PDA

View Full Version : depresiran e



02-20-2007, 13:17
priqtelqt mi postoqnno e depresiran :smt011 daje predi malko si pisahme i iska6e da si reje venite
pls kajete mi kka da go ubeda 4e trqq da jivee toq skapan jivot kato toi sami ne namira smisal da jivee :cry: :cry:

Ice_Queen
02-20-2007, 13:21
priqtelqt mi postoqnno e depresiran :smt011 daje predi malko si pisahme i iska6e da si reje venite
pls kajete mi kka da go ubeda 4e trqq da jivee toq skapan jivot kato toi sami ne namira smisal da jivee :cry: :cry:

Понякога изпадаме в такива ситуаций..някой изпадат често..бъди до него,говори му колко го обичаш..пф не знам..гадно е .само той си знае какво му е и как ще му мине..а понякога отговора е около нас ...

XNRG
02-20-2007, 13:21
ами аз попринцип карам хората да не си режат вените като им кажа че ножа е тъп .... ама тък ситуацията е друга ....
може да му е дотегнало и само състоянието да е моментно ;) а пък може и да не е :(

FiRe_LaDy
02-20-2007, 13:59
Mnogo ot nas sa izpadali v depresiq i sa posqgali kym hapcheta,nojove i kakvo li ne.I az bqh taka,no vsichko minava s vremeto.Prosto bydi do nego i go podkrepqi.V takyv moment chovek ima nujda ot podkrepa na priqteli i blizki.

The-Cult
02-20-2007, 14:06
Подкрепа това е нещото от което има нужда да разбере че е нужен на някой на този свят така ще се оправи ;-)

Gravity^of^love
02-20-2007, 14:11
ае да си реже вените е гадно..и бавно..ако питаш мен не е депресиран а иска да му се обърне внимание...бъди до него..но едва ли ще си смее да си реже вените..глупаво е като решение за самоубийство...и то с какав мотив?..никой не го обича? няма приятели ? живота му е скапан?...оо я стига..живота е такъв какъвто ние си го направим а си го правим такъв какъвто искаме да е..така че..тва е моментно..депресията е състояние на духа..и не е само за 2-3 дни..и не трябва да се бърка с келешлъка

XNRG
02-20-2007, 16:32
Ми накараи го да хареса живота...ТИ ЗНАЕШ КАК ;) явно в момента има нужда от някой близък до себе си

koalka
02-20-2007, 18:09
Опитай се до колкото можеш да го окуражиш и да му повтаряш как по този начин ще направи глупост и, че адски много държиш на него и трябва да живее.

JoeBanana
02-20-2007, 18:20
kka da go ubeda 4e trqq da jivee toq skapan jivot kato toi sami ne namira smisal da jivee :cry: :cry:
ахаххаха ахаххахах
точно така му кажи и 2000% си го окуражила
ти май си същата като него :mrgreen:
аре стига лиготии, не намирал смисъл
като си няма работа по цял ден,
как, къде и в какво да го намери тоя смисъл ? :mrgreen:
много ги мразя такива женчовци...
пък да не говорим колко му стиска да се нареже
п.п. един съвет, който получих като ходих на БЧК
режете китките по дължината на вената,
а не напречно :mrgreen: така няма голям шанс да ви спасят
дано съм помогнал :mrgreen:

LO6IQ
02-20-2007, 18:24
Няма да си отреже вените , бъди спокойна .. Ние момчетата .. не правим простотий , заради простотии.. :wink:

muhlqsal_4orap
02-21-2007, 06:31
priqtelqt mi postoqnno e depresiran :smt011 daje predi malko si pisahme i iska6e da si reje venite
pls kajete mi kka da go ubeda 4e trqq da jivee toq skapan jivot kato toi sami ne namira smisal da jivee :cry: :cry:
Ммм е как, като те вижда всеки ден?!
Не му пиши. Не го гледай.
Или си отрежи вените.
или иди до магазина и си купи кола.

iiirish
02-21-2007, 07:21
сама каза, че това е депресия! тоест той няма да направи никаква глупост, но странното е че той би трябвало, щом сте заедно, да намира смисъл да живее поне защото има до себе си човек, който го подкрепя!

DaRk_FaIrY
02-21-2007, 09:31
е спокойно няма да го направи просто твърде много филми гледа вярно че на всеки му идва да си сложи край на живота заради някви проблеми ама все пак живота е изтъкан от проблеми и няма смисъл да го прави по тая логика до сега да няма жив човек и земята да пустее :wink: :? споко ще му мине просто бъди до него и не го оставяй самичък