PDA

View Full Version : Diskusiq: Pravelno li e takova otnoshenie



^ConTroL YouR Body^
02-20-2007, 13:28
Purvona4alno jelaq da se izvinq - nqmam kirilica,v komputaren klub sum.Situaciqta e slednata - s moq priqtelka sme v edno i sushto polojenie i dvete mom4eta koito haresvame ni davat nadejdi a v sledvashtiqt moment gi otnemata.Izlizame zaedno,pregryshtame se i se zabavlqvame.Na sledvashtiqt den sqkash ne se poznavame :shock: kazah 4e tova ne e normalno da se durjat po takuv na4in sus nas no priqtelkata mi kaza "te sa mom4eta".Hubavo de mom4eta ste...no tova ne e li leko grubi4ko.pkazvash 4e se interesuvash ot nqkogo a toi si igrae s teb :shock: Ne jelaq suveti i t.n a mneniq po vuprosa (kato cqlo) zatova puskam temata tuk

02-20-2007, 14:58
ot 44 4oveka nikoi li ne moje da dade mnenie???? :(

`Death`Whore`
02-20-2007, 15:10
Може би всичките 44 човека са се чудили какво е "правелно"...

02-20-2007, 15:16
Mislq 4e se izvinih i za kirilicata i za tova.Kakto kazah -ne sum na moq komputar,mnogo mi e neudobno da pisha ot tuk. :(

MoNI_the_StrAnge
02-20-2007, 15:44
:lol: 44 човека едва ли гледат на всичките теми.

Няма да дам съвет- защото ще е най-простото което и вие можете да се сетите. да не ви пука и да не се виждате повече-щом не искат да се познавате следващич ден- да стане тяхното.
(май дадох съвет..хаха..то съдържа и мнение. ;) )
Това не е "леко" грубичко...а си е неуважение към вас.
Не се обнадеждавайте толкова бързо. всяка прегръдка и усмивка може да е фалшива. не бих се замечтала докато не съм сигурна че всичко направено е ИСТИНСКО.
Аз бих си задала въпроса така..какво би ме накарало аз да се държа така с момче> най-вероятно за да му отмъстя за нещо?, за да му дам урок да се научи какво е да бъдеш игнориран,
за да помисля още по впроса дали го харесвам или не (несигурност..кво да се прави).

MusicIsTheKey
02-20-2007, 16:28
Ще се съглася със MoNI_the_StrAnge.

Един флирт,прегръдка,закачка...н е задължително тези неща да означават нещо.Кофти е,ако ти си 'падаш' по дадения човек,а той си играе с чувствата ти по този начин.Да харесваш някого,да дъжиш на него,да се интересуваш и да търсиш контакт с него,а той да те игнорира - това не е гадно,убийствено е.

Поздрав ...Just Died In Your Arms (http://www.data.bg/f.php?fid=20050197)

In4iTu_
02-20-2007, 16:36
Не, отношението не е правилно.А вие (с извинение) сте глупави - момчетата просто си играят с вас, а вие си сляпо ("Любовта е сляпа") вярвате, че се интересуват от вас. И, въпреки че не искаш съвет, аз ще ти дам --> Не се занимавай с тях, дръж се така както те с теб...

I'm crazy
02-20-2007, 17:05
Тия ваще момчета, ама хич не знаят кво искат :? Вие пък се дръжте по същия начин и бъдете надути да видат кво е :---)

sherry
02-20-2007, 18:16
Не е правилно.
След като не ви харесва това положение, значи искате нещо сериозно. Ми те явно не искат това на тоя етап. Недейте да им угаждате, не може да ви търсят, когато си поискат. Или да им дойде акъла и да си тръгнете сериозно, или ги зарежете. Ще си намерите добри момчета, които не ви искат само за забавление.

koalka
02-20-2007, 18:31
Не е правилно.
След като не ви харесва това положение, значи искате нещо сериозно. Ми те явно не искат това на тоя етап. Недейте да им угаждате, не може да ви търсят, когато си поискат. Или да им дойде акъла и да си тръгнете сериозно, или ги зарежете. Ще си намерите добри момчета, които не ви искат само за забавление.Много точно казано.

^^ConTroL YouR Body^
02-21-2007, 14:51
Blagodarq na otgovorilite :)


--------

Не е правилно.
След като не ви харесва това положение, значи искате нещо сериозно. Ми те явно не искат това на тоя етап. Недейте да им угаждате, не може да ви търсят, когато си поискат. Или да им дойде акъла и да си тръгнете сериозно, или ги зарежете. Ще си намерите добри момчета, които не ви искат само за забавление.



-----

ne e pravilno no kato imash 4ustva kum nqkogo :| ](*,)



Не, отношението не е правилно.А вие (с извинение) сте глупави - момчетата просто си играят с вас, а вие си сляпо ("Любовта е сляпа") вярвате, че се интересуват от вас. И, въпреки че не искаш съвет, аз ще ти дам --> Не се занимавай с тях, дръж се така както те с теб...

