PDA

View Full Version : Iskam da spodela



vandalz
02-21-2007, 19:48
значи бях с едно момиче почти 3години наистина мн се карахме и имахме мноо добри моменти,но доиде един момент в които прекалено почнахме се караме аз я обичам и знам че и тя мен,но не иска да се саберем пак защото искала да ме забрави..нз какво да правя мъчих се да я вурна но има и хора които се опитват да и наливат акъл...сега тя е с друг..не сме заедно от 2 месеца и казва че ме обича и ме ревнува и така..но не мога да я разбера....като я попитам казва че сме пропиляли всичко..кажете ми не мога да разбера как обичаш пак не искаш да си с него....и ми е много кофти незнам какво да правя...даите съвети...

Psihi4no_bolen
02-21-2007, 19:51
значи бях с едно момиче почти 3години наистина мн се карахме и имахме мноо добри моменти,но доиде един момент в които прекалено почнахме се караме аз я обичам и знам че и тя мен,но не иска да се саберем пак защото искала да ме забрави..нз какво да правя мъчих се да я вурна но има и хора които се опитват да и наливат акъл...сега тя е с друг..не сме заедно от 2 месеца и казва че ме обича и ме ревнува и така..но не мога да я разбера....като я попитам казва че сме пропиляли всичко..кажете ми не мога да разбера как обичаш пак не искаш да си с него....и ми е много кофти незнам какво да правя...даите съвети...

Отиваш награбваш я и ...СЕКС СЕКС !

ThePainIsReaL
02-21-2007, 20:04
Ако я обичаш , не я оставяй на други . Бори се за нея , не се отказвай лесно . Щом и тя не те е забравила , има голяма вероятност пак да сте заедно .. бъди силен , говори смело с нея , кажи й какво ти е .. момичетата си падат по момчета , които правят душевен стрийптиз . Направи й .. не си заслужава , заради ежедневни караници да хвърлите тези 3 години в реката .

Ice_Queen
02-21-2007, 20:05
Ако я обичаш , не я оставяй на други . Бори се за нея , не се отказвай лесно . Щом и тя не те е забравила , има голяма вероятност пак да сте заедно .. бъди силен , говори смело с нея , кажи й какво ти е .. момичетата си падат по момчета , които правят душевен стрийптиз . Направи й .. не си заслужава , заради ежедневни караници да хвърлите тези 3 години в реката .

Дааа...не си заслужава..ама малко хора го разбираме тва...опит поне..дай шанс..после ще разбереш дали си е струвало или не !!!! :)

vandalz
02-21-2007, 20:12
нещо не иска да ми дава тоя шанс......

nasty_f
02-21-2007, 20:16
Аз бих прекратила на твое място всякакви връзки с нея.Има ли смисъл да си пропилявам времето в мъчене да намеря отговори на въпроси,които и тя самата не може да ти даде.Просто е човек,който не знае какво иска,бих си пиляла времето в опит да я забравя и да продължа напред,защото нищо не е започнало с нея,и нищо няма да свърши!

koalka
02-22-2007, 06:07
Ако те обичаше, щеше да намери начин да сте заедно, но сигурен ли си, че не си намира оправдание?

Nadelina
02-22-2007, 06:11
Otidi i nasila govori s neq.. Razkrii i se izcqlo... Pokaji i kakvo oznachava tq za teb.. ne s dumi a s deistvia.. dokaji go! Kaji i che ne iskash da obeshtavash che neshtata shte bydat razlichni no shte napravish vsichko koeto e po silite ti za da bydete shtastlivi.. zashtoto tq go zaslujava... i taka... raztopi q... Ako te obicha - :smt008

iiirish
02-22-2007, 06:17
каквито и да са чувствата ви, щом тя не иска да ти даде възможност да я спечелиш отново, не можеш да нарпавиш нищо. за една връзка трябват двама - ти си сам, но тя не е! остави я да бъде щастлива ако може, ако ли не тя сама ще се върне при теб. но в никакъв случей не я чакай! живота продължава и ако той реши да ни поднесе някоя изненада ния я приемаме, но изненадите никога не се чакат ;)

muhlqsal_4orap
02-22-2007, 11:05
Бори се за нея , не се отказвай лесно .
даа, грабвай меча, яхвай коня и търчи да я спасиш. ще бъде... очарована ; )

zashtoto tq go zaslujava... i taka... raztopi q...
омг... кашкавалени пръсти...

iskam
02-23-2007, 06:05
Ами аз мисля че я разбирам в тфа че те обича, но въпреки това иска да те забрави.. защото и аз се чувствам така. При мен е защото съм много наранена от момчето и знам че каквато и връзка да поддържаме с него, тя само ще ме нарани и искам да го забравя, защото той е една голяма грешка. А при твоята приятелка не знам как точно е, но явно се опитва да продължи напред и не иска да се връща към миналото, което и е донесло много болка. Предполагам че тя се страхува, че и сега ще се случи така и.. страхува се от самата болка.. И аз ти предлагам да и обясниш колко я обичаш и че искаш да опитате пак и.. всичко друго и просто я и кажи, че искаш да ти отговори дали иска да те вижда вече и дали иска да я търсиш или просто да оставите нещата така както са и да забравите всичко. Каквото и да реши просто го приеми и.. даже и да реши че без теб и е по-добре.. ти трябва да я подкрепиш и щом така тя ще е щастлива .. радвай се и ти..