PDA

View Full Version : Kakvo Da paravq?!...



AzureDiamond
02-21-2007, 17:03
Shte razkaja nakratko :) Imam si priqtel,s koito sme zaedno veche godina che i poveche,i se karame postoqnno,no v sy6toto vreme se obi4ame adski mn (pone taka mislq).I dokato se karame izri4ame ne6ta koito ne mislim (toest ne znam dali i toi e na takova mnenie) no posle pak se vry6tame edin pri drug..no ot tezi ne6ta koito si kazvame kogato sme skarani mene mn me boli :( a v sy6toto vreme mn go obi4am..spored nego i toi me obi4a mnogo,no nz kakvo da pravq......da bydem li o6te zaendo ? :(

HopeLesss
02-21-2007, 17:08
Когато човек е изнервен и ядосан, казва неща, които може и да не мисли, но които доста често нараняват. ВЪпроса ти е неуместен. Само ти можеш да кажеш дали да бъдеш с него или не. 1 година е много време и е нормално да се карате, но му кажи, че не е нужно всеки път да казва нещо, което да те засегне. Просто поговорете. Но определено не мисля, че това е повод да не сте заедно.

4epHo0KaTa_Lady
02-21-2007, 17:11
V gneva si chovek kazva neshta koito ne misli..Normalno e da se karate,a sym chuvala che karaneto ukrepva vruskata :P I vse pak ti kaza che se obichate a ot tova po hubavo nqma.. Zashto trqbva da se razdelqte ?!

BebeTooOoo
02-21-2007, 17:14
Виж сега....попринцип когато човек е в лощо настроение и е ядосан ... казва неща което не мисли...но все пак ти си с него и ти решаваш дали да продължиш с този човек или не. 1 година е доста време и е нормално да се карате дори и да глупости,но според мен това не е причина вече да не сте заедно...поговори с него и се изяснете... успех

koalka
02-21-2007, 17:48
Нормално е да ти е гадно, но тези неща трябва да се забравят, защото са казани в момент на яд.Опитай се да им обръщаш малко по-малко внимание и най-вече да знаеш, че любовта е най-важното.И тя не може да бъде помрачена от някакви си караници.Така че...спокойно и се усмихни.

iskam
02-21-2007, 18:30
Чувствата, които изпитвате един към друг са най-вайни. А вие се обичате. И напълно нормално е да се карате. Важното е хубавите мигове, които изживявате заедно, да са повече от гадните моменти, през които се карате :) И щом го обичаш не бива ей така да се отказвваш от него.. бъди с него и се радвай на неговото присъствие. :)

gamercheto_
02-21-2007, 18:52
Когато човек е изнервен и ядосан, казва неща, които може и да не мисли, но които доста често нараняват. ВЪпроса ти е неуместен. Само ти можеш да кажеш дали да бъдеш с него или не. 1 година е много време и е нормално да се карате, но му кажи, че не е нужно всеки път да казва нещо, което да те засегне. Просто поговорете. Но определено не мисля, че това е повод да не сте заедно.

и аз съм на същото мнение :P

iiirish
02-21-2007, 18:55
всяка връзка си има и хубави, и лоши моменти. навярно сега имате период на трудност, но това е напълно нормално. няма перфектна връзка! във всяка дори и тази която изглежда безоблачна, има дърпаници, при които се казват жестоки думи, разбира се без да се отдава значение на тях!

ThePainIsReaL
02-21-2007, 19:59
Нормални неща за една връзка . Не сте нито първите , нито последните , които правят така . Ако се обичате , по-добре не се разделяйте .. ще ви е кофти и на двамата после .

LO6IQ
02-21-2007, 20:24
всяка връзка си има и хубави, и лоши моменти. навярно сега имате период на трудност, но това е напълно нормално. няма перфектна връзка! във всяка дори и тази която изглежда безоблачна, има дърпаници, при които се казват жестоки думи, разбира се без да се отдава значение на тях!
... аз лягам да спа :-D

muhlqsal_4orap
02-22-2007, 10:44
I dokato se karame izri4ame ne6ta koito ne mislim
И не само докато се карате по простата причина че не можете да мислите О.о но сте щастливи, какво пък^^

gery_to
02-22-2007, 10:53
Нетрябва да обръщаш голямо внимани на нещтата казани повреме на караницата защото тогава човек не мисли много какво говори и прави.Но пък понякога точно когато си ядосан си казваш всичко което те дразни и което се е насъбрало.Ама нали знаеш има и една поговорка "Които много се карат, много се обичат"
:)