PDA

View Full Version : Съвети ? За бързо омазнчваща се коса и без обем



Anonim4ee
02-20-2007, 20:38
Сигурну е ималу много такива теми..
Но айде тук! Кажете ми, моля , посъветвайте ме какви маски да си правя за този проблем.
Само шанпоани не ми казвайте .. Вече какви ли не съм пробвала и никакъв ефект!
Моля ви за маски! Кажете някоя която найстина ще ми помогни :roll:

SmiLe_BaBy{P}
02-20-2007, 21:16
Prosto gledai da q miesh vazmojno po-rqdko..

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-21-2007, 14:09
Prosto gledai da q miesh vazmojno po-rqdko..
Az go iam sa6tiq [rpblem, mn e gadnu, ma sam hodila na frizior i mi kazaha, 4e ako q miq porqdko a se omaznqva tolko, kolkoto moita i samite koreni se omaznqvat o6te pove4e, taka 4e spored mene i spored taq friziorka :) e nai-dobre da q mie6 kogato tii se omazni, vav moq slu4ai tfa staa prez edin den, a ponqkoga mi se nalaga seki den........ znam 4e e gadno, ama 6te mine, kazvali sa mi 4e tfa e oot puberteta

Pak Anonim4eeToo
02-21-2007, 16:28
Prosto gledai da q miesh vazmojno po-rqdko..
Az go iam sa6tiq [rpblem, mn e gadnu, ma sam hodila na frizior i mi kazaha, 4e ako q miq porqdko a se omaznqva tolko, kolkoto moita i samite koreni se omaznqvat o6te pove4e, taka 4e spored mene i spored taq friziorka :) e nai-dobre da q mie6 kogato tii se omazni, vav moq slu4ai tfa staa prez edin den, a ponqkoga mi se nalaga seki den........ znam 4e e gadno, ama 6te mine, kazvali sa mi 4e tfa e oot puberteta
Да, но колкото по - често я мия толкова по бързо се омазнява, а освен това и с туи често миене се оврежда косата, а моята каквато е тънка...
За това искам да ми препоръчате някаква маска без значение дали е от тия готовите или трябва да си я направя аз :|

Candyy
02-21-2007, 18:24
Prosto gledai da q miesh vazmojno po-rqdko..
Az go iam sa6tiq [rpblem, mn e gadnu, ma sam hodila na frizior i mi kazaha, 4e ako q miq porqdko a se omaznqva tolko, kolkoto moita i samite koreni se omaznqvat o6te pove4e, taka 4e spored mene i spored taq friziorka :) e nai-dobre da q mie6 kogato tii se omazni, vav moq slu4ai tfa staa prez edin den, a ponqkoga mi se nalaga seki den........ znam 4e e gadno, ama 6te mine, kazvali sa mi 4e tfa e oot puberteta
Да, но колкото по - често я мия толкова по бързо се омазнява, а освен това и с туи често миене се оврежда косата, а моята каквато е тънка...
За това искам да ми препоръчате някаква маска без значение дали е от тия готовите или трябва да си я направя аз :|Е тук вече грешиш единствената вреда която нанася водата на косата ти е честото омазняване..искам да ти кажа ,че ако не се полочаваше този проблем щеше да е мн послено да си я миеш непрекъснато тъй като въздуха е много мръсен и има много прах които се полепя по косата ти и тя не може да диша за това е хубаво да е чиста ,но от много къпане.. :smt013

Pitankata???
02-21-2007, 19:09
Искам да ви попитам какъв ще е ефектът ако преди изправяне на косата с преса сложа пяна. Знам, че по принцип за целта се ползват кристали за коса, имам такива и си ги ползвам, но ме интересува, ако нанеса малко пяна преди изправянето, косата по-оформена, по-обемна, или как точно да се изпразя: "по-плътна" ли ще е, в смисъл по-тежка. Дано ме разбрахте. Ако някой е пробвал, моля да каже какъв беше ефекта :)

fifi_friend
02-22-2007, 15:40
бързото омазняване на косата се дължи или на многото миене или на неподходящ шампоан или балсам. Те могат да ти докарат и пърхот!

martyivanova
02-24-2007, 23:22
Омазняването става от прекалено често миене,честа смяна на шампоана или на прекалено много третиране.Знае се че третирането изтощава косата,но ако я носиш по често вързана и вкъщи постоянно си я прибираш...