PDA

View Full Version : Помагай народе !



He3aBuCuM
02-20-2007, 13:01
Значй най-добрата приятелка на моето гадже(мн тъпо звучи) почва да се държи странно. Снощи ме държеше за ръка като се прибирахме... тая вечер не знам кво ши иска.
Не че не мога да я отрежа, но като и видя устните ... направо ми иде да я зграбча. Но как може тя да постъпва така ... да ми дава най-различни поводи, че мога да я имам даже и само за 1 вечер ?!
Какво да правя ? И дали не ме пробват каква ще е реакцията ми ?

XNRG
02-20-2007, 13:05
Значй най-добрата приятелка на моето гадже(мн тъпо звучи) почва да се държи странно. Снощи ме държеше за ръка като се прибирахме... тая вечер не знам кво ши иска.
Не че не мога да я отрежа, но като и видя устните ... направо ми иде да я зграбча. Но как може тя да постъпва така ... да ми дава най-различни поводи, че мога да я имам даже и само за 1 вечер ?!
Какво да правя ? И дали не ме пробват каква ще е реакцията ми ?
ОМГ .... [-( нз ко да ти кажа :lol: след случая с некрофила ума ми вече не побира нищу

02-20-2007, 13:06
aa tva e mnogo gadno tctc teq momi4eta sa golqmi ku4ki ponqkoga sme yjasni mnogo mrazq takia .az imam 4yvstvoto 4e vsi4kite mi priqtelki se natiskat na gajeto mi povqrvai mi momi4eta ponqkoga go pratq ei taka ot intriga i interes i v pove4eto slu4ei za da si dokajat 4e sa po hybavi ot priqtelkite si i kato vijdat 4e ti se interisyva6 ot tqx si 4e6at samolubieto samo tva 6ti kaja pravi si izvodite

misli pozitivno
02-20-2007, 13:06
недей да прайш нищу,земе разбере гаджето ти и ще има после да се ](*,)

KiLLeR_InSTiNkT
02-20-2007, 13:09
Мда, не прави нищо. Просто се дръж с нея като с приятел и ако продължава я питай какво иска.

He3aBuCuM
02-20-2007, 13:15
недей да прайш нищу,земе разбере гаджето ти и ще има после да се
Т'ва е първото, а второто е :
Дали те не ми въртят някви номерца ... ?
А не искам да мисля ако са се разбрали един вид да разменим партньорите си. Аз с гаджето на моя фр. а моето бебче с него.
Ши ги премажа всичките ако правят нещо от тоя тип.
Ма не могат да ми кажат, щот знаят че съм луд и ши ги фърля през терасата ... :twisted:

02-20-2007, 13:18
neznam nevqravm ti vartqt nomera moje bi prosto taq priqtelkata si 4e6e egoto iska vidi 4e i se kefi6 ti pak se draaj nedei se xvarlqi na edni juki maina axxaxa tctcc mnogo ste lesni mom4etat ponqkoga maina edni juki i aideee

XNRG
02-20-2007, 13:19
недей да прайш нищу,земе разбере гаджето ти и ще има после да се
Т'ва е първото, а второто е :
Дали те не ми въртят някви номерца ... ?
А не искам да мисля ако са се разбрали един вид да разменим партньорите си. Аз с гаджето на моя фр. а моето бебче с него.
Ши ги премажа всичките ако правят нещо от тоя тип.
Ма не могат да ми кажат, щот знаят че съм луд и ши ги фърля през терасата ... :twisted:
мда май е така мое и да праат номер ... ма вече на никой не моеш да имаш доверие ... [-(

He3aBuCuM
02-20-2007, 13:31
neznam nevqravm ti vartqt nomera moje bi prosto taq priqtelkata si 4e6e egoto iska vidi 4e i se kefi6 ti pak se draaj nedei se xvarlqi na edni juki maina axxaxa tctcc mnogo ste lesni mom4etat ponqkoga maina edni juki i aideee

Никво нейно его.
Аз мога да кажа, че тя ако е с мене самочуствието и ще скочи до небето дето се вика(не искам да се прая на голяма работа :lol: )
А ако е номер ... просто неам думи кво ши ги напраяя !

