PDA

View Full Version : 4erna kosa



02-21-2007, 16:20
Ot mnogo vreme iskam da boqdisam kosata si 4erna. Skoro zapo4nah da se interesuvam pove4e i razbrah, 4e ne e lesno da se oturve6 ot 4erniq cvqt ... vqrno li e tova? molq vi otgovorete mi ...

gabbybon
02-21-2007, 16:32
Дам... :-D

Aninim4ee
02-21-2007, 16:33
Зависи с какво ше се правиш.
Ако се боядисаш с къна ще се измие бързо- за около месец ..
Но ако се боядисаш с боя - няма измиване :lol:

02-21-2007, 16:35
taka e.trqbva da 4aka6 da ti padne i kosata da izraste nanovo.kakuv cvqt ti e kosata?ako e po-tumno kafqva nqma da ima6 mnogo problemi,no ako naprimer si rusa,pomisli mnogo vnimatelno dali da se boqdisva6 i ako po4ne6 ne spirai.

02-21-2007, 16:38
ami kosata mi e tumno kafqva ...

xaxkoxaxa
02-21-2007, 16:41
az se boqdisah s kuna i vse oshte imam cherno,a spored men ako si s boq,po-burzo shte padne,shtoto moqta,se otmi mnogo malko,smisul zapa si si cveta i sega chakam da izraste,za da se mahne chernoto;)

Anonim4ee
02-21-2007, 16:48
az se boqdisah s kuna i vse oshte imam cherno,a spored men ako si s boq,po-burzo shte padne,shtoto moqta,se otmi mnogo malko,smisul zapa si si cveta i sega chakam da izraste,za da se mahne chernoto;)
Боята не се мие ( е зависи каква ще вземеш .. ако е някоя фалшива..), докато къната се отмива и + това тя не уврежда косата!

ABSOLUTme
02-21-2007, 17:14
Ако се боядисаш с къна ще се измие бързо- за около месец ..
da da,mechtai si..predi 2-3 godini se kunosah s nqkva kuna za 1,30 paketcheto,ot apteka Remedium si vzeh 2 i dokato ne mi izrasa kosata si stoeshe chernoto..e ne tolkova nasiteno,kakto v nachaloto,sled polovin godina stana kato na kichuri i pak beshe mn qko..

BaMBOocHa
02-22-2007, 20:43
вярно е...аз съм с черна коса и преди да ме боядиса за 1-ви път фризьорката ме беше предупредила,че ако ми омръзне просто ще се видя в чудо...обаче вече 3-та година съм си така и си ми е ок ;)

ninsy
02-22-2007, 21:09
Майката на приятеля ми е фризиорка,питах я за черното и каза че независимо каква марка боя е се отмива,всичко зависило от косата на една можело да седи мн дълго на друга да не дъжи..за това аз се боядисах черна (от бяло русо) и сега ми се отмива и пак ще се изруся.

GLeZoRanA
02-22-2007, 21:17
Ако се боядисаш с къна ще се измие бързо- за около месец ..
da da,mechtai si..predi 2-3 godini se kunosah s nqkva kuna za 1,30 paketcheto,ot apteka Remedium si vzeh 2 i dokato ne mi izrasa kosata si stoeshe chernoto..e ne tolkova nasiteno,kakto v nachaloto,sled polovin godina stana kato na kichuri i pak beshe mn qko..На мене пък с каната супер малко ми издържа...то нормално всеки ден като се мие ... и все пак чак пък толкова да ти е седяла :shock:

BroKeN^DreAmZ`f
02-22-2007, 21:21
Дами аз тва съм го чувала за къната, че израства а не пада:) Пък колкото до боята тя се отмива с времето...аз ноември някъде с ебях боядисала ама ми беше станало едно гадноо напрао катранено черно, но сле дняколко измивания вече жвета беше доста по нормален...пък с ями е някъв тъмно кафяв....е плаче за ново боядисване, ама едвали ще я огрее O:) :lol:

BaMBOocHa
02-23-2007, 06:45
Колкото до къната...и с нея пробвах...БЕШЕ УЖАСНО!!!Така жестоко ми изсуши косата,че направо още не мога да повярвам и + това така и не се отми...само растеше , растеше и растеше...и най-накрая си я боядисах!То нямаше как просто!Та...относно къна - ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ (вече)

`Death`Whore`
02-23-2007, 07:48
Зависи с какво ше се правиш.
Ако се боядисаш с къна ще се измие бързо- за около месец ..
Но ако се боядисаш с боя - няма измиване :lol:
По-скоро за 3 месеца.


На мене пък с каната супер малко ми издържа...то нормално всеки ден като се мие ... и все пак чак пък толкова да ти е седяла [/color][/i][/b]
Луда ли си или глупава? Как ще си миеш косата всеки ден!


Колкото до къната...и с нея пробвах...БЕШЕ УЖАСНО!!!Така жестоко ми изсуши косата,че направо още не мога да повярвам и + това така и не се отми...само растеше , растеше и растеше...и най-накрая си я боядисах!То нямаше как просто!Та...относно къна - ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ (вече)
1. След къна боята не хваща, така че си помисли дали е било къна.
2. Явно си се правила с много некачествена къна.

HopeLesss
02-23-2007, 07:51
Ако се боядисаш с къна ще се измие бързо- за около месец ..
da da,mechtai si..predi 2-3 godini se kunosah s nqkva kuna za 1,30 paketcheto,ot apteka Remedium si vzeh 2 i dokato ne mi izrasa kosata si stoeshe chernoto..e ne tolkova nasiteno,kakto v nachaloto,sled polovin godina stana kato na kichuri i pak beshe mn qko..На мене пък с каната супер малко ми издържа...то нормално всеки ден като се мие ... и все пак чак пък толкова да ти е седяла :shock:

Една от моя клас се каноса преди година и нещо и сега половината й коса е светло кестенява, а останалата черна от каната... Черното си е съвсем нормално и изобщо не се е измило... :shock: