PDA

View Full Version : obleklo za tanci



hip hop girl
02-20-2007, 19:22
ei q kajete kakvo da obleka....na4i 6e hodq na uroci po hip hop i ne znam kakvo da obleka kato trqbvva da e ne6to osven udobno ami i seksi mj az sum momi4e ako imate idei ....pls kazvaite

Candyy
02-20-2007, 19:29
Хип-хоп много интересно и аз имам желание,но живея в малък град и няма такива опции :evil: :cry: А колкото до облеклото по одобено от хубаво потниче и тясно еластично долнище(от анцунг)..едва ли има :D :wink: :smt047 :smt023

oTPoBHa
02-20-2007, 20:13
аа хаха ми слаай там някфи изсулени панталони кецое блузка лайна фащай косата на дфе опашки и отивай да денсиш хахааа и никфи анцузи :smt019

Jamalska
02-21-2007, 15:12
Как никфи анцузи...до са съм виждала само един би-бой дет да не танцува с анцунг на тренировка...на изява да...Ама на тренировка трябва да ти е максимално широко и удобно.И аз ходя с анцунг,гуменки или маратонки(не кецки освен ако не са мн леки ) и тениска..по-добре си облечи или нещо отдолу или направо нещо по-тясно щото с главата на долу тениската се смъква :wink:

Fanatichka
02-21-2007, 18:33
И аз ходя на хип-хоп.С анцунк, който е по мен но е еластичен и ми е удобно да играя.А нагоре някакво потниче.По някога пък съм с къси гащички/не дънкени/

Лейди
02-21-2007, 20:52
Аз сериозно се занимавам с танци и почти всеки ден сам в залата.Мога да ти кажа,че не е толкова важно с какво облекло си-важно е да имаш силно излачване \:D/ Но ако много даржиш на облеклото-хубаво е да си с удобни дрехи-един червен/черен/бял потник и едно долнище в същия цвят :lol:
А къде ходиш на танци?

evil_lady_in_black
02-22-2007, 05:48
pff елементарно е --------------> дънки , тениска ---------> от горе --->яке --------->на краката ----------> маратонки :lol:

oTPoBHa
02-23-2007, 10:46
ами дру от електрик форс не тренира с анцузи.. кфо да ви кажа.. :-k

02-23-2007, 10:55
xa az trenirax break sega ot nqkolko dni po4nax hip hop dance vinagi sam trenirala s mnogo mom4eta malko nekonfortno s eopne6 v nqkvo tapo klin4e prosto nqkvo dolni6te po 6iro4ko gledia da e s lastik gore 4e s vrazkite samo pada i nqkva potni4e 4erni i si 6est to4ki ako isak6 vkara6 malko stule si slaga6 i ne6to na racete azz o6te en sma si napraila ekip4e za trenirane trq si formiram ii si kupq nqkav ailq6ki ancung

martyivanova
02-24-2007, 23:13
Идеи много:) Ако желанието ти е да си красива докато танцуваш което ми е малко странно де..Пусни си филмчето Хъни:) мацката има добри идеи :) Харесва ми трикът които прави като отмята блузката си през глажа и става на ръкавчета :П ГУД ЛЪК хехе