Gravity^of^love
02-20-2007, 14:25
говорим на НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА НА ГАДЖЕТО ТИ!!!...сещаш ли сЕ?...ако не ще ти подскажа..2 са вариантите..
1. да те пробват колко държиш на нея
2. тая девойка не й е изобщо приятелка..да се сваля с тебе..
За тва отрежи я и си седи мирно на Д-то..и зарежи устните й..не се поддавай на тях...после много ще те боли главата ако направиш нещо

_tweety_sweety
02-20-2007, 14:39
Само си пимисли как ще се почувстваш ти ако ситуацията стоеше по различен начин.Ако най-добрият ти приятел сваляше гаджето ти и след тва ти разбереш :evil: Нямаше да ти е приятно изобщо.Не прави нищо с приятелката на гаджето ти.Нали знаеш една поговорка "Да би мирно седяло не би чудо видяло" Така че внимавай какво правиш :!:

XNRG
02-20-2007, 15:52
Само си пимисли как ще се почувстваш ти ако ситуацията стоеше по различен начин.Ако най-добрият ти приятел сваляше гаджето ти и след тва ти разбереш :evil: Нямаше да ти е приятно изобщо.Не прави нищо с приятелката на гаджето ти.Нали знаеш една поговорка "Да би мирно седяло не би чудо видяло" Така че внимавай какво правиш :!:
suglasen :!: [-(

FiRe_LaDy
02-20-2007, 16:17
Ako dyrjish na priqtelakta si po dobre nedei se poddava na namecite i predizvikatelstvata na drugata i i kaji da te ostavi namira,zashtoto haresvash i dyrjish na priqtelkata si.A ako haresvash poveche drugata - pogovori s neq i ako reshite che moje da stane neshto po dobre zareji segashnata,za d ane q lyjish i naranish.

XNRG
02-20-2007, 16:20
Ako dyrjish na priqtelakta si po dobre nedei se poddava na namecite i predizvikatelstvata na drugata i i kaji da te ostavi namira,zashtoto haresvash i dyrjish na priqtelkata si.A ako haresvash poveche drugata - pogovori s neq i ako reshite che moje da stane neshto po dobre zareji segashnata,za d ane q lyjish i naranish.
suglasen :!: [-( така трябва ;)

He3aBuCuM
02-20-2007, 17:28
Ми реших ... ще се оставя да ме носи течението пък квото т'ва.
Щото имам чувството, че приятеля на моята най-добра приятелка(ако мога да я нарека така все още ... ) ходи с нея само за да се добере до моята жена :roll:
Аз се прибирам с френдката ми, а мойто бебе с нейното гадже.
Просто ... света ми се вижда крив и не знам ... иде ми да се хвърля от някъде.
И за капак на всичко днеска мина с най-яките момичета от тяхното даскало от другия край на платното и ме подмина, а приятелката и ми махна. Мойта мн. добре ме видя и извърна глава. После плака и ся продължава да си реве у тях. Ма вече не ми пука !!!
Или ще сме заедно или Не ...
А като си помисля какво съм търпял за да бъда с нея ... :smt010

ND4SPD_f
02-20-2007, 17:31
6tom i e best frendka zna4i moje i samo da te probva.nai dobre ne se druj malko po-distancirano(ako durji6 na gadjeto si)

02-20-2007, 17:38
qq dai pak 4e ne6to nerabzrax sq kvo e stanalo s tvoita si se razdelil li kav e toq ni6to nerazbrax :-s

koalka
02-20-2007, 17:42
Наистина ще е по-добре да не правиш нищо, а просто да не й отвръщаш на намеците.Явно имаш някакво увлечение към нея, но не си струва да си разваляш връзката заради него.

He3aBuCuM
02-20-2007, 18:57
Наистина ще е по-добре да не правиш нищо, а просто да не й отвръщаш на намеците.Явно имаш някакво увлечение към нея, но не си струва да си разваляш връзката заради него.


