PDA

View Full Version : Защо момичета отричат !



Rise Agains't
02-20-2007, 21:22
Абе винеги ми е било много интересно защо момичета в днешно време особенно незнам преди кво е било не сам живял тогава но ми е било много интересно защо се правите на толко големи гъзарки вие момичета особенно на най-смешаната възраст 13 14 15 години имам некви кокошки от моя клас който се мислят за голямата работа и като почнат да се фалят колко са се ебали разбира се ебават другите който са не комплексирани ама не чак толкова със голямото съмочувствие та въпроса ми е защо секи път като някое момче ви постави на мясот и ви пита или ви каже примерно неща от сорта:

Ти си Курва
Правила ли си Свирки ? Не Не сам правила гнус ме е
Мразя да свърша на мене


Защо го отричате ей това искам да ми отговорено защото ми е любопитно неискам да обидя никое момиче ама си говориме иситаната .

xixi
02-20-2007, 21:37
Абе винеги ми е било много интересно защо момичета в днешно време особенно незнам преди кво е било не сам живял тогава но ми е било много интересно защо се правите на толко големи гъзарки вие момичета особенно на най-смешаната възраст 13 14 15 години имам некви кокошки от моя клас който се мислят за голямата работа и като почнат да се фалят колко са се ебали разбира се ебават другите който са не комплексирани ама не чак толкова със голямото съмочувствие та въпроса ми е защо секи път като някое момче ви постави на мясот и ви пита или ви каже примерно неща от сорта:

Ти си Курва
Правила ли си Свирки ? Не Не сам правила гнус ме е
Мразя да свърша на мене


Защо го отричате ей това искам да ми отговорено защото ми е любопитно неискам да обидя никое момиче ама си говориме иситаната .
ооокей ае са грамотни ми приятелю обясни какво значи комплекс и какво значи голямо самочувствие.

air_J
02-20-2007, 21:41
Първо поясни за какво става въпрос в темата, защото нищо не се разбира. :-({|=

Siseetoo
02-20-2007, 22:11
доста си бил превъзбуден като си писал темата , а ? :-D Дай пак ама на по-разбираем език 8)

A_Loving_Girl
02-20-2007, 22:32
Мисля,че горе-долу разгадах какво е написал.Интересно му било на човека защо момичетата отричали,че правели свирки.(ххахаххахахх)

тцтцт.....ми момичетата се срамуват да си го признаят :wink: за това:)

Rise Agains't
02-20-2007, 23:02
доста си бил превъзбуден като си писал темата , а ? :-D Дай пак ама на по-разбираем език 8)


Еми имах предвид за пореден път ще го обесня , начи като гледам как пишат тука в форума момичета а защо като ги попитаме тези неща които написах по горе ги отричат по някакъв начин мисля че пиша на български ама незнам може FlexType вече да сам си сложил нови езици . И на оня пич който ме пита да му обесня какво е самочувствие и комплекс ще ти го обесня точно и ясно ей такива мърлиовци който се мислят за голямата работа и за нещо повече от другите това е гоямо самочувствие , а комплекс е това което те имат в себе си но просто го прикриват ако не сте разбрали ще питаша на Индокитайски за да ме разберете може да стане интересно.

Rise Agains't
02-20-2007, 23:03
Мисля,че горе-долу разгадах какво е написал.Интересно му било на човека защо момичетата отричали,че правели свирки.(ххахаххахахх)

тцтцт.....ми момичетата се срамуват да си го признаят :wink: за това:)


Не само за свирки за сичко като секс ходене по дискотеки и такива неща от животва надявам се да си зацепила .

02-20-2007, 23:21
Вземи първо научи български, после се опитвай да пишеш по форумите! :-D

Rise Agains't
02-20-2007, 23:25
Вземи първо научи български, после се опитвай да пишеш по форумите! :-D


Еми немога съжелявам мога да пиша само на цигански защото това ми е родният език. Не съм виновен че не са те научили да четеш :P



мим4ета обли4а6ти се от кои стил ви допадат пове4е:
1:мом4ета обли4а6ти се рапарско(6ироки панталони и блузи ц 6апки к1рпи и т.н.)
2:мом4ета обли4а6ти се по по модата(поразкоп4ани ризки,по тесни д1нки,без 6апки к1рпи... и т.н)


XAAXXAXAX сигорен съм че сички който се оплакваха за писането я расчете това бе много грамотно е написано аре моляти се стига с тия грамотни нестига че сме прости целият народ ама сме задължени да ви пишем грамотно стига сте ми правили забележки че кат ви гледам вас се посирам от смях и ще падна от стола :D

SouLRippe®
02-20-2007, 23:29
и кво кат съм кон?

A_Loving_Girl
02-20-2007, 23:35
Мисля,че горе-долу разгадах какво е написал.Интересно му било на човека защо момичетата отричали,че правели свирки.(ххахаххахахх)

тцтцт.....ми момичетата се срамуват да си го признаят :wink: за това:)


Не само за свирки за сичко като секс ходене по дискотеки и такива неща от животва надявам се да си зацепила .

Аз много добре разбрах може да съм блондинка ама все пак имам нещо в главата си за сметка на това,пък и ко ли ти пиша въобще се чудя.................... :smt019 :smt019 :smt019

MoHuTo
02-21-2007, 00:30
Въпрос на избор - някои отричат, някои - не.На теб кво ти пука всъщност? :-k Всеки сам си решава какво да отрича и какво да признава :smt017

BuBi008
02-21-2007, 00:43
Ne vsichki momicheta otrichat ima mnogo koito si priznavat. Povecheto koito otrichat qvno se pritesnqvat da ne gi narekat kurvi koeto stava mnogo chesto ili pak prosto sa nedorasli za da govorqt za sex zashtoto to ako te e sram da govorish za tova horata kazvat che ne si gotov pone az taka sym chuvala. No ima i drug chast ot momichetata koito ne si priznavat zashtoto smqtat che ne e horska rabota s koi i kakvo pravqt v koeto ima mnogo istina vsichko za kakvo da trqbva da si priznavat vseki si ima lichen jivot. A tova che nqkoi se pravqt na golqmatat rabota az go naricham prostashtina zashtoto povecheto ot tqh izbivat kompleksi varhu drugite che da ne si lichi ili prosto mislqt che sveta se vurti samo okolo tqh a e tochno obratnoto.

marina star
02-21-2007, 04:10
6te otgovorq spored tova koeto razbrah:
emi az ne otri4am 4e pravq sex ili ne6to takova,svirki ne sam pravila o6ta,apak za svar6vaneto varhu momi4eto-na men mi haresva stra6no mnogo za drugite ne znam

olive_oil
02-21-2007, 06:26
еми сигурно си мислят, че ако кажат, че правят, може да си поискаш. Какво им влиза в работата на хората кой прави свирки и кой не? и ти защо толкова се ядосваш? Нали твоето гадже не е като тях?!?!

JoeBanana
02-21-2007, 06:43
Автора, може да си мислиш, че е маловажно, но грамотността на един човек в известна степен говори колко му е багажа :mrgreen: А като те гледам, ти си тръгнал с малка найлонова торбичка (с дупка в нея) :mrgreen:
Относно темата - разбираме те :mrgreen: Ти си красив, умен и недооценен от лошите курви, което те кара да се чувстваш отритнат и нещастен :mrgreen:
В следствие на което, пишеш тази тема, за да ни убедиш колко си прав и знаещ :mrgreen:


Еми немога съжелявам мога да пиша само на цигански защото това ми е родният език. Не съм виновен че не са те научили да четеш
Застреляй учителката си, после и себе си :mrgreen:
П.П. Не си прави труда да ме "затапваш" :mrgreen:
Не се излагай повече, а бягай да учиш правопис (за справка - първите редове на поста ми)

Petey Pablo
02-21-2007, 06:45
мен ми чудно друго.Как момичетата(поне от нащо даскало) първо те поздравявът,излизате по кафета и тн.Изчука ги неква по-остаряла пишка и главата вече дигната на горе и си викат :"Коя съм аз,че да го поздравявъм тва лапе"!!

JoeBanana
02-21-2007, 06:49
айде, айде :mrgreen:
не ви дреме, че се ебат с други
ядосвате се, че не се ебат с вас :mrgreen:
"как така, няма да избере мен ? аз съм мъШ голям, имам ееееей такъв салам" :mrgreen:
ся някой да не се обиди :mrgreen: както казва автора - "говориме си истината" :mrgreen:

koalka
02-21-2007, 06:53
Е, добре не можеш така да говориш за всички момичета, сещаш ли се?Например аз как да се хваля колко съм е***а, като съм била само с едно момче?А и то не само момичетата се правят на големите гъзарки, същото важи и за момчетата.

Petey Pablo
02-21-2007, 06:55
айде, айде :mrgreen:
не ви дреме, че се ебат с други
ядосвате се, че не се ебат с вас :mrgreen:
"как така, няма да избере мен ? аз съм мъШ голям, имам ееееей такъв салам" :mrgreen:
ся някой да не се обиди :mrgreen: както казва автора - "говориме си истината" :mrgreen:
абе имам си приятелка от две години и ме боли кура,че не се ебът с мене ама ми е интерсно защо се надувът качили са хванали господ за ташаците

JoeBanana
02-21-2007, 06:59
аз не говорех конкретно за теб :mrgreen:
а защо въобще трябва да си задавате такива маловажни въпроси ?
гледайте си у ваш`те паници и толкоз :mrgreen:
пък Господ ше им го върне, заради.. та**ците :mrgreen:

02-21-2007, 06:59
КРЕТЕН АЛЪРТ! Научи се да структурираш езика си правилно бе лууза...

