PDA

View Full Version : Танците



02-20-2007, 17:59
Здравейте всички.Не знаех къде да пусна тази тема и реших тук.Та искам да питам някой от вас дали се занимава с някакви танци-спортни,модерен балет и т.н. защото аз искам да се записвам,но наште ми казват че вече съм голяма(аз съм на почти 15)и че за тях е трябвало да почна от по-малка.А аз просто трябваше да се занимавам с тъпите изпити след седми клас и нямах време.Някой който има опит в тези неща може ли да ме посъветва какво да правя?Всъщност искам модерен балет...
Благодаря ви предварително:)

I'm crazy
02-20-2007, 18:03
Пф защо според мен не си голяма...запиши се не е лошо :wink: ИмА ги даже във всички възрасти :-D

MauMyHkaTa
02-20-2007, 18:24
Има някои спортове, за които наистина трябва да си мн малък за да започнеш да се занимаваш с него, но не мисля, че и с танците е така. Човек винаги може да се научи на онези танци, които желае, стига да му се удава поне-е-е малко, разбира се (съгласете се, че човек, който просто няма усет за музиката, не може да се движи в ритъм, защото има такива хора - просто и да иска понякога не може да успее!), да има наистина желание за усърдна работа и постоянство! Това са 2 много важни фактора! Аз съм играла балет (класически) 9 години, след което - латино-американски танци за около 4-5 месеца и сега вече за 3-та година - народни танци и мисля, че те най-ми допаднаха и съм изключително щастлива, че ги играя! Така че, мила - изобщо не е късно според мен! Щом имаш желание, остават ти само трудът и постоянството и несъмнено ще успееш! Успех! ;)

Cheesy
02-21-2007, 16:19
Ако имаш желание и воля-кво значение има на колко си.Са мойте фр са се запалили и искат да се записват на хип-хоп-на е лошо като идея :-k