PDA

View Full Version : Искате ли Македония да стане отнова "Българска"



02-21-2007, 14:26
ДА СИ Я ВЪРНЕМ :?:

koalka
02-21-2007, 14:26
И как по-точно ще стане това?

quench
02-21-2007, 14:30
Ето ти хипотеза:
- Македоня след плебисцит решава да се върне в рамките на България

С какво ще ни помогне това,хер фелдмаршал? :smt017

експлойтед...
02-21-2007, 14:39
не искам, защото "македонците" са ми крайно антипатични...

quench
02-21-2007, 14:43
що бе,тогава ще можеш да ги биеш без да минаваш границата :P

Jamalska
02-21-2007, 15:06
Ми не държа особено ама искам да мога да пътувам до там както в Бг щото не ми се ще да си вадя паспорти и мизерии за да ида за 1 ден до Скопие и на следващия да се върна

02-21-2007, 15:06
Референдум или военни действия :!: Едва ли има такава държава в света,коята 90% да граничи със себе си!

quench
02-21-2007, 15:14
Хер фелдмаршал,не повеждайте страната ни към следваща политическа и военна криза! Ще ви разжалваме и ще ви свалим нашивките! Ангажирайте се с действия само във вашата юрисдикция! Не провеждайте военни действия с поверените ви сили,без да сте получил заповеди от най-високо равнище!
[-X

02-21-2007, 15:27
Другарьо Куенч,аз съм готов да поведа народа си към национално обединение!Защото Македония е българска!

Forslor
02-21-2007, 15:34
Оле :smt005 фелдмаршале осъзнай са . Това не ти е някаква стратегийка която разцъкваш на компютъра. Това са пълни ичисти глупости . Страна като България в моментното си състояния неможе самата тя да се оправи, ти ми говориш тука да въри да си търси македонската част и да си я връща.
Аз пък съм за България на 3 морета давайте ще се бием .... ще ги скъсаме направо кой е с мене ... моля не се бутайте.

olive_oil
02-21-2007, 15:35
](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

scion_of_Storm
02-21-2007, 15:39
ХИ ИЗ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕК...търси оная емотка, обаче не я намира...
Деба ;/

02-21-2007, 15:42
Вие се смеете но ако до 15г няма голяма война аз ще се гръмна!
Помнете думите ми!

Forslor
02-21-2007, 15:43
Вие се смеете но ако до 15г няма голяма война аз ще се гръмна!
Помнете думите ми!
15 години даваш прекалено много 6-7 по може. (тук говоря сериозно)

Communist
02-21-2007, 15:48
Вие се смеете но ако до 15г няма голяма война аз ще се гръмна!
Помнете думите ми!
Тук трябва да се съглася и аз :-k

02-21-2007, 15:51
Пак казвам,едва ли има друга страна,която 90% да граничи с себе си :!:

Communist
02-21-2007, 15:53
Пак казвам,едва ли има друга страна,която 90% да граничи с себе си :!:
Как го изчисли пък 90%, къде забрави Сърбия, Албания и Гърция?
Молдова например също граничи доста със "себе си"

RoyTheReaper
02-21-2007, 16:00
И какво ще стане като присъединиш Македония? Македонците в момента са по-назад от нас, по-бедни са, по-изостанали. Ако се присъединият към нас, ще дърпат държавата ни назад. Не трябва да гледаме миналото, (Македония за нас определено е минало свършено), а да мислим за бъдещето.

Освен това, когато македонците влезат в ЕС вече няма да има значение.

02-21-2007, 16:04
Пак казвам,едва ли има друга страна,която 90% да граничи с себе си :!:
Как го изчисли пък 90%, къде забрави Сърбия, Албания и Гърция?
Молдова например също граничи доста със "себе си"
Исках да кажа,че отвъд нашите граници 90% от тази територия е българска,но ти си комунисти и ти знаеш само КОМИТЕРНАЯ И БКП-КПСС

zubi
02-21-2007, 16:07
че то македония кога не е била българска :-)

02-21-2007, 16:28
Пак казвам,едва ли има друга страна,която 90% да граничи с себе си :!:
Как го изчисли пък 90%, къде забрави Сърбия, Албания и Гърция?
Молдова например също граничи доста със "себе си"Като се върнем 60-70 год в историята няма да видиш никъде да съществува думата Македония. Тази земя е или Гръцка, или Сръбска или Българска!!!
Българска!

02-21-2007, 17:01
Пак казвам,едва ли има друга страна,която 90% да граничи с себе си :!:
Как го изчисли пък 90%, къде забрави Сърбия, Албания и Гърция?
Молдова например също граничи доста със "себе си"Като се върнем 60-70 год в историята няма да видиш никъде да съществува думата Македония. Тази земя е или Гръцка, или Сръбска или Българска!!!
Българска!Аз това немога да го твърдя! Апък и не ме интересува за тия македонски комуняги
Българска е!А комунисти са сърбо-македонците,а те са 10 000 души!

rosskata
02-21-2007, 17:27
http://bgfreaks.org/style_emoticons/default/confused.gif

За какво ти е тази Македония интересно?

