PDA

View Full Version : Разбити излюзий



Тъжната кукла
02-20-2007, 11:27
Здравейте.Съжалявам ако моята история ви отегчи!!!На 15 години съм.Дете на разведени родители съм(Всъщност извънбрачно дете съм)Животът ми не е от наи-леките.Навярно ще кажете,какво толкова та ти си на 15 но не е така.Всичко което ме е натъжавало в този живот съм го изживявала тежко.Хилядите кавги и проблеми разбиха сърцето и мечтите ми.Проблемът ми сега е че харесвам едно момче,но то си има приателка.Не искам да провалям никоя връзка и най-вече неговата.Но той ме сваля открито.Опитва се да го отбягвам но не е така лесно.Може би ако някога се раздели с нея бих посмяла да му кажа какво чуствам.Но просто се страхувам да не ме нарани,защото това което съм преживяла ме кара да чувствам страх от всичко и от всеки.Нямам време за нищо.След училище тичам в нас да свърша къщната работа и да уча.Все си мисля че никой не би обърнал внимание на домошарка като мен.А на мен ми се живее искам да ходя на купони да съм щастлива.Доста често се караме с майка ми.Тя си има приател.Аз го харесвам,тъй като никога не съм имала истински баща,но тя не иска да разговарям с него и дори да споменавам името му.Нямам истински приателки,защото всички ми завиждат за успеха ,за това че съм симпатична.Е това е моят живот черно на бяло!!!ИЗВИНЕТЕ АКО СЪМ ОТНЕЛА ОТ ВРЕМЕТО ВИ

misli pozitivno
02-20-2007, 11:37
Иха,кофти,но за съжаление понякога нестата неса такива каквито искаме да са :? Де да мога с нещо да ти помогна,ама няма как,може би наистина ако си намериш някое момче,което да те харесва ще станеш щастлива,поне замалко :? Се пак живота е твой,сега той зависи от майка ти,но се един ден и ти ще си така да се каже Независима,и оттебе ще зависи дали да си щастлива или не.Се пак горе Глава и гледай Смело Напреде!

Y4u/\u6Te
02-20-2007, 12:29
:( :( :( natuji me!tvoqta istoiq e mnogo trogatelna :( !razgovarqi s nego i...pitai go kakvo ispitva kum teb i t.n :) razberete se !

Gravity^of^love
02-20-2007, 14:40
опитай се да говориш с него и ясно му кажи че не искаш да разваляш ничия връзка..ако е щастлив с приятелката си остава само да се радваш на неговото щастие

Fucking_Bitch
02-20-2007, 15:22
Много гадно.По-добре да оставиш нещата такива каквито са,макар че ако след време се раздели с приятелката си,100% ще е късно за теб,ти вече ще си го одрязала веднъж..Но не се знае с кого ще те срещне съдбата.Пък ако наистина много го харесваш и той теб,може да говориш с него и да си изясните,и тогава той сам да реши дали да ходи с приятелката си или не. :( :-k

XNRG
02-20-2007, 15:56
опитай се да говориш с него и ясно му кажи че не искаш да разваляш ничия връзка..ако е щастлив с приятелката си остава само да се радваш на неговото щастие
напълно съгласен :) :-D

koalka
02-20-2007, 18:06
Наистина гадно е това, което ти се случва, но все пак се опитай да оправиш малко положението си.Например първо вземи да поговориш с онова момче и се разберете.Признай чувствата си и той ще реши дали да прекрати тази връзка.Ако той те харесва, няма да я разрушиш.Намери си приятелка, дори и една, която ще е истинска и няма да ти завижда.Много хубави момичета си имат приятелки.Можеш да помагаш на майка ти вкъщи и пак да отиваш от време на време на някое купонче. :wink: