PDA

View Full Version : Otslabvane



Sladka_qgodka
02-21-2007, 04:45
Plsss kajete mi nqkakvi hap4eta ili kakvoto i da e za barzo otslabvane,no da imat efekt vse pak i kolko gore dolu struvat?

sexy_anji_
02-21-2007, 05:12
хап4ета без най-малкото диета или спорт не струват , ако си готова да правиш и 2рите 2 пиши и ще ти отговоря ...

evil_lady_in_black
02-21-2007, 05:42
L-carnitine май тъй се пише :roll: както и да е от него многооооо се отслабва :wink:

kostilq
02-21-2007, 08:25
ЕЛ-карнитина няма нищо общо с това, което ягодката иска да постигне - с хапчета от фотьойла нищо няма да стане. Спорта му е майката. Ако решиш да спортуваш най-добрата комбинация е Тай Бо и Фитнес и тогава вече на помощ идва Л-карнитина! Може и само тай бо, както и само фитнес...номера е, че ще се чувстваш много добре и ще слабееш без да се ограничаваш от към храната.

DaRk_FaIrY
02-21-2007, 10:24
L-carnitine май тъй се пише :roll: както и да е от него многооооо се отслабва :wink:
това +спорт +диета и много воля не става само да седиш пред компа и да сваляш няма такава опция [-X

sladka_qgodka
02-21-2007, 13:39
e to e qsno,4e samo s hap4eta nqma da stane.dobre ako hodq na fitnes primerno 2 puti sedmi4no i piq L-carnitine spored vas 6te ima li efekt?

Candyy
02-21-2007, 18:35
Ами първо ако си все още малко по добре недеи ,не е много полезно..малко или много ще ти попречи на разтежа...пък и не е хубаво да се пият хапчета по добре спортуваи активно до 1-2 семици ще се види резултат повярваи ми.. :wink: :smt023

sexy_anji_
02-21-2007, 18:41
e to e qsno,4e samo s hap4eta nqma da stane.dobre ako hodq na fitnes primerno 2 puti sedmi4no i piq L-carnitine spored vas 6te ima li efekt?

.. а до тая предната... до 1 2 седмици ще се види резултат :shock: :shock: да бе да айде моля ти се... особенно ако ходи на фитнес за 1 2 седмици резултат ако полу4и аз ще се гръмна :smt017 ... и преди да пиеш каквито и да е хап4ета про4ети за тях .. недей само това което си 4ула тука във форума... ето ти статия за Л-Карнитин http://www.bb-team.org/stuff/000504.php не е толкова лесно да отслабнеш след като години си трупал мазнини и после за 2 седмици да искаш да се махнат ... неееее не става толкова лесно.. трябва воля постояннство и малко акъл .....

Candyy
02-21-2007, 18:52
e to e qsno,4e samo s hap4eta nqma da stane.dobre ako hodq na fitnes primerno 2 puti sedmi4no i piq L-carnitine spored vas 6te ima li efekt?

.. а до тая предната... до 1 2 седмици ще се види резултат :shock: :shock: да бе да айде моля ти се... особенно ако ходи на фитнес за 1 2 седмици резултат ако полу4и аз ще се гръмна :smt017 ... и преди да пиеш каквито и да е хап4ета про4ети за тях .. недей само това което си 4ула тука във форума... ето ти статия за Л-Карнитин http://www.bb-team.org/stuff/000504.php не е толкова лесно да отслабнеш след като години си трупал мазнини и после за 2 седмици да искаш да се махнат ... неееее не става толкова лесно.. трябва воля постояннство и малко акъл .....хаха абе нека всеки ден да ходи да бяга по 2-3 пъти на ден и да прави всяка вечер по 50-100 коремни преди да ограничи малко сладките работи и хляба и да видим дали няма да има резултат аз го казвам от личен опит.. :twisted: :smt019

sexy_anji_
02-21-2007, 19:31
e to e qsno,4e samo s hap4eta nqma da stane.dobre ako hodq na fitnes primerno 2 puti sedmi4no i piq L-carnitine spored vas 6te ima li efekt?

.. а до тая предната... до 1 2 седмици ще се види резултат :shock: :shock: да бе да айде моля ти се... особенно ако ходи на фитнес за 1 2 седмици резултат ако полу4и аз ще се гръмна :smt017 ... и преди да пиеш каквито и да е хап4ета про4ети за тях .. недей само това което си 4ула тука във форума... ето ти статия за Л-Карнитин http://www.bb-team.org/stuff/000504.php не е толкова лесно да отслабнеш след като години си трупал мазнини и после за 2 седмици да искаш да се махнат ... неееее не става толкова лесно.. трябва воля постояннство и малко акъл .....хаха абе нека всеки ден да ходи да бяга по 2-3 пъти на ден и да прави всяка вечер по 50-100 коремни преди да ограничи малко сладките работи и хляба и да видим дали няма да има резултат аз го казвам от личен опит.. :twisted: :smt019

Даааа за това съм съгласна =D> но както видя по горе тя пише ако ходя 2 пъти на фитнес :shock: затова се издразних... дебелее се с години и после искат с 2 ходения на фитнес седми4но и да се вталят :smt012 ина4е както казаха вси4ки ... много спорт, малко диета и ако искаш някакви медикаменти , въпреки 4е може и без тях да се мине

Candyy
02-21-2007, 19:40
e to e qsno,4e samo s hap4eta nqma da stane.dobre ako hodq na fitnes primerno 2 puti sedmi4no i piq L-carnitine spored vas 6te ima li efekt?

