PDA

View Full Version : Нов к-ур за вареняците !



Amayo
02-20-2007, 15:51
Новопоставените камери от отдел видеонаблюдение към МВР се присъединяват в борбата с наркотиците. http://www.vbox7.com/play:ae056dc8 Към средата на клипчето, кадри от залавянето на група употребяващи наркотици. Явен пример за добре похарчени пари на данъкоплатеца, поздравления за полицаите. =D> =D> =D>

niGGa
02-20-2007, 16:47
Браво на полицията, за пореден път.

XePouH`
02-20-2007, 18:16
=D>

teenkopele
02-21-2007, 05:33
Еее, сетиха се! Браво! =D>

IlLuSi0nS`
02-21-2007, 09:16
eiiii amayo prosto gaze si i prosto 6si ostane56 hahaha ta wi imam i narkoti`noto we6testvo pf ahhahah fuck off e 6estaci hhahaa

02-21-2007, 19:19
Браво! Похвално! Борбата с НАРКОТИЧНИТЕ вещества е на ниво! Каква работа, какво чудо! Браво, момчета само така! Хванете още от най-опасните наркобосове!

02-22-2007, 12:28
Amayo ти си някакво отвратително същество какво ти пречат хората които пушат трева ти като си толкова арогантен и само иронизираш употребяващите трева по форума ? гледай си твойта работа на теб някой прави ли ти забележки как си миеш зъбите и как си връзваш маратонките ?

02-22-2007, 12:32
накъде е тръгнала държавата ... ако желаят могат да ми сложат камера в тоалетната :roll: та да не изпикая нещо токсично знае ли човек

Amayo
02-22-2007, 12:38
Amayo ти си някакво отвратително същество какво ти пречат хората които пушат трева ти като си толкова арогантен и само иронизираш употребяващите трева по форума ? гледай си твойта работа на теб някой прави ли ти забележки как си миеш зъбите и как си връзваш маратонките ?
Ми пречат ми. Зверски. Като видя да ми чадят в града ми се раваля настроението, объква ми прадставата за европейският стандарт на живот към който се стремиме всички, мисълта за липса на морални ценности у населението ме депресира. Това ми пречи, не само на мен ми на цялото ни общество, затова са създадени законите същество мое :lol: . Не съм си ги създал сам че да ме обиждаш.

02-22-2007, 12:42
=; еми аз не пуша и не употребявам но имам приятели и са си свестни тъй че не е нужно да критикуваш раздела си е за алкохол наркотици цигари некви такива аз го чета да си обогатявам знанията а не да им се мешам :-)

(аз съм госта постнал въпроса към теб :))

Amayo
02-22-2007, 12:46
Кат са свесни да фанат да учат, да изкарват пари, да си купуват кока и да си шмъркат по баровете, не да бездействат , да малоумничат и да смучат бонгове по цял ден и да ми загрозяват пейзажа.

No_LiMiTe^f
02-22-2007, 22:50
Тва беше баси якото!Смешното беше като казваше "циракрата" сигурно слага "наркотиччно в-во марихуана"!:) Иначе като цяло евала на полицаите че залавят пияниците!

teenkopele
02-23-2007, 05:10
Абре хубаво, куките ще хванат някой и друг "юзър" , някой дилър, а най-големите риби, които всеки ги знае, никой няма да ги пипне. Ирония...

Amayo
02-23-2007, 16:46
Абре хубаво, куките ще хванат някой и друг "юзър" , някой дилър, а най-големите риби, които всеки ги знае, никой няма да ги пипне. Ирония...
Да пишеш у форуми е лесно - пини ги ти. Да ти кажа адреса на Таки, на Къро, някой друг?

black_heart
02-23-2007, 19:18
evala

teenkopele
02-24-2007, 03:44
Абре хубаво, куките ще хванат някой и друг "юзър" , някой дилър, а най-големите риби, които всеки ги знае, никой няма да ги пипне. Ирония...
Да пишеш у форуми е лесно - пини ги ти. Да ти кажа адреса на Таки, на Къро, някой друг?

ХА-ХА-ХА...