PDA

View Full Version : подарък...



gamercheto_
02-21-2007, 13:32
Значи ходя с приятелката ми от доста време но сме от различни градове и не сме се виждали на живо!Тя скоро има рожден ден и тъй като това ще ни е като първа среща и много се чудя какво да и купя :-k тя харесва плюшените играчни но има страшно много такива!та въпроса ми е какво да и подаря и как да направя рождения и ден незабравим??!

Ice_Queen
02-21-2007, 13:35
Значи ходя с приятелката ми от доста време но сме от различни градове и не сме се виждали на живо!

Е човек ти ме разби от всякъде.. :shock: :shock: :shock:
Реших че нещо изпускам ... :?
Ам...може нещо свързано с музиката кяото харесва,книга,някоя яка гривна , герданче :-D (хах) или близка например.Парфюм...хм..
А бтв от колко викаш ходите без да сте се виждали????

gamercheto_
02-21-2007, 13:39
еммм след 8 дни стават 9 месеца :P такива герданчета няма да ми свършат работа....трябва ми нещо по-специално
хах не си първата която реагиара така...ама кфо да се прай обичам я и това е :wink:

Ice_Queen
02-21-2007, 13:41
еммм след 8 дни стават 9 месеца :P такива герданчета няма да ми свършат работа....трябва ми нещо по-специално
хах не си първата която реагиара така...ама кфо да се прай обичам я и това е :wink:

без да си я целувал,докосвал,виждал,го орили на живо.....лелеле

Евала човек,издигап ми се в очите! :)
По специално...1 сребърен медалион където да си сложи ваша снимка мисля че е мнооогооооо якооо :oops: !
А поне кажи по какво си пада горе долу.

gamercheto_
02-21-2007, 13:47
е как бе гледам си е постоянно на камерата :P
аммиии...по мен си пада :P :P
в интерес на истината и аз нз покакво си пада..казвала ми е само че обожава плюшени играчки, пада си по козметиката, не е провърженик на големите подаръци..според нея може да е нещо малко но от сърце!

Ice_Queen
02-21-2007, 13:50
е как бе гледам си е постоянно на камерата :P
аммиии...по мен си пада :P :P
в интерес на истината и аз нз покакво си пада..казвала ми е само че обожава плюшени играчки, пада си по козметиката, не е провърженик на големите подаръци..според нея може да е нещо малко но от сърце!

хахах по теб ли си пада,ами вземи и се подари ти голичък с 1 панделка,ти си знаеш къде ;) ;) хихихихи
Ооо не знам тогава..изредих ти какво става за момиче,дай да видим др какво ще изцчъркат..
..мишленца :-D
(лигаво ми е сру.. :oops: )

gamercheto_
02-21-2007, 13:52
и аз обмислях идеята да и се подаря голичък...нооо майка и ще е там и малко тъпо се получава :P :P силно се надявам някой да даде някоя гениална идейка :P

Need_A_Girl
02-21-2007, 14:05
Ми...аз те съветвам да й вземеш някво супер луксозно бельо и няква твоя снимка в подходяща рамчица! :wink:

koalka
02-21-2007, 14:08
Е, какви сте такива гаджета, че ходите от много време, а не сте се виждали!? :shock: Ми купи й някаква плюшена играчка, ако ги обича.

gamercheto_
02-21-2007, 14:16
Е, какви сте такива гаджета, че ходите от много време, а не сте се виждали!? :shock: Ми купи й някаква плюшена играчка, ако ги обича.
много време ще отиде ако почна да ти обеснявам...все пак мерси за савета :)

Green_Moon
02-21-2007, 14:41
Е, какви сте такива гаджета, че ходите от много време, а не сте се виждали!? :shock:
Ми ей така може, защото хората по принцип първо харесват един човек по външния вид,говор маниери и всичко останала, и след това заобичват характера му.Във интернет любовта нещата са обърнати влюбваш се във харатера и начина на мислене, а след това вече не те интересува как изглежда даден човек и т.н...Поне при мене беше така обичах един човек половин година преди да го видя и сега когато се познаваме и се виждаме доста често съм по-влюбена и щастлива от всякога :roll:

Gravity^of^love
02-21-2007, 16:32
ае батка девойката на колко е? ако е голяма зарежи плюшките..аз лично много се кефя на на има едни такива малки книжки за сякакви случаи "Малка книжка за любовта" за какво ли не такова има..и са мн сладки..аз лично когато се видях за последно с моето момченце сладинко (той тогава след 2 дни щеше да има РД) и му подарих "Малка книжка за мечтите" и вътре всякакви мисли за мчетите..ама мн яки с послание да си я чете когато се отчае че не може да ме види когато пожелае..и другото което му подарих беше един диск със мои и общи снимки които се сменят на фона на нашата песен...спец за случая си направих мн яки снимки..и той мн се изкефи..
хехе даже после ми каза че като го показал на приятелите му единия само гледал с отворена уста и нашия го шибнал зад врата с репликата "Кво зяпаш бе?"...иии така..та ако намериш такава книжка давай..много са оптимистични и сладки :):):)

CvEtI`KiSs
02-21-2007, 16:35
e tfa me ubi hahah
kak taka hodite ama ne ste se vijdali e tfa hodene li e spored teb???
a po vaprosa kvo da i podari6 emi ne e koi znae ot zna4enie kvo e vajnoto da e ot sarce