.. а до тая предната... до 1 2 седмици ще се види резултат :shock: :shock: да бе да айде моля ти се... особенно ако ходи на фитнес за 1 2 седмици резултат ако полу4и аз ще се гръмна :smt017 ... и преди да пиеш каквито и да е хап4ета про4ети за тях .. недей само това което си 4ула тука във форума... ето ти статия за Л-Карнитин http://www.bb-team.org/stuff/000504.php не е толкова лесно да отслабнеш след като години си трупал мазнини и после за 2 седмици да искаш да се махнат ... неееее не става толкова лесно.. трябва воля постояннство и малко акъл .....хаха абе нека всеки ден да ходи да бяга по 2-3 пъти на ден и да прави всяка вечер по 50-100 коремни преди да ограничи малко сладките работи и хляба и да видим дали няма да има резултат аз го казвам от личен опит.. :twisted: :smt019

Даааа за това съм съгласна =D> но както видя по горе тя пише ако ходя 2 пъти на фитнес :shock: затова се издразних... дебелее се с години и после искат с 2 ходения на фитнес седми4но и да се вталят :smt012 ина4е както казаха вси4ки ... много спорт, малко диета и ако искаш някакви медикаменти , въпреки 4е може и без тях да се минеОпределено може и без тях даже е много по добре поне не се тровиш пак и с тях ще се получи йо-йо ефект мисля.. :smt012 :smt011

sexy_anji_
02-21-2007, 19:43
e то ако става на въпрос .. ако след като свалиш килцата продължиш да си хапваш както преди това каквото и да си вземал/правил за да го постигнеш пак ще си се полу4и йо йо ефект.... но аз въпреки това съм за естественото поддържане на теглото :) за вземането на медикаменти нямам нищо против но то4но за нашето моми4ешко отслабване 'дето всяка ..немога да кажа 2ра... дето всяка има какво да свали 1,2 ... 5-10... не мисля 4е е нужно да се подлагаме на препарати.....

Здрасти
02-21-2007, 20:26
СПОРТ ! Плодове и зеленчуци! Правилно хранене!

Малко воля, стига мързел...ще отнемем на търтеите названието което са си спечелили...именно за "мързел" става въпрос!
:wink:

summer_summer
02-22-2007, 14:08
stiga s tiq hap4eta i podobni gluposti
s tqh moje da otslane6 (vapreki 4e ne sam napulno sigurno ... ne sam probvala nikoga) no za smetka na tova e dosta nezdravoslovno i tqloto ti 6te si ostane meko !!! a spored mene e vse taq dali 6te si 3-4 kg po malko ako tqloto ti e otpusnato i razpluto
taka 4e sport i zdravoslovno hranene --- ne dieta :!: :!: :!:

fifi_friend
02-22-2007, 15:35
моми4ето не пита за спорт и диети. Пита за хапчета и цена. В този раздел се пише винаги едно и също. Ако има някой да каже нещо различно да го каже, а не да се повтаря всичко постоянно.

miss_fatty
02-22-2007, 19:43
Колкото и да сме говорили за здравословното хранене и правилното отслабване, никога не е излишно да припомним още един път златните правила за трайно и здравословно сваляне на килограми.

1. Ограничавайте полуготовите и консервираните храни. Те съдържат много мазнини, за сметка на витамините и минералите. Ако имате възможност за избор, по-добре е да си вземете свеж продукт, който да сготвите вкъщи, отколкото нещо готово.


2. Подгответе менюто си от началото на седмицата за всичките седем дни и го спазвайте стриктно. Така няма да се изкушавате да хапнете нещо извън предвиденото.

3. Постарайте се винаги да имате пресни плодове и зеленчуци вкъщи. Ако ви се дояде нещо, много по-добре е да хапнете един плод, отколкото кутия сухи пасти.

4. Яжте бавно и дъвчете добре.

5. Когато трябва да се храните извън къщи, поръчвайте си леки ястия, приготвени на пара или на фурна. Пържените картофки са много вкусни, но ги избягвайте.

6. Избягвайте да седите гладни. Хапнете един плод или супа. По-добре е да ядете пет пъти на ден по малко, отколкото само два или три пъти, но обилно.

7. Не пропускайте хранене. Не това е начинът да отслабнете, напротив. Организмът ви ще свикне, че се лишавате и ще започва да трупа повече запаси за “гладните” моменти.

8. Ползвайте малки чинийки. Така ще ви е по-лесно да намалите количеството хранене.