Знаеш ли .... ще взема да те послуавм и ще постна резултата тук :)
Да видим дали ще се получи това, което се надявам, а именно да си запазя и Бебчету и най-добрата ми фр. ;)

LO6IQ
02-20-2007, 19:34
недей да прайш нищу,земе разбере гаджето ти и ще има после да се ](*,)
... има си гадже за тази цел : ,, като и видя устните ми идва да я сграбча'' ... :mrgreen: ОФФ вие живот си живеетее.. да ви имам проблемите . :smt012 :smt022

nasty_f
02-20-2007, 19:55
Нещо ми се струва,че не харесваш приятелката си достатъчно щом искаш да сграбчиш нейната най-добра приятелка.Как може да се връзваш на намеци на к...и.Извинявай,че говоря така,но това момиче не е никаква най-добра приятелка на приятелката ти.Кажи на гаджето си какво прави това момиче и се отървете от проблевите и бъдете щастливи.Все ще се намери някой,който да се опита да провали връзките на някой,това много го мразя :evil:

xixi
02-20-2007, 21:03
Значй най-добрата приятелка на моето гадже(мн тъпо звучи) почва да се държи странно. Снощи ме държеше за ръка като се прибирахме... тая вечер не знам кво ши иска.
Не че не мога да я отрежа, но като и видя устните ... направо ми иде да я зграбча. Но как може тя да постъпва така ... да ми дава най-различни поводи, че мога да я имам даже и само за 1 вечер ?!
Какво да правя ? И дали не ме пробват каква ще е реакцията ми ?
Аз предлагам да се подстрижеш нула номер.Не че ще помогне но съм сигурен че и без тва си максимално грозен затва няма да промениш нищо

MoHuTo
02-21-2007, 00:18
говорим на НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА НА ГАДЖЕТО ТИ!!!...сещаш ли сЕ?...ако не ще ти подскажа..2 са вариантите..
1. да те пробват колко държиш на нея
2. тая девойка не й е изобщо приятелка..да се сваля с тебе..
За тва отрежи я и си седи мирно на Д-то..и зарежи устните й..не се поддавай на тях...после много ще те боли главата ако направиш нещо
Абсолютно! :wink:

He3aBuCuM
02-21-2007, 06:26
He3aBuCuM написа:
Значй най-добрата приятелка на моето гадже(мн тъпо звучи) почва да се държи странно. Снощи ме държеше за ръка като се прибирахме... тая вечер не знам кво ши иска.
Не че не мога да я отрежа, но като и видя устните ... направо ми иде да я зграбча. Но как може тя да постъпва така ... да ми дава най-различни поводи, че мога да я имам даже и само за 1 вечер ?!
Какво да правя ? И дали не ме пробват каква ще е реакцията ми ?

Аз предлагам да се подстрижеш нула номер.Не че ще помогне но съм сигурен че и без тва си максимално грозен затва няма да промениш нищо


Ти що не вземеш да замълчиш. Не съм казал, че съм красив.
Не си вдигам самочуствието с това за разлика от теб.
И ако щеш ми вярвай ако знам кой си, точно такива хора с обръснати глави щи смачкат фасона бе дрислио !

Barbaronka
02-21-2007, 12:22
Mi ako obichash gadjeto si ne go pravi .. ne si zaslujava..
ama ako ne q obichash i si ei taka s neq .. prai kfoto si iskash.. .
samo gledai da ne q naranish,che e mnoo gadnuu !!!! [-X [-X

feshankaa
02-21-2007, 12:34
Ам значи аз като гледам от подписа ти,заедно сте от 9 месеца и половина,а това изобщо не е малко време.За да си с някой за този период значи наистина го обичаш и не би ти мигнало дори окото за някоя друга..

Или при теб не е така?? :shock: :shock:

BunnYY_f
02-21-2007, 12:40
говорим на НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА НА ГАДЖЕТО ТИ!!!...сещаш ли сЕ?...ако не ще ти подскажа..2 са вариантите..
1. да те пробват колко държиш на нея
2. тая девойка не й е изобщо приятелка..да се сваля с тебе..
За тва отрежи я и си седи мирно на Д-то..и зарежи устните й..не се поддавай на тях...после много ще те боли главата ако направиш нещо
Много добре казано =D>

dAnnyb0y
02-21-2007, 13:04
Достатъчно мнения. Единодушни при това :> Заключвам.