PDA

View Full Version : Otnosno izpravqneto na kosata s presa



Pitankata
02-21-2007, 19:19
Искам да ви попитам какъв ще е ефектът ако преди изправяне на косата с преса сложа пяна. Знам, че по принцип за целта се ползват кристали за коса, имам такива и си ги ползвам, но ме интересува, ако нанеса малко пяна преди изправянето, косата по-оформена, по-обемна, или как точно да се изпразя: "по-плътна" ли ще е, в смисъл по-тежка. Дано ме разбрахте. Ако някой е пробвал, моля да каже какъв беше ефекта

02-21-2007, 20:13
da emi zavsii ot kosata ama moje6 da probva6 s pqna v korenite i malko v krai6tata ama ne i po cqlata kosa ii sled katoq izsu6i6 da q izprati6 po princip kogato sloji6 lak ili pqna e dobre za6taoto presata ne se dokosva prqko do kosata ot friziori znam te taka mi pravqt iii moje i leko d apu6i ama to e ot llaka ili pqnata da ne se stresne6

ProstoAz
02-21-2007, 20:34
С пяна в корените косата ще и изглежда мазна. :shock:
Аз веднъж пробвах - не е нищо особено. :wink: Особено ако я срешеш после - ефект - нулев. :lol:

cherinka
02-22-2007, 04:09
за обем - изправи си я, после втъркай малко лак за коса в корените и изсуши веднага със сешоар.
Не че тва има нещо общо с темата ти, ама ся за тва се сетих и исках да споделя :Д

evil_lady_in_black
02-22-2007, 05:42
ами косатата ти ще се изгори допълнително , ще изглеждаш все едно преди малко излизаш от банята #-o

Undying
02-22-2007, 08:46
Ужасно става,аз го пробвах веднъж и после веднага влязох в банята,изключително грозно седи.

brain_stew
02-22-2007, 09:07
Бе..то по принцип, ако нанесеш пяната не както трябва и получаваш прическа сякаш доку що те е валял дъжд...

Иначе като си изправяш косата с преса, един лак отгоре и готово...Мисля, че за да има повече обем и да изглежда по-плътна косата пяната няма да помогне, но виж един хубав шампоан за целта ще ти свърши страхотна работа!
Аз като се къпя със шампоан за обем, косата му бухва много странно, но я изправям рядко...и ако ще се изправям ще е с моята приятелка ютията, поради причината, че баща ми е стиснат и не ще да ми купи преса...Но с ютията е същото...и косата ми става много яка...не сплескана или нещо от сорта...сякаш съм естествено права! :wink:

kukli4kata_anastasia
02-23-2007, 06:51
Ako iska6 da si sloji6 pqna,moje6 da postigne6 pove4e obem i fiksaciq!
Ne si slagai pqna na cqlata kosa,a si q vtrii samo v korenite,6toto ina4e rezultata nqma da ti haresa!
Ako ima6 pove4e vreme i sredstva otdeli edin plast ot nai-gornarta si kosata i otdolu q napravi na vafli4ki otnovo samo v korenite!No v tozi slu4ai zadyljitelno trqbva da izpolzva6 lak ili pqna!S tova 6te postigne6 pove4e obem!
Nakraq fiksirai s lak! :)

GLeZoRanA
02-23-2007, 07:13
Аз винаги преди пресата слагам пяна :shock: , но само по дължината на косата , а не в корените иначе , ще изглежда мазна... и след пяната и пресата я пръскам с лак и ми издържа по два дена(сигурно и повече ще издържи ако не я мия :roll:)

MoRsKa_nimfa
02-23-2007, 11:49
ami sega shte ti kaja i edin drug nomer. zna4i predi da q izpravish sloji predstavkite za kadrene. varji gornia plast na kosata i nakadri dolnia sled tova sreshi nakadrenia plast - toi buhva . i posle izpravi gornia plast. posle kato si pusnesh kosata kadravoto se pokriva i ti imash prava kosa s obeeem ! 4estita pri4eska :P eto vij sas simvoli she go napisha poneje sama se oplitam v slojnite si obesnenia predstavi si 4e tova sa plastovete na kosata ti :lol: -~- (3 plasta)ako ima neshto da te interesuva pove4e pishi

Pitankata
02-23-2007, 16:33
Ei, blagodarq vi za ideite- mn sa sveji4ki :) Zlatni ste! :)

Favoritkata
02-24-2007, 09:12
Олеле,аз май се повторих да пусна отделна тема :oops: Не видях,че и друго момиче има запитвания по тоя въпрос.Както преценят модераторите...Ако искат да я трият :roll:

Diamantcheto`na`Sheiha
02-24-2007, 09:23
1.Mnogo zavisi ot samiq tip kosa,az naprimer sam s meka i tanka kosa, dosta obrabotvana s boi,no v nikakav sluchai ne e izgorena.Kogato iskam da si q izpravq s presa parvo na leko vlajna kosa slagam pqna po-vazmojnost na Taft-5-ta stepen(cherna),sled tova s kragla chetka q izsushavam sas seshoar i sled tova zapochvam da q izpravqm s presa i nakraq q napraskvam s malko lak pak Taft-cheren i stava idealno prava kato praz. GooD LucK! :):):)