
MI vzemai telegona si i mu zvanni i go pitai dali e svoboden da izlezete na kafe,ako se syglasi - deistvai.Oblechi si neshto hubavo i moderno.Sloji si malko grim i kogato izlezete go gledai v ochite vinagi kogato mu govorish,pravi mu leki nameci,a ako si po smela moje i da go celunesh (kogato usetish che podhodqshtiq moment e nastypil de).MI nz kakvo drugo da ti kaja.Nadqvam se da sym ti pomognala. :wink:

ABSOLUTme
02-20-2007, 11:32
ne moje li prosto da mu zvunnesh i da izlezete?ako ot tova ne shvane,che imash opredelen interes kum nego.. \:D/

Gravity^of^love
02-20-2007, 14:51
а той има ли ти телефона?? щото ако го няма OUCH!...а иначе да..зънни му..ако и името не ти знае...кажи му го и го покани да пиете кафе..и така..
ама от опит знам че да не ти знят името е гадно...така с едно момче флиртувахме цял месец..изпраща ме той до нас и нещо стана на въпрос и аз го питам директно "ти знаеш ли как се казвам изобщо?" хаха и той "Боби". :oops: ..едновременно ми стана и смешно и гадно и достатъчно много ядосано :evil: ...както и да е..в крайна сметка се оказа пълен нещастник и чиста загуба на време от моя страна..понякога трябва да се слушат приятелите..добре че не се бях вкарала много :)

Fucking_Bitch
02-20-2007, 15:13
Пък аз ти предлагам,да не му звъниш.Бях чела една статистика,където мъжете се оплакваха,когато жените им звънели след първата среща и някакви такива,и че това ги отблъсквало.Не знам до колко е вярна,но ако той наистина те харесва ще те потърси пак и то сам. :wink: :wink:

`Death`Whore`
02-20-2007, 15:15
Той не ти ли знае името, е баси?

XNRG
02-20-2007, 15:53
Той не ти ли знае името, е баси?

natity
02-20-2007, 15:56
ami nqma li da e po dobre da izlezem oshte edin pat zashtoto nie izlizahme na kafe ama bqhme okolko 10 choveka i togava da si pogovorq s nego i chak sled tova da mu se obajdam

XNRG
02-20-2007, 16:04
ami nqma li da e po dobre da izlezem oshte edin pat zashtoto nie izlizahme na kafe ama bqhme okolko 10 choveka i togava da si pogovorq s nego i chak sled tova da mu se obajdam
може би ... :-k

koalka
02-20-2007, 18:11
Не мисля, че смс-а е добра идея.По-добре отиди при него и го покани да излезете.Така наистина ще разбере намека. :wink:

LO6IQ
02-20-2007, 18:18
ami nqma li da e po dobre da izlezem oshte edin pat zashtoto nie izlizahme na kafe ama bqhme okolko 10 choveka i togava da si pogovorq s nego i chak sled tova da mu se obajdam
Да .. обади му се и го покани да излезете .. но не 10 човека а само двамата. :D

He3aBuCuM
02-20-2007, 19:02
Отиваш хвърляш му се на врата ... праскаш му една зверска целувка и е твой. Т'ва сме ние момчетата - макар че има и такива, които го отричат ... :roll:

The-Cult
02-20-2007, 19:10
Ами да ти кажа ако го виждаш често нали заговаряй го това онова ама не го кани ти на среща незная може пък много да се надъха и да мисли че вече едва ли не си в крката му.... ти си решаваш но според мене ако той те харесва той ще направи първата стъпка ;)

LO6IQ
02-20-2007, 19:12
Отиваш хвърляш му се на врата ... праскаш му една зверска целувка и е твой. Т'ва сме ние момчетата - макар че има и такива, които го отричат ... :roll:
и така става .. ама целувката ще е по добре да не е зверска ... :-D

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-20-2007, 19:15
щом ти го харесваш кфо чакаш действай