PDA

View Full Version : Moderated: Една от класа постоянно се сърди



LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-21-2007, 14:35
Edna ot priqtelkite mi v klasa super mn mn mn ama mn se sardi, sqko ne6to koet kaja se prevra6ta vav povod da se razsarda, nqkoi pat naro4no q ironiziram, za da i pokaja za kfo staa duma, ponqkoga deistva naistina, ma pove4eto patti, kogat ne6to i kaja tq go talkuva po svoi sobstven na4in, smisal 4e az iskam da q obida, a tfa vaob6te ne e taka!!!!!! Ne znam kfo da q praa, tq ne mi dava vazmojnost da se razvivam normalno, smisal, kaja li i ,,aideela sas men do e tfa mom4e zamalko" i tq kazva ,,aa mani go toq tapak", osven tfa ako me pomoli ne6to i az i otkaja po4a da mi se sardi........ ne q razbiram naistina!!!!! A ve4e ne izdarjam!!!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

mechtaq_za_teb
02-21-2007, 15:37
Emi govori s neq de... Badi malko po nastoqtelna.

olive_oil
02-21-2007, 15:44
Виж кво тегли й една на ум и я остави. Не е единсвената ти приятелка на света, нали!?!?! Когато си с приятелите трябва да се чувстваш комфортно, а не да внимаваш какво говориш, защото еди кой си ще се разсърди. Просто трябва да ти позволяват да бъдеш себе си.
Ако момичето до теб те ограничава в какъвто и да било смисъл, значи няма право да я наричаш приятелка. Това име трябва да се извоюва, а не да се подари заради външността или нещо друго.
И не се страхувай, че ще останеш сама, защото това просто ням,а да се случи. Просто я зарежи!!!