PDA

View Full Version : Ne e porasnal... ili k'wo!!!



i`need`love
02-20-2007, 16:48
Emi zdraweite na vsi4ki!

Zna4i s priqtelq mi hodim ot 1 god. i 3 meseca (po4ti) (ako e ot zna4enie izob6to) Problema e 4e po4ti vseki den s skarwame i to ponqkoga za golemi gluposti!!! No sum preodolqvala tiq karanici....Obache v4era prosto prelq chashata!!! Eto i za kakwo se skarahme:
Zna4i sestra mi skusa s priqtelq si... I v kraina svetka si nameri nov,s koito e shtastliva!I razbira se az q podkrepqm...shtom e shtastliva razbira se!Obache bivshiq i veche mnogo q obijda i e reshil da i "otmushtava" i v4era qvno sa si pisali s priqtelq mi otnosno sestra mi... i bivshiq i qvno q e nahranil pak kakto vinagi i taka nakaral gadjeto mi da si izgradi otricatelno mnenie za neq ( ne 4e predi mn. q e hareswal...nz zashto!A tq tolkowa dobre se durji s nego..)! I Neshteshe da mi prati razgowora im i az mnogo se qdosah i se skarahme ujasno! Kak moje da zastane na stranata na edin,koito poznawa ot meseci i daje ne sa tolkova blizki (izlizali sa samo 2-3 puti,nestiga 4e e ot drug grad(ako ima nqkakvo zna4enie)),a sestra mi q poznava ot godini..!Zashtoto primerno ako toi imashe sestra i beshe izpadnala v towa polojenie az shtqh da q zashtitq i da sum na neina strana,shtqh da q uvajavam, ZASHTOTO E NEGOVA SESTRA,shtqh da q zashtitavam,ZASHTOTO TOI Q OBICHA!!! A edno umno momche towa shteshe da go napravi!!! Predpolagam 4e vse oshte ne e porasnal,za da go osuznae!Ne 4e "problema" e mn. seriozen prosto mi napravi vpe4atlenie,zashtoto mn. obi4am sestra si i vinagi shte sum zad neq!
Skarahme se losho i ne sum mu pisala ot v4era vecherta!Nito cuknala!4udq se veche dali ako se razdelim shte e po-dobre ili po-zle.A i ne vednaj me e obijdal kato se skarame i kato se qdosa! A sega toi iska da mu pisha,bla bla! Prosto se qdosah i mislq 4e s pravo!!!(I kato se skarahme mi vika "xa-xa sushtata si kato sestra si" i az kato kazah "V smisal?" i toi "Mi mnogo dobre mi znaesh mnenieto za neq,taka che ti preceni!" Pff ... nqmam dumi!
Kakwo bihte napravili vie pri takava situaciq...?...

P.S: Sorry za dulgata tema i ako sum vi izgubila vremeto.Blagodarq vse pak za komentarite.Usmihvaite se :)

JoeBanana
02-20-2007, 17:02
приеми го като тренировка за бъдещ семеен живот :mrgreen:
рода, която се мрази, гарантира, че никога няма да скучаеш :mrgreen:
и права си - "проблемът" наистина не е особено сериозен
много навътре го взимаш

Gravity^of^love
02-20-2007, 17:16
не каза какво мисли за сестра ти..както и да е..тва няма значение..та мисълта ми беше че караниците са нещо нормално..пък за разговора бих казала само "мъжка солидарност"..понякога глупава но това са мъжете..не го приемай лично все пак тва е Бившия на сестра ти..нормално да говори кофти неща за нея

Fanatichka
02-20-2007, 17:21
Ох миличка и при мен е същата ситуация.Постоянно се караме, в чата понякога и среден пръст ми е показвал, просто нещо ужасно е.И все чака аз да му пиша, а аз чакам него..характери.Нядявам се да се сдобрите.Ако не си прекалено горделива му пиши и поговорете нормално и спокойно без да се карате.Не мисля, че е правилно да късате заради малки скандали,а ма ти си прецени.Поговори с него относно сестра ти, изяснете се!

He3aBuCuM
02-21-2007, 09:24
Тоя е пълен идиот. Няма кво да прикааме повече ...
Тегли му майните и т'ва е.
Поне аз бих направил така, но да не изключваме факта, че съм момче и мисля по различен начин ... ;)

02-21-2007, 09:27
Ti si bila mnnn tupa pacha maaaaaaa :lol:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 11! §§

MoHuTo
02-21-2007, 11:04
Еми определено не е постъпил добре, поговорете и го попитай защо е постъпил така :wink: Дано ти даде обяснение

malka_sladuranka
02-21-2007, 11:24
От такива загубеняци по-добре стой колкото можеш по-далече.

FiRe_LaDy
02-21-2007, 11:37
Mi mislq che qsno ti e kazal kakvo mu e mnenieto za teb.Zashtom taka misli za teb,a i te ubijda ne vijdam kakvo pravish oshte s nego!?

gamercheto_
02-21-2007, 13:04
трябва да си сляпа за да не разбереш какво става с ваща връзка... не може едно момче да те обижда да те праи за 2ст. след това да защитава бифшия на сестра и и тем подобни глупости!ако питаш мен той няма мнение просто търси причина да се скара с теб за да може да ти намекне по някакъв начин че не иска да е с теб...зарязвай го и гледай напред!няма смисъл да се унижаваш и да му позволява да си прай квото знае [-X