PDA

View Full Version : kakvo stava.....podqvoite



FireSweet
02-21-2007, 14:25
Hodq s edno mom4e ot 3 meseca.Az bqh puskala nqkakva tema tuk,no ne6tata togava sedqha po razlien na4in.Zabelqzvam naposledak 4e kato cqlo ne se vijdame 4esto,a kato se vidim toi e nqkakuv...tujen ili ne6tasten.Pred priqtelite si go skriva nqkak ama az go vijdam tova ne6to.Sprq da mi spodelq za ne6tata okolo nego,a predi postoqnno si govorehme kakvo stava.Zapo4na da se kara s men za gluposti i da izliza po mn tup na4in ot 4ata.Posle kato go pitah za6to ne e kazal pone edno 4ao mi kaza 4e stra6no mnogo mu se e spqlo.Kazva mi 4e me obi4a,no vupreki tova nz ne moga da go po4uvstvam.Sedq okolo nego kato nqkoq 4ujda.Kogato mu kazah 4e se durji taka sqka6 ne sum ni6to za nego toi kaza 4e tova koeto sum kazala sa prostotii.Kakvo da napravq pomognete ne iskam da kusame!!! ](*,)

koalka
02-21-2007, 14:33
Отиди и му кажи всички тези неща, които си написала тук.Дано се вслуша в думите ти и разбере, че прави грешка като се отнася така с теб.

gamercheto_
02-21-2007, 14:36
според мен си си набила филмите....може просто да има някакви проблеми....

kobrichka
02-21-2007, 14:45
Отиди и му кажи всички тези неща, които си написала тук.Дано се вслуша в думите ти и разбере, че прави грешка като се отнася така с теб.


Напълно поткрепям.Просто трябва той да знае как се чустваш от начина по които се държи с теб.Говори с него той трябва да знае как се чустваш.Успех

02-21-2007, 14:50
koalka,*_krisito_sladuranata_* blagodarq za saveta vi.Nasitina sum oburkana i ne znam dali ako mu kaja nqma da stane po-lo6o.No kakvo da se napravi ako 6te go zagubq dali 6te stane sled nqkoi druga sedmica v koqto nqma da sum na sebe si ili utre pak 6te boli

FireSweet
02-21-2007, 14:50
tova gore bqh az

02-21-2007, 14:52
oxo i v takava situaciq sa bila 6tom mo4meto po4ne taka zna4i ili ve4e nqma y4vstva kam teb v pove4eto slu4ei darji na teb ama nqma trapka kakto pri men mnogo 4esto kazvat prosto neznam ima dva izxoda ili da se radzelite ako podxvane6 temata nai 4etso tva stava ili neznam napravi ne6to za da mu varne6 interesa

FireSweet
02-21-2007, 14:58
i kak da uspeq da mu zadurja vnimanieto.Ti kato si bila v takava situaciq kak si uspqla da se spravi6 s neq?

kobrichka
02-21-2007, 15:04
koalka,*_krisito_sladuranata_* blagodarq za saveta vi.Nasitina sum oburkana i ne znam dali ako mu kaja nqma da stane po-lo6o.No kakvo da se napravi ako 6te go zagubq dali 6te stane sled nqkoi druga sedmica v koqto nqma da sum na sebe si ili utre pak 6te boli


Да имаш право,може да стане по-лошо когато му кажеш,но може и да стане по-добре.Нищо не се знае,единствения начин да разбереш е да рискуваш.Но не смятам че би могло да скъсате ако му признаеш как се чустваш.Най-правилното според мен е да говориш с него,но разбира се това е мое мнение.Аз ти желая успехл :wink:

FireSweet
02-21-2007, 15:07
*_krisito_sladuranata_* ami ako toi naistina e izgubil interes kum men kakto kaza gosta po-gore? Togava po4ti ni6to ne bih mogla da napravq

natity
02-21-2007, 15:12
emi qvno vi e doshal momentut da skasate ne si misli che toi e "lubovta na jivota ti" shtom se darji tai badi sigurna che ne e taka

kobrichka
02-21-2007, 15:27
*_krisito_sladuranata_* ami ako toi naistina e izgubil interes kum men kakto kaza gosta po-gore? Togava po4ti ni6to ne bih mogla da napravq

Ако наистина е загубил интерес,тогава мисля че няма какво да направиш,но пак трябва да говориш с него за да разбереш дали е изгубил интерес.Но мисля че ако наистина беше изгубил интерес към теб щеше да те остави веднага.Според мен той си има някакъви неприятности,имам предвид проблеми с приятели,родители или просто кофти дни. :wink:

