PDA

View Full Version : molq vi pomognete mi :( tapo mi e



ot4aqna sam
02-20-2007, 19:08
imam problem s okosmqvaneto na liceto.po buzkite imam 4erni kosam4eta i mi e nqkvo kofti ponqkoga napravo gi zabravqm no ima dni kogato adski mnogo se travmiram ot tqh :( e ne se zabelqzvat ot kilometri de dori ponqkoga stoqt rusi no mi e kofti a me e strah da gi premahvam s ne6to za da ne stant grubi i o6ti po 4erni pomognete mi pls

Gravity^of^love
02-20-2007, 19:11
ти на колко си? имам предвид че като минеш пубертета сами ще паднат..а ако имаш мустачки една приятелка си ги мага с кола маска и намаляха..ама за бузите..ае по добре не ги пипай или ако искаш ги изруси с нещо..май кислородната вода беше за изсветляване...ама внимавай

miss_fatty
02-20-2007, 19:15
значиии ако са мустаци пробвай с лентички!става идеално или ходи при някой козметик по-добре той ше те посаветва най-точно! :wink:

02-20-2007, 19:17
ти на колко си? имам предвид че като минеш пубертета сами ще паднат..а ако имаш мустачки една приятелка си ги мага с кола маска и намаляха..ама за бузите..ае по добре не ги пипай или ако искаш ги изруси с нещо..май кислородната вода беше за изсветляване...ама внимавай

na 17 sam

oTPoBHa
02-20-2007, 19:26
ами.. уви, не знам какво да те посъветвам :( но не бива да се сдухваш заради такива неща, помисли си само - има хора с пъпки и рани по лицето и пак се харесват, а ти от тия мъхчета се плашиш ;) това всяко момиче го има няма от какво да се притесняваш :) сложи един фон дьо тен и се кефи колко яка ще ти стане кожата ;)

Siseetoo
02-20-2007, 22:42
ае кви косми е както каза Отровна тва е просто мъх .. :) тва никак не трябва да те притеснява .. прекалено много се гледаш май :roll:

DaRk_FaIrY
02-21-2007, 10:29
виж сега може да е мъх все пак не знам какви са но ако са тъмни отиди на лекар защото при жените това става от разбъркани хормони!! а ако са руси има кола маска за лице с нея или на козметик :-k

oTPoBHa
02-21-2007, 10:48
виж сега може да е мъх все пак не знам какви са но ако са тъмни отиди на лекар защото при жените това става от разбъркани хормони!! а ако са руси има кола маска за лице с нея или на козметик :-k

разбъркани хормони.. о боже ! :smt005 Черната фея, вземи прочети някоя и друга книжка да се ограмотиш малко и недей да говориш за нещата, без да ги разбираш :wink: в женския организъм (както и в мъжкия, разбира се) има два вида хормони - естроген и тестостерон демек мъжки и женски хормони. Обаче понякога тия окосмявания при жените се дължат на по-голямо наличие на тестостерон в кръвта, а не на естроген, което не е нищо ненормално , разбирасе. Всеки човек си е устроен по различен начин в зависимост от количеството на именно ей тия основни хормони. По същия начин и при момчетата - ако на някой не му расте брада например значи има повече женски хормони в организма си ама тфа не го прави гей.. някой да не си помисли нещо друго пхаха :lol:

DaRk_FaIrY
02-21-2007, 11:16
виж сега може да е мъх все пак не знам какви са но ако са тъмни отиди на лекар защото при жените това става от разбъркани хормони!! а ако са руси има кола маска за лице с нея или на козметик :-k

разбъркани хормони.. о боже ! :smt005 Черната фея, вземи прочети някоя и друга книжка да се ограмотиш малко и недей да говориш за нещата, без да ги разбираш :wink: в женския организъм (както и в мъжкия, разбира се) има два вида хормони - естроген и тестостерон демек мъжки и женски хормони. Обаче понякога тия окосмявания при жените се дължат на по-голямо наличие на тестостерон в кръвта, а не на естроген, което не е нищо ненормално , разбирасе. Всеки човек си е устроен по различен начин в зависимост от количеството на именно ей тия основни хормони. По същия начин и при момчетата - ако на някой не му расте брада например значи има повече женски хормони в организма си ама тфа не го прави гей.. някой да не си помисли нещо друго пхаха :lol:
да съм казала конкретно нещо :lol:

oTPoBHa
02-23-2007, 10:24
това твърдение като "разбъркани хормони" е достатъчно :lol: нататкък няма смисъл да цитирам :lol: :lol: просто защото няма нищо вярно в това, което каза ;)

shmatka_s_patka
02-23-2007, 12:52
am moje li 1 drug vapros ot men..
az sam na 17 i sam mom4e
i pod o4ite imam kosam4eta (max ili kvoto i da e) me smazva psihi4eski i me depresira... s kislorodna voda sam probval... nqma osoben efekt..a ne iskam da gi brasna ili s kola maska i takiva ne6ta da gi premaham...za lazer nqmam pari... :-s