Blagodarq za hubaviqt suvet no kogato chobek e vluben - ne moje da kaje prestavam da se zanimavam.Za jalost ne stava :(



Да харесваш някого,да дъжиш на него,да се интересуваш и да търсиш контакт с него,а той да те игнорира - това не е гадно,убийствено е.


to4no
otvratitelno e :|

Forslor
02-21-2007, 15:28
офф много се правите ,че разбирате в крайна сметка ги блещите едни и същи и то се неверни. Първо за да изказвате коментарите си които са се превърнали в някви клишенца ....ползвайки ги ежедневно като отговор на множеството еднакви въпроси в форума и т.н трябва да сте запознати с ситуацията и на едната страна и на другата.

sherry
02-21-2007, 16:30
офф много се правите ,че разбирате в крайна сметка ги блещите едни и същи и то се неверни. Първо за да изказвате коментарите си които са се превърнали в някви клишенца ....ползвайки ги ежедневно като отговор на множеството еднакви въпроси в форума и т.н трябва да сте запознати с ситуацията и на едната страна и на другата.Абе с удоволствие бихме искали да видим гледните точки на двете страни, ама нали се сещаш, че няма как да стане. Клишета било...Аре, ако си по - умен, дай ти съвет. Между другото никога не може да се даде добър съвет(по твоите изисквания), защото това е форум и няма как да разбереш какво мислят по върпоса другите замесени в историята. И в реалния живот е така. Ако приятелят ти сподели, че има проблем с гаджето си, може да каже, че тя е виновна, нали? Ама ти няма да знаеш, щото няма да можеш винаги да чуеш и гледната точка на момичето. И кво? Няма да дадеш съвет? Много е трудно да знаеш всичко за дадена ситуация.

Може да се повтаряме, но поне се опитваме да помагаме, а не да философстваме и да се дразним като други хора :wink:

Forslor
02-21-2007, 17:18
Хубаво ,добре права си дразня се ама не за кеф ( е отчасти) . Както каза неможем да видим гледните точки и на 2 те страни следователно съветът ни ще е лош/Bad , ще е пристрастен което също е лошо , няма да има никаква ъъ обективност което си е точно така . И какво става с една дума този съвет нестава за нищо освен за утеха ,пък това дали е правилен или не няма значение. Тука пращи от логичност. Затова нищо не ви коства да поразпитате още малко момичето така да разберет по -точно какви им са отношенията (изобщо имали такива ) дъра,дъра т'ва поне го умеете.

\\// :)

sherry
02-21-2007, 17:26
Хубаво ,добре права си дразня се ама не за кеф ( е отчасти) . Както каза неможем да видим гледните точки и на 2 те страни следователно съветът ни ще е лош/Bad , ще е пристрастен което също е лошо , няма да има никаква ъъ обективност което си е точно така . И какво става с една дума този съвет нестава за нищо освен за утеха ,пък това дали е правилен или не няма значение. Тука пращи от логичност. Затова нищо не ви коства да поразпитате още малко момичето така да разберет по -точно какви им са отношенията (изобщо имали такива ) дъра,дъра т'ва поне го умеете.

\\// :)Аз много пъти съм разпитвала за различни проблеми, ама хората не винаги отговарят. Прав си, съветът не винаги е обективен или добър, но все пак правим каквото можем. Между другото...в тоя ред на мисли, ако някой има проблем, в повечето случаи знае какво да направи! Пуска тема просто за да го укоражат. Дори да му кажеш нещо, което е различно от неговото мнение, той ще направи това, което смята за правилно. Така че, не винаги за тях е важно това, което казваме. Но от конкретната ситуация съдя, че момчетата просто се забавляват с момичетата. Не знам как да го погледна от друга страна. Няма как да видя тяхната гледна точка, но така е най - логично. Ако искаха нещо по - сериозно, нямаше да ги търсят само за забавление и после все едно нищо не е станало... :?

Violenza
02-21-2007, 17:58
Ония ви ебават, а вие се вързвате.. Ахахахах.....пфф

Forslor
02-21-2007, 20:13
Ония ви ебават, а вие се вързвате.. Ахахахах.....пфф
Пхах от хилядите теми ебавки избра БАШ тая която вади по сериозен вид да я наречеш ебавка . :smt005 Както да е :lol:

sherry
02-22-2007, 04:10
Ония ви ебават, а вие се вързвате.. Ахахахах.....пфф
Пхах от хилядите теми ебавки избра БАШ тая която вади по сериозен вид да я наречеш ебавка . :smt005 Както да е :lol:Тя не казва, че темата е ебавка, а че момчетата, които им дават напразни надежди и ги изпозлват, се гаврят с тях. Това искаше да каже :D

evil_lady_in_black
02-22-2007, 05:29
Да ти кажа толкова са и момчета [-X на думи са велики на действия не :-k няма смисъл да си с такова гадже .... тъпо е :|

ErinEverly
02-23-2007, 12:19
ПравЕлно ли е? Ми вие що се занимавате с тях, щом смятате, че не е правЕлно?