Mimka_sweet
02-21-2007, 17:30
И как по-точно ще стане това?ех коалке ква си ми умна :-D и аз това се питам :?: :-k

abstraction
02-21-2007, 17:36
Рано или късно ще дойде момента, когато македонцеа ще се чувства българин(това е важното, не самата територия)
За да постогнем това обаче ние не трябва да им натаякваме "вие сте българи", а просто трябва да ги оставим сами да дойдат при нас.
А дори да не стане така Европа лека полека върви към пълно обединение, та в един момент просто няма да има значение дали си македонц, българин, сърбин и тн.

02-21-2007, 18:03
Рано или късно ще дойде момента, когато македонцеа ще се чувства българин(това е важното, не самата територия)
За да постогнем това обаче ние не трябва да им натаякваме "вие сте българи", а просто трябва да ги оставим сами да дойдат при нас.
А дори да не стане така Европа лека полека върви към пълно обединение, та в един момент просто няма да има значение дали си македонц, българин, сърбин и тн.
Да ве и всички НС ще обичат евреите :shock:

Octofunk
02-21-2007, 18:11
Пак казвам,едва ли има друга страна,която 90% да граничи с себе си :!:
Как го изчисли пък 90%, къде забрави Сърбия, Албания и Гърция?
Молдова например също граничи доста със "себе си"Като се върнем 60-70 год в историята няма да видиш никъде да съществува думата Македония. Тази земя е или Гръцка, или Сръбска или Българска!!!
Българска!Аз това немога да го твърдя! Апък и не ме интересува за тия македонски комуняги
Българска е!А комунисти са сърбо-македонците,а те са 10 000 души!
Гледаи са, не си съвсем прав! Македония наистина над 50% от населението и е българско, но там има и мното албанци, гърци и сърби, които през годините са се настанили там! В момента ситуацията е че който "македонец" се чувства българин си взима българско гражданство :wink:

02-21-2007, 20:09
Господин Президент,
аз ви пиша писмо.
За писмото дано
отделите момент.
Днес призовка дойде,
с новина,с новина-
да вървя на война,
да убивам,но не...
Аз не съм се родил,
за да правя войни,
за да правя злини
аз не съм се родил.
Ето,пиша ви аз-
няма фронт,няма тил-
аз съм твърдо решил:
дезертирам от вас.

Аз баща си видях
как умря-инвалид.
Как и брат ми убит
се завърна при нас.
В гроба майка ми,знам,
още страда по тях.
Няма капчица страх
тя от бомбите там.
Бях в затвора,но Те
свиха мойта жена,
свиха мойта душа,
мойто минало-Те.
Утре рано на път
аз поемам и-край,
край на този безкрай
от години на смърт.
Аз ще прося живот
от Брьотан до Прованс,
от Прованс до Брьотан
ще крещя за бойкот:
Откажете им с:На!
Покажете им пръст!
За да не станете пръст,
не водете война!
Ако нужна е кръв,
господин Президент,
дайте вашата,хем
пак ще бъдете пръв!
Аз вървя разгневен,
но без пушка,без щик.
Вашите верни слуги
нека стрелят във мен!
_________________

по "македонския въпрос" - това си е проблем на македонците/албанците, които живеят в македония,
и мискля, 4е българите е добре хи4 да не им се месят.

"Македония" е име на географска област, и местното население има правото да се самоопределя както си иска, и ще си носи вси4ки последици от своя избор, какъвто и да е той.
дали ще си бъдат задния двор на Сърбия, дали ще бъдат 4аст от Албания или пък ще решат , 4е искат да са 4аст от ЕС- това си е тяхна работа, и мисля, 4е българите ВЕ4Е достатъ4но са се напарили от македонската каща, за да пожелаят да я сърбат отново.


Искам да напомня на модераторите, 4е нционалисти4ески лозунги, ксенофобска пропаганда и нацистки и хитлеристки символи в аватарите и подписите на потребителите протеворе4ат както на законите на страната, така и на правилата на форума.
Заради такива малоумни изказвания, повтаряни и преповтаряни от хора, които така от4аяно се вкоп4ват в национализма, защото не притежават никакви ли4ни ка4ества с които да се гордеят сме стигали до национална катастрофа неведнъж в миналото.


