PDA

View Full Version : Мнението им...



alabalaportokala
02-20-2007, 19:27
Здравейте! Аз за 100-тен път ще пиша тук, ама поне знам, че давате качествени съвети :wink:
Та значи моя проблем е леко объркан!
В училище се движа с едно момче и едно момиче, които много си обичкам, много добри приятели сме...абе екстра си е! Дотук добре...
Обаче наскоро станах малко по-отворена, преди бях голяма сдухла, ама сега съм доста по-различна и научих че те двамата ми говорят зад гърба, че съм била "курва, уличница" и всякакви тем подобни! Стана ми много гадно, защото в училище се държат наистина готино, когато ми е гадно ме подкрепят, когато ми е весело, правим заедно простотии, не съм и предполагала, че биха говорили така за мен!
Моля ви, посъветвайте ме какво да правя! Нямам доказателства че са го говорили, но сигурен източник ми го каза и тотално се обърках...не искам да се карам с тях, но не искам и всички да гледат на мен като "курва"
Аз не малко пъти съм се карала с момчето, защото на базик се обиждаме, понякога грубо, дори момичето ме подкрепя, когато той не си мери думите, но после си се извиняваме и всичко се забравя! Незнам..моля ви, помощ :(

siXt_senSe
02-20-2007, 19:46
Щом нямаш никакви доказателства освен приказките на някой ще е трудно да разбереш истината.Щом смяташ че си се променила, питай ги какво мислят за новото ти АЗ.Макар че не е гаранция че ще ти отговорят честно,но опитай.А ако не стане ще подходиш по друг начин.

Always`Sad
02-21-2007, 05:49
Ти на тия сигурни източници недей да вярваш, не си разваляй приятелството с някого заради подобни слухове. Ивсе пак за да ти каже някой подобно нещо замисли се за това каква ти е новата същност. За мен непример НАЙ-ДОБРИЯ ми приятел каза че съм с психични отклонения, поговорихме си и се разбрахме. Така, че най-добре ги питай какво мислят за сегашното ти Аз.

02-21-2007, 19:01
I SPORED MEN NE IM VQRVAI!! NQKOI PROSTO MOJE DA ISKA DA VI SKARA DOKATO LI4NO NE SE UVERIII6 4E MISLQT TOVA ZA TEB NE MOJE6 DA BYDE6 SIGURNA!!! I SPORED MEN E HUBAVO 4E SI SE PROMENILA....:)))

teenkopele
02-22-2007, 06:38
Не се връзвай. Виж дали можеш да потвърдиш тази информация от 2ри източник, защото ми се струва, че някой се опитва да плете интриги.