02-21-2007, 16:37
Щом не си я виждал до сега,мисля,че най-големият подарък за нея ще си ти самият :smt031 Но иначе можеш да и купиш някакъв сувенир + сладка картичка,на която да напишеш нещо което чувстваш.
А и да не забравиш и букет-задължително :smt023
Хайде приятно прекарване :wink:

FiRe_LaDy
02-21-2007, 16:42
Mi shtom obicha plusheni igrachki nqma znachenie che ima mnogo.Kupi i nqkoi golqma i puhkava,shte i se zaradva mnogo spored men.A i pomisli kak tochno shte i q podarish,zashtoto i tova e ot znachenie i shte go zapomni,ako neshto po vylnuvashto. :wink:

ThePainIsReaL
02-21-2007, 16:57
Голям букет от красиви цветя (обаче не рози :roll: ) , някаква хубава гривна или герданче (всяко момиче се кефи на бижута) + себе си ( много целувки , много романтика ) :wink:
П.П. Браво на вас , щом може да поддържате такава връзка . И на мен ми се иска чак . :wink:

gamercheto_
02-21-2007, 18:21
Голям букет от красиви цветя (обаче не рози :roll: ) , някаква хубава гривна или герданче (всяко момиче се кефи на бижута) + себе си ( много целувки , много романтика ) :wink:
П.П. Браво на вас , щом може да поддържате такава връзка . И на мен ми се иска чак . :wink:

мерси много за савета :) чесно казано и аз не мислих че ще се получи нещо..но стана :) :smt007 :smt007

gamercheto_
02-21-2007, 18:24
ае батка девойката на колко е? ако е голяма зарежи плюшките..аз лично много се кефя на на има едни такива малки книжки за сякакви случаи "Малка книжка за любовта" за какво ли не такова има..и са мн сладки..аз лично когато се видях за последно с моето момченце сладинко (той тогава след 2 дни щеше да има РД) и му подарих "Малка книжка за мечтите" и вътре всякакви мисли за мчетите..ама мн яки с послание да си я чете когато се отчае че не може да ме види когато пожелае..и другото което му подарих беше един диск със мои и общи снимки които се сменят на фона на нашата песен...спец за случая си направих мн яки снимки..и той мн се изкефи..
хехе даже после ми каза че като го показал на приятелите му единия само гледал с отворена уста и нашия го шибнал зад врата с репликата "Кво зяпаш бе?"...иии така..та ако намериш такава книжка давай..много са оптимистични и сладки :):):)

ами и това не е лоша идея но незнам къде ги има тези книжни...иначе приятеля ти е късметлия :P

gamercheto_
02-21-2007, 18:25
Щом не си я виждал до сега,мисля,че най-големият подарък за нея ще си ти самият :smt031 Но иначе можеш да и купиш някакъв сувенир + сладка картичка,на която да напишеш нещо което чувстваш.
А и да не забравиш и букет-задължително :smt023
Хайде приятно прекарване :wink:

идеята не е лоша но това с картинката може да го пропусна :P

gamercheto_
02-21-2007, 18:27
Mi shtom obicha plusheni igrachki nqma znachenie che ima mnogo.Kupi i nqkoi golqma i puhkava,shte i se zaradva mnogo spored men.A i pomisli kak tochno shte i q podarish,zashtoto i tova e ot znachenie i shte go zapomni,ako neshto po vylnuvashto. :wink:

ами да така си е...то затова и част от въпроса беше как да направя деня назабравим...не е важен само подаръка ами и начина по който ще и го подаря :P

LO6IQ
02-21-2007, 19:05
Щом не си я виждал до сега,мисля,че най-големият подарък за нея ще си ти самият :smt031 Но иначе можеш да и купиш някакъв сувенир + сладка картичка,на която да напишеш нещо което чувстваш.
А и да не забравиш и букет-задължително :smt023
Хайде приятно прекарване :wink:
То и аз ходя тука с една по чата .. пишем си {} .. и готово .. толкова е лесно .хаха (бъзиккк)
Ами подари и букет от рози ,с картичка в тях.
Нечетно число рози ( четно се подарява за умрял човек :| ) ,на жив човек се поднасят нечетен брой ..
Ето какво може да направиш .. купи 10 рози и една изкуствена роза ,която ще сложиш в средата на букета ,който ще и подариш.. и картичка в която пише ,,ще те обичам докато и последната роза не увяхне'' ( тя отначало няма да забележи изкуствената роза .. ще я забележе ,чак след като увяхнат останалите 8-[ ..
Мммм то това май не става за теб ,защото даже не сте се виждали на живо . [-X незнам .. един букет рози и това е .. :smt005 ходели по чата хаха хаха :-D

gamercheto_
02-22-2007, 11:56
лош ли си къф си...хакам ти го :smt018 :smt018 :smt018

gery_to
02-22-2007, 20:29
Не си я виждал и не познаваш толкова добре характера и , не си я целувал..............Божееее и я обичаш... #-o
браво на тебе пич!
незнам какво да и вземеш.Някъкъв красив букет, сувенир или някаква гривна или нещо такова.Какво като има мнооого плюшки, нищо не ти пречи да и вземеш още една.онези големите мечета са много яки.

ND4SPD_f
02-23-2007, 07:47
ami 6tom obi4a plu6kite-moe6 da i kupi6 nqkva sladka(moje bi pod formata na sur4ice ili me4e)+OGROMEN buket cvetq i nqkva karti4ka sus specialno pojelanie.i zaduljitelno golqma doza ot your heart!!!!