PDA

View Full Version : savet ot momichetata



ly_ly
02-21-2007, 15:14
zdraveite hora
az sam na 12 i skoro shte varsha 13, ne sam koi znae kakav tineidjar , obache ot vsichki saitove koito tarseh v google, vashiq nai - mi haresa. Ta tazi godina v nashiq klas doidoha edna grupa ot momichheta, koito bqha mnogo golemi gazarki (ili za takiva se misleha ) , a lichno spored men , nqmaha koi znae kolko mozak. No neshoto koeto me uchudi e , che nai -dobrata mi priqtelka , s koqto se poznavame ot 1-klas zapochna da dviji s tqh. I te zapochnaha samo da se natiskat i da se 'bazikat' s golemite momcheta , a az sedq ot strani i gledam. i nqkak si se kompleksiram , zashtoto te vsi4ki sa s nqkakvi s golemi gardi , na polovinata im e dosho veche , a puk na men tochno obratnoto i ot dvete ! Az li sam Nenared ili kakvo?..........

DjBaloon
02-21-2007, 15:17
Moito momiche,ti si normalnata;] To takiva kato tezi "gazarki" puskat temite ot sorta "pravih mu svirka dali sum bremenna?",taka che ne burzai ama hich,puk i dolkoto gore-dolo sum chuval momichetata ne se gordeqt osobeno mnogo na menzisa radvai se na jivota,izlizai s priqteli na kino nasam natam,ima vreme za sichko v toq jivot;]
Nesum momiche,ama tva mi e mnenieto hah :-s

^Mimeto^
02-21-2007, 15:32
спокойно скъпа напълно си си наред.точно такива женки тип газарки с големи цици дето самочувствието им е до небето не са от най-впечатляващите.аз лично не се кефя на такива и единственото което правя е да им се смея колко са зле.радвай се на това което имаш да не ти пука за нищо и за никой. ;)

sh3_1s_7h3_0n3
02-21-2007, 15:38
дръж си се като едно нормално 12годишно момиче, а не като малолетна ку.ва! к'во пееха на времето тУтУрУтка... 'на 12 са във форма, а на 20 стари баби'...

nata6ka
02-21-2007, 15:42
спокойно скъпа напълно си си наред.точно такива женки тип газарки с големи цици дето самочувствието им е до небето не са от най-впечатляващите.аз лично не се кефя на такива и единственото което правя е да им се смея колко са зле.радвай се на това което имаш да не ти пука за нищо и за никой. ;)
i az taka mislq gledi si jivota i da ne te ebe :-D jivei si az sam na 15 i imam sravnitelno malki gardi i ne mi pyka moeto mom4e si me haresva takava kakvato sam nadqvam se i ti da si nameri6 takav :smt016 :-D

olive_oil
02-21-2007, 15:50
хич да не ти пука. Навярно ще си кажеш "вие така говорите, ама знаете ли на мен какво ми е?" Но помни, че мн по добре да гледаш от страни отколкото да станеш една от тях! Просто се гордей със себе си! След няколко години ще видиш като почнеш да излизаш с момчета по кафета и т.н. как момчетата ще ти имат едно уважение и ще си хванеш някое добро момче, вероятно. А тези същите гъзарки, които се натискат с батковцоте, ще ги имат момчетата за подигравка.

02-21-2007, 17:05
Не се влияй от другите.За възраста си си съвсем нормална :wink:

FiRe_LaDy
02-21-2007, 17:13
Ami te prosto se razvivat po byrzo ot teb.Nedei da se kompleksirash ot tova,che imash malyk biust,a te golqm.Da ne ti puka!Pomychi se da vlezesh v tqhnata grupichka i ako uspeesh se prei na naduta i ti.Pyk tova,che ne ti e doshlo .. moga da ti kaja radvai sa,ne ti i trqbva.Che akto ti dodie shte vidish kakvo e gadno i shte se chudish zashto izoshto si iskala da ti idva!

koalka
02-21-2007, 17:53
Какво ти пука?Съвсем нормална си си.Не се комплексирай от тези момичета, които с нищо не те превъзхождат. :wink:

A_Loving_Girl
02-21-2007, 21:17
След някоя друга годинка тези т.нар. "газарки"ще съжеляват че са правили така на тази възраст,а колкото до тебе живей си спокойно живота докато можеш и не се комлексирай въобще от такива като тях че са имали по-големи гърди или че им е дошло на тях ,а на тебе се още не ти е дошло.Спокойно нормална си! :-D

FikyScHetOo
02-21-2007, 21:29
Мисли положително - на 18 ти ще си готин млад човек, който ще си има нормален бюст... А те ще са като продънени лейки (и ще мязат на такива...или на козметичен салон) :-D