PDA

View Full Version : нередовен цикъл



нередовен цикъл
02-21-2007, 16:22
хора здравейте имам един важен въпрос към вас.През пролетта навърщвам 15 години.Имам менструален цикъл от близо 2 години.Последната ми менструация беще на 28 декември и от тогава не ми е идвало.Налага ли се да се обърна за помощ към генеколог. :-k Не си мислете че липсата на менструация би могла да бъде породена от бременост тъй като не водя полов живот и досега не съм имала сексуални контакти.Предварително Ви благодаря нека всеки да ми помогне с каквото може защото съм много притиснена. [-o<

sexy_anji_
02-21-2007, 18:30
не мисля 4е трябва да ходиш то не е казано 4е то4но след 2 години ..може и след 3... не се притеснявай , но ако си много панирана можеш да отидеш и при гинеколог и той ще ти даде хап4ета за да ти дойде

02-21-2007, 18:38
благодаря за съвета та идеята ми беше за последно ми дойде на 28 декември януари не ми идва сега го очаквам към края на февруари та ако отида на генеколог той ще ми даде само някакво хапче без да се налага преглед при който....

sexy_anji_
02-21-2007, 18:47
да така мисля, това не е някакъв здравословен проблем :smt017 в смисъл болест, а просто не ти идва... не съм сигурна ама така си мисля

ABSOLUTme
02-21-2007, 19:09
moje da e ot stres..zashto za vseki sluchai ne posetish ginekolog?ako ne e ot hormonite,moje da imash kistichka ili neshto takova.naposleduk pri mn momicheta se sreshta i ne e neshto,koeto da ne se lekuva.po-dobre otidina pregled.uspeh :wink:

02-21-2007, 19:27
Да може да има нещо такова.Но идеята ми беше че аз се пртеснявам от самият преглед.Чудя се дали генеколога би могъл да ми предрише дадено лечение ако въобще има нужда от такова без да се налага да ме гледа там долу. :smt017 И Въобще тази мисъл много ме смущава :oops: И ако има киста по какъв начин ще се разбере за нейното съществуване

Alex_f
02-21-2007, 19:40
to za takav pregled ot kakavto se nujdae6 ti,se izvar6va s pomo6ta na videozon ili exograf.nqma da te gledat otdolu.

sexy_anji_
02-21-2007, 19:40
ами на ехограф предполагам... но ако ИЗОБЩО имаш мисля 4е ще трябва да те прегледа така по обстойно :oops: не се притеснявай, гинеколога няма да вижда пациентка за първи път и след като си тръгнеш дори ще забрави.. те колко са му минали...... сега като се замислих сигурно хиляди :shock: :)))

02-21-2007, 20:57
ПРАВА СИ ЗАТОВА ЧЕ ПРЕДИ МЕН МНОГО СА ПОТЪРСИЛИ ПОМОЩТА МУ НА ВСЕ ПАК ЩЕ БЪДЕ ЧУДЕСНО АКО НЕЩАТА СЕ СВЕДАТ ЕДИНСТВЕНО ДО ПРЕГЛЕД С ЕХОГРАФ ИЛИ ДРУГ ПОДОБЕН УРЕД. :smt017 :smt017

™bLaCk`RoSe™
02-22-2007, 09:29
Аз след 7 години от както ми е дошло пак е нередовен понякога.Не се притеснявай особено на това време.Ако искаш може да направиш един преглед за твое успокоение.

02-22-2007, 09:39
Благодаря на всички за отделеното време и внимание стискайте палци да не е нещо сериозно и продължавайте да давате мнения ако имате други идеи още веднъж 1 голамо БЛАГОДАРЯ. :wink:

SwEeT_pAiN_F
02-22-2007, 19:54
Здравей,
има хиляди теми по този проблем, но пак ще пиша, нередовната менструция може да е от смяна на климата,стрес,различни храни, антибиотици, умора, кисти по яйчниците, или друга аномалия. Просто е хубво за твое успокоение да се обърнеш към гинеколог. А относно това какво ще ти правят.. най-вероятно първо ще те прегледат на ехограф. Няма нищо страшно!

sladkotoy
10-02-2011, 15:57
В началото месечният ти цикъл може да бъде нередовен. Това се случва на много момичета. Често пъти минава известно време преди тялото ти да се настрои към редовен цикъл. Това може да отнеме до 2 или 3 години. Но ако все пак се притесняваш се свържи с гинеколог! Желая ти успех!!!!! :grin:

Phonique
10-02-2011, 16:03
В началото месечният ти цикъл може да бъде нередовен. Това се случва на много момичета. Често пъти минава известно време преди тялото ти да се настрои към редовен цикъл. Това може да отнеме до 2 или 3 години. Но ако все пак се притесняваш се свържи с гинеколог! Желая ти успех!!!!! :grin:

От 2007 е вземи излез малко на въздух,не се рови така в "архивите" :razz:

kalpazanka
10-02-2011, 17:52
Аз.