9. Преценете предварително какво количество храна ще ви е достатъчно и избягвайте да си досипвате.

10. Ако сте се нахранили и заситили, не се насилвайте да изядете всичко в чинията. Това е ужасно неправилен подход, останал от бабите ни, който е причина за многото случаи на наднормено тегло у децата.



:D :D :D

02-23-2007, 19:43
l-carnitina vreden li e za podrastva6ti az imam nujda ot otslabvane ama samo sporta ne mi pomaga taka 4e ako ispolzvam i carnitin 6te ima li lo6i posledstviq az sum na 14

[Lucifer]
02-23-2007, 20:33
l-carnitina vreden li e za podrastva6ti az imam nujda ot otslabvane ama samo sporta ne mi pomaga taka 4e ako ispolzvam i carnitin 6te ima li lo6i posledstviq az sum na 14НЕ НЕ НЕ !!! омръзна ми :) да отг на тва ! освен ако не си бодеш или гълташ нещо на което на опаковката да са изписани съставки от типа на мъжки хормони и тем подобни значи лошо няма :)

miss_fatty
02-23-2007, 20:35
лелееееееее ма и от 14 годишни ли започнаха да взимат хапчета бееееее!Представям си ко ше праат на 20!!! :lol: :D :-D

[Lucifer]
02-23-2007, 20:42
лелееееееее ма и от 14 годишни ли започнаха да взимат хапчета бееееее!Представям си ко ше праат на 20!!! :lol: :D :-Dтова не е опасно :wink: споко наи много да поотслабне от него :) няма място за тревоги по умна няа стане :wink:

miss_fatty
02-23-2007, 20:44
]
лелееееееее ма и от 14 годишни ли започнаха да взимат хапчета бееееее!Представям си ко ше праат на 20!!! :lol: :D :-Dтова не е опасно :wink: споко наи много да поотслабне от него :) няма място за тревоги по умна няа стане :wink:

ми незнам кво се тъпчат с хапчета като в повечето случаи само си внушават шото еди коя си приятелка така е казала..............бе колкото и да е все пак не мисля че е добре да гълтат хапчета на по 12-14 години!!

[Lucifer]
02-23-2007, 20:47
]
лелееееееее ма и от 14 годишни ли започнаха да взимат хапчета бееееее!Представям си ко ше праат на 20!!! :lol: :D :-Dтова не е опасно :wink: споко наи много да поотслабне от него :) няма място за тревоги по умна няа стане :wink:

ми незнам кво се тъпчат с хапчета като в повечето случаи само си внушават шото еди коя си приятелка така е казала..............бе колкото и да е все пак не мисля че е добре да гълтат хапчета на по 12-14 години!!споко не е така :) повярваи че повечето добавки са по чисти и нетоксични от всички зеленчуци на пазара например :wink:

miss_fatty
02-23-2007, 20:51
]

]
лелееееееее ма и от 14 годишни ли започнаха да взимат хапчета бееееее!Представям си ко ше праат на 20!!! :lol: :D :-Dтова не е опасно :wink: споко наи много да поотслабне от него :) няма място за тревоги по умна няа стане :wink:

ми незнам кво се тъпчат с хапчета като в повечето случаи само си внушават шото еди коя си приятелка така е казала..............бе колкото и да е все пак не мисля че е добре да гълтат хапчета на по 12-14 години!!споко не е така :) повярваи че повечето добавки са по чисти и нетоксични от всички зеленчуци на пазара например :wink:

сигурно шото мноо рядко пия хапчета и не сам осведомена :-D :-D НО АЗ ПАК СЪМ СИ ПРОТИВ :D

[Lucifer]
02-23-2007, 20:59
]

]
лелееееееее ма и от 14 годишни ли започнаха да взимат хапчета бееееее!Представям си ко ше праат на 20!!! :lol: :D :-Dтова не е опасно :wink: споко наи много да поотслабне от него :) няма място за тревоги по умна няа стане :wink:

ми незнам кво се тъпчат с хапчета като в повечето случаи само си внушават шото еди коя си приятелка така е казала..............бе колкото и да е все пак не мисля че е добре да гълтат хапчета на по 12-14 години!!споко не е така :) повярваи че повечето добавки са по чисти и нетоксични от всички зеленчуци на пазара например :wink:

сигурно шото мноо рядко пия хапчета и не сам осведомена :-D :-D НО АЗ ПАК СЪМ СИ ПРОТИВ :Daz puk se drogiram qko mama e farmaceft - droger :D tati doktor - kasapin :D

sexy_devil4e
02-24-2007, 10:09
sport!!!ii ne nablqgai na kalori4nite raboti-6okolad,mnogo BQL hlqb,vafli i t.n!aa i maznoto go namali..ama sport mu e maikata

sexa_na_kompleksa
02-24-2007, 10:12
абе я виж тва и после да видиме дали ще искаш да отслабваш:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=80862

evlora
04-13-2007, 10:44
MOGA DA TI POMOGNA.SVARZI SE S MEN PO E-MAIL