Its Me
02-21-2007, 07:23
Вземи първо научи български, после се опитвай да пишеш по форумите! :-D


Еми немога съжелявам мога да пиша само на цигански защото това ми е родният език. Не съм виновен че не са те научили да четеш :P



мим4ета обли4а6ти се от кои стил ви допадат пове4е:
1:мом4ета обли4а6ти се рапарско(6ироки панталони и блузи ц 6апки к1рпи и т.н.)
2:мом4ета обли4а6ти се по по модата(поразкоп4ани ризки,по тесни д1нки,без 6апки к1рпи... и т.н)


XAAXXAXAX сигорен съм че сички който се оплакваха за писането я расчете това бе много грамотно е написано аре моляти се стига с тия грамотни нестига че сме прости целият народ ама сме задължени да ви пишем грамотно стига сте ми правили забележки че кат ви гледам вас се посирам от смях и ще падна от стола :D


еее виж сега няма значение кой какво и как е писал :wink: Важното е ти какво си написал нали трябва да разчетем за да отговорим по темата а не да се бъхтим тука половин час да разчетем 5 реда защото си ги написал нескупосано [-X

`Death`Whore`
02-21-2007, 07:48
И на мен ми е интересно...на мен принципно не ми пука и редовно плямпам за секс...не ме е срам да говоря за нещата, които правя. Който го е срам, защо ги орави?

malka_sladuranka
02-21-2007, 09:53
Какво ти пречат малките к*рви бе неграмотни човече? Просто се абстрахирай от тях. #-o Винаги ще има и к*рви и винаги ще има такива като теб, които да се занимават с тях. :evil:

Rise Agains't
02-21-2007, 14:08
Майко и кое ми неграмотно бе това че не съм толкова отворен като някой тъпи проституки ли тва ли ще ми говори некви за грамотност :D аре моляви се , и 1во казах много добре че не желая тая тема да се превръща в скандал защото в момента секи само знае да ме опюва разбира се мене не ми пука кво ще ми лафите защото то си е за мене но ми бе любопитно просто нищо особенно , ама кво да очаквам от некви който гледат грамотноста а до 12 клас не са се ограмотили . И относно оня пич дет ми вика за умствения ми багаш аватара ти точно оприличава какъв ми такаче си прави сметка :D

02-21-2007, 16:56
Абе винеги ми е било много интересно защо момичета в днешно време особенно незнам преди кво е било не сам живял тогава но ми е било много интересно защо се правите на толко големи гъзарки вие момичета особенно на най-смешаната възраст 13 14 15 години имам некви кокошки от моя клас който се мислят за голямата работа и като почнат да се фалят колко са се ебали разбира се ебават другите който са не комплексирани ама не чак толкова със голямото съмочувствие та въпроса ми е защо секи път като някое момче ви постави на мясот и ви пита или ви каже примерно неща от сорта:

Ти си Курва
Правила ли си Свирки ? Не Не сам правила гнус ме е
Мразя да свърша на мене




Батенце,имаше една от моя клас преди доста време се държеше така заедно с още 2-3 курвета и обиждаше нареде.
Докато не я хванахме аз и още един една вечер в нейният вход има късмет че се размина само със тупаници в главата и ебане в влажното анусче.


Защо го отричате ей това искам да ми отговорено защото ми е любопитно неискам да обидя никое момиче ама си говориме иситаната .

02-21-2007, 16:57
Батенце,имаше една от моя клас преди доста време се държеше така заедно с още 2-3 курвета и обиждаше нареде.
Докато не я хванахме аз и още един една вечер в нейният вход има късмет че се размина само със тупаници в главата и ебане в влажното анусче.

A_Loving_Girl
02-21-2007, 21:28
Батенце,имаше една от моя клас преди доста време се държеше така заедно с още 2-3 курвета и обиждаше нареде.
Докато не я хванахме аз и още един една вечер в нейният вход има късмет че се размина само със тупаници в главата и ебане в влажното анусче.

Ттццттц...ти баси човека сериозно,извинявай не си човек а животно по-скоро.След като те е обиждала си можел по същия начин да и го върнеш,не мислиш ли малко,не е трябвало да я нараняваш...мммм....като се замисля може и да лъжеш не можем да сме 100% сигурни в това което си написал...!!!!!

FikyScHetOo
02-21-2007, 21:38
Аз разбрах темата така - защо жените се правят на гъзарки и не отговарят честно (или отричат) онези три въпроса:
Ми нали знаеш,че всеки един миг се ражда нещо по-красиво, по-умно и по-младо от теб. Иначе казано - ако си на 15 и ако искаш д ане те измести някоя 14 годишна к*рва се правиш на дупе.
Мен ме дразни когато това е неоснователно, но когато си е заслужено значи,че човека е наистина нещо. Примерно аз не си правя устата да лъжа, мажа и т.н....но познавам хора, които го правят. Освен това познавам красиви и богати момичета, които са със сериозни приятели и са мн умни. И не се е*ат да си запълват времето