Fieldmarshal Metoman написа:
Вие се смеете но ако до 15г няма голяма война аз ще се гръмна!
Помнете думите ми! Във нито една война няма нито един у4астник, който да е спе4елил каквото и да е. има само загубили, уважаеми фелдмаршале.
Европа е отстъпила водещата позиция в икономиката и технологиите не за друго, а заради двете тъпи световни войни. (двама се карат, третия пе4ели", нали се сещаш...

evil_lady_in_black
02-22-2007, 05:39
Македония след като я е издигнал Филип ІІ е била доста обширна почти над цяла Гърция , България и малки части от Турция и все пак според мен не ни трябва Македония , тя е царувала достътчно че сега да станат още по големи обърквания и на всякъде да ума македонци #-o

Shadow_Walker
02-22-2007, 05:55
Аз бих искал всички български земи отнети ни несправедливо да ни бъдат върнати, но това естествено няма да стане.
А относно Македоня-в момента наистина не ни трябва...
evil lady in black Филип II е царувал доста преди новата ера.Сегашните македонци нямат нищо общо със македонците от гръко-тракийски произход по времето на Александър и Филип.

Mooo6nooo
02-22-2007, 06:57
Да си седят там като друга държава. Не искам да бъде присъедина част, която е по-бедна от нас и има далеч по-големи проблеми от нас и ще ни дърпа назад (както каза Лейк Бодом). Всеки има право да се самоопределя като какъвто си иска.

Иначе те македонците сами ще си станат българи. :lol: Не е нужно да се бием за мокедонците, те само идват при нас. Чух, че вследствие на това, че България е член на Евросъюза и те ще могат да пътуват в ЕС са готови да станат български граждани. Аз не виждам за какво да се бием. Те се бият за нас. :lol:

teenkopele
02-22-2007, 07:07
...Едва ли има такава държава в света,коята 90% да граничи със себе си!

Ахахаха, това ми хареса! :lol:

:arrow: Искам Македония отново да стане част от територията на България, но е много малко вероятно.

02-22-2007, 11:09
Господин Президент,
аз ви пиша писмо.
За писмото дано
отделите момент.
Днес призовка дойде,
с новина,с новина-
да вървя на война,
да убивам,но не...
Аз не съм се родил,
за да правя войни,
за да правя злини
аз не съм се родил.
Ето,пиша ви аз-
няма фронт,няма тил-
аз съм твърдо решил:
дезертирам от вас.

Аз баща си видях
как умря-инвалид.
Как и брат ми убит
се завърна при нас.
В гроба майка ми,знам,
още страда по тях.
Няма капчица страх
тя от бомбите там.
Бях в затвора,но Те
свиха мойта жена,
свиха мойта душа,
мойто минало-Те.
Утре рано на път
аз поемам и-край,
край на този безкрай
от години на смърт.
Аз ще прося живот
от Брьотан до Прованс,
от Прованс до Брьотан
ще крещя за бойкот:
Откажете им с:На!
Покажете им пръст!
За да не станете пръст,
не водете война!
Ако нужна е кръв,
господин Президент,
дайте вашата,хем
пак ще бъдете пръв!
Аз вървя разгневен,
но без пушка,без щик.
Вашите верни слуги
нека стрелят във мен!
_________________

по "македонския въпрос" - това си е проблем на македонците/албанците, които живеят в македония,
и мискля, 4е българите е добре хи4 да не им се месят.

"Македония" е име на географска област, и местното население има правото да се самоопределя както си иска, и ще си носи вси4ки последици от своя избор, какъвто и да е той.
дали ще си бъдат задния двор на Сърбия, дали ще бъдат 4аст от Албания или пък ще решат , 4е искат да са 4аст от ЕС- това си е тяхна работа, и мисля, 4е българите ВЕ4Е достатъ4но са се напарили от македонската каща, за да пожелаят да я сърбат отново.


Искам да напомня на модераторите, 4е нционалисти4ески лозунги, ксенофобска пропаганда и нацистки и хитлеристки символи в аватарите и подписите на потребителите протеворе4ат както на законите на страната, така и на правилата на форума.
Заради такива малоумни изказвания, повтаряни и преповтаряни от хора, които така от4аяно се вкоп4ват в национализма, защото не притежават никакви ли4ни ка4ества с които да се гордеят сме стигали до национална катастрофа неведнъж в миналото.


Fieldmarshal Metoman написа:
Вие се смеете но ако до 15г няма голяма война аз ще се гръмна!
Помнете думите ми! Във нито една война няма нито един у4астник, който да е спе4елил каквото и да е. има само загубили, уважаеми фелдмаршале.
Европа е отстъпила водещата позиция в икономиката и технологиите не за друго, а заради двете тъпи световни войни. (двама се карат, третия пе4ели", нали се сещаш...
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Драги Госте, препоръчвам ти да смениш дилара,защото тоя ти дава някакъв тебешир!Нито пропагандирам нс нито ксенофобия нито "хитлеризъм".Относно до аватара ми там няма нищо,което да нарушава конституцията,както на фоума,така и на република България!
А твоите думи относно македонския "въпрос" ще кажа само,че такава представа въртяха и комунистите и за това сега сме на това дередже!