FireSweet
02-21-2007, 15:34
Sega se setih 4e toi mi be6e kazal 4e ima problemi u tqh i 6tql da se mesti zaedno sus sestra si i maika si.Moje i tova da e.Sled skarvaneto sno6ti neska mu pisah sms 4e ako iska da kusa s men pone da se razberem kato hora i da ostanem priqteli i 4e go obi4am o6te.SLed koeto toi mi zvunna vednaga...nqma6e i 2 min sled kato mu pisah i me popita kakvo mi stava kakuv e toq sms i mi kaza 4e sled kato se priberql 6telisme da govorim.mai ima nadejda ama... :-k da vidim

kobrichka
02-21-2007, 15:40
Sega se setih 4e toi mi be6e kazal 4e ima problemi u tqh i 6tql da se mesti zaedno sus sestra si i maika si.Moje i tova da e.Sled skarvaneto sno6ti neska mu pisah sms 4e ako iska da kusa s men pone da se razberem kato hora i da ostanem priqteli i 4e go obi4am o6te.SLed koeto toi mi zvunna vednaga...nqma6e i 2 min sled kato mu pisah i me popita kakvo mi stava kakuv e toq sms i mi kaza 4e sled kato se priberql 6telisme da govorim.mai ima nadejda ama... :-k da vidim

Виждаш ли,не се притесняваи всичко ще се оправи :)

02-21-2007, 15:46
oxo i v takava situaciq sa bila 6tom mo4meto po4ne taka zna4i ili ve4e nqma y4vstva kam teb v pove4eto slu4ei darji na teb ama nqma trapka kakto pri men mnogo 4esto kazvat prosto neznam ima dva izxoda ili da se radzelite ako podxvane6 temata nai 4etso tva stava ili neznam napravi ne6to za da mu varne6 interesa

02-21-2007, 15:46
Dano da e taka 4e surceto mi se e svilo ve4e.Ne znam kakvo da si mislq :( :( :(

02-21-2007, 16:46
ops emii dano naistina da se opravqt ne6tata oba4e tva e mnogo kofti mom4etata dokato sa zraebeni v daden moment prosto ei taka deznam po4vat se darjat starnno i men tva me podludqva sa6to kato teb az 4etso pra qgre6kata d agi pritiskam ama prosto nemoga izdaraja i ne6to se skarvame i kasame nedei da pravi6 taka,prosto da vidim kvo 6te ti kaje ako e zardi problemi v semeistvoto go podkrepi maximalno oba4e ako ne e tva,drygoq variant e eda mu e iz4eznala taq proslovyta trapka za6toto e sigoren 4e te ima prosto ak ne e dryg problema mu pokaji da ne e tolkova sigoren....ma tva s sms i az sam go praial ii deznam yspex mngoo nqma ama te razbiram 6toto v naprejenieto si prosto e podludqva6to

02-21-2007, 18:33
nqma da skusa s teb 100%!4oveka si ima problemi i 6te tr da si turpeliva.ako iska6e da skusate nqma6e da ti kazva 4e te obi4a a v nikakuv slu4ai nqma6e da e tolko kategori4en sled sms-a ti!taka 4e spox gore glavata vs 6te otmine!:)

FireSweet
06-14-2008, 16:08
hehe nqma ama go napravi daje se be6e celuval s edna .... ma kakto i da e mina mn vreme i se opravihme i vse o6te sme zaedno.Prejivqhme stra6no mnogo razbrahme 4e se obi4ame i ako slusame pak tova 6te ni e za posledno.Milq 4e ve4e se durjim nqkak si po otgovorno kum vruzkata si i izob6to edin kum drug.Makar 4e toi si e toi i nqma kak da se promeni za tova i ne se mu4a.

GregoryHouse
06-14-2008, 16:15
Както ще те посъветват хиляди други поговрете разбери защо и т.н.

А аз бих те посъветвал да прескочиш скучнбата тъжна част и направо да късате...и пускай обява за ноФ...

PaChanGa_GiRl
06-14-2008, 17:02
Паниката е*ава майката на ситуацията.. говори с него и това е. К'во значи 'ако е изгубил интереса си към мен', 'ами ако иска да скъсаме'? То нали тва е целта да разбереш, а ако се криеш в страха си и не говориш с него никога няма да разбереш той какво изпитва и какво му е ? Мъжката психика е непредсказуема, така че действай и говори с него, пък каквото стане. Не последния мъж на света.
Успех!