PDA

View Full Version : Обезкосмяване



Huggu
02-21-2007, 12:26
Така за пръв път ми е #-o (Май сега ми дойде умът). Половия член е обрасъл напълно. Първо го "постригах". Но после какво да правя? Как да махна малките косъмчета около члена?

Sexapilna_kukla
02-21-2007, 13:26
Със самобръсначка иле депилатоар, а може и с епилатор, ако ще можеш да изтърпиш де :wink:

Ellie
02-21-2007, 13:51
Да отбележа,че ако ползваш крем депилатоар,да е за интимни части,да не е за крака и т.н,че може да те пари.Епилатор най-добре,но болката.....

miss_fatty
02-21-2007, 13:54
мисля че с епилатор ше си си екстра!ше те боли мъничко първите пъти,нооо щи отмине!спокс!Трай бабо за хубост! :D

koalka
02-21-2007, 14:34
Най-добре с депилатор.

class
02-21-2007, 14:58
Какво е депилатор че ми стана интересно?

JoeBanana
02-21-2007, 17:32
Какво е депилатор че ми стана интересно?
крем :mrgreen: мажеш, оставяш да подейства и сваляш козината :mrgreen:

Huggu
02-22-2007, 08:20
Нещо неразбрах за депилатора , а епилатора го пробвах много болка ... как да издържа ;) Трябва да се натряскам много яко , но тогава пък няма да започна да се епилирам..

moncho
02-22-2007, 08:35
Бикче му е маиката никва болка и по добре става ако го бръсниш на контра ,ама първия път може да ти излезат пъпчици да не се плашиш

Huggu
02-23-2007, 22:31
Пфф новобранец съм ... стига с тия термини ... моля обяснете като за малумник ...

batkodoki
02-23-2007, 23:38
глупости на търкала!

никакви епилиращи химични средства щом си момче (за момиче още повече)

процедурата е проста:

-киснеш във ваната (задължително)
-слагаш гел или пяна за бръснене
-с нова самобръсначка бръснеш каквото не ти харесва (ВАЖНО! това ножче ползваш САМО за пишока и областа около него! никога и за лице подмишници и т.н.! ) ( бтв, според сина ми, ако се отнеме по 1 сантиметър около пишока "изглежда" по-голям :D според мен все пак само ще "изглежда" но това м/у другото ;)
-слагаш гел за чувстителна кожа за след бръснене
-а най-добре вместо гел - кремче за бебешка кожа


---гела, пяната, кремът и изобщо всичко което ползваш като козметика трябва да са съвместими с теб. т.е. да не предизвикват алергична реакция. ако имаш време всяка нова козметика пробваш на 2 сантиметров участък от вътрешната страна на предмишница за 24 часа. ако няма реакция - ползваш.

yowmaan_niki
07-08-2007, 22:56
И според мен със самобръсначка е най-д0бре или поне аз това ползвам.
Обаче ползвам едно и също ножче и за срамната област и за подмишниците, а според batkodoki това е неправилно. Искам да го попитам Защо? Аз мисля, че след като се бръсна отдолу не замърсявам самобръсначката, тъй като не докосвам пениса (само малко топките, за да ги избръсна, но там е само обикновена кожа). Та как може след като съм се бръснал отдолу, без да замърсявам ножчето, да си вреда като след това си обръсна с него и подмишниците?

07-09-2007, 11:50
На мен ми е най-удобно така - за мишнците и краката ползвам депилатор, а за пишката - машинка за подстригване. ;)

alkobalko
07-09-2007, 14:36
Самобръсначка или депилатоар.

Призрачна
07-10-2007, 08:02
На мен ми е най-удобно така - за мишнците и краката ползвам депилатор, а за пишката - машинка за подстригване. ;)
Ахах значи много имаш ..
Та по темата най-добре със самобръсначка :)