PDA

View Full Version : Проблем със запознаване с момче



хихче
02-21-2007, 19:59
Та проблема ми е такъв.Харесах си един от съседния клас и реших да се запозная с него.Първия път една ,която го познава от класа ми го извика да се запознаем,ама той не искаше,втория път чрез учителя ми реших (да го пита) и пак не иска.Всички казват,че е задръстен и тъп(от класа му),ама съм си го харесала,и как да му привлеча вниманието?Едни казват,че и той ме е харесал,други точно обратното.Да помоля ли някой да го пита или да пробвам трети път да се запознаем,ако стане нещо?

ND4SPD_f
02-21-2007, 20:16
za6to ne otide6 sama pri nego????????taka 6te razbere6 1 za vinagi dali naistina e tup ili ne/dali si struva

Kraken
02-21-2007, 20:18
Да бе верно кво ше ти стане ако ти отидеш при него баси кво е досадно вече когато някой си седи на гъза и чака друг да направи първата крачка

vvs_go
02-21-2007, 20:50
skype mu e maikata

AliceSw
02-21-2007, 20:52
...накарай общ познат да ви изведе на кафе със него уж "Случайно", накарай приятелка/приятел, който го познава да го покани на РД/парти, има хиляди на4ини ама не се занимавай със скайпове и подобни глупости като сте в 1 даскало все пак...

ПС копнах си мнението от темата долу, която е почти същата, айде четете малко деееее

xix4e
02-22-2007, 07:06
добре,благодаря ви :)

Undying
02-22-2007, 08:37
za6to ne otide6 sama pri nego????????taka 6te razbere6 1 za vinagi dali naistina e tup ili ne/dali si struva
=D> =D>

cherinka
02-22-2007, 11:03
Заеби го тоя. важното е да си жива и здрава.

_tweety_sweety
02-22-2007, 20:21
skype mu e maikata

Напълно съм съгласна. =D>

I cum blood
02-22-2007, 22:31
apfff tfa to4no sqka6 ste purvi klas na4i :smt005 a moje i 1-vi da si otde ta znam emi ako ni6te ne sa natiskai tfa e super dosadno ama ako tolkoz durji6 po dobre se zapoznaite ot ob6ti priqteli skype ili PROSTO IDI SAMA 4oveka ne qde hora nadqvam se :smt005

Onizuka
02-23-2007, 00:18
Та проблема ми е такъв.Харесах си един от съседния клас и реших да се запозная с него.Първия път една ,която го познава от класа ми го извика да се запознаем,ама той не искаше,втория път чрез учителя ми реших (да го пита) и пак не иска.Всички казват,че е задръстен и тъп(от класа му),ама съм си го харесала,и как да му привлеча вниманието?Едни казват,че и той ме е харесал,други точно обратното.Да помоля ли някой да го пита или да пробвам трети път да се запознаем,ако стане нещо?
Ах, навремето такива като вас, много ви обичах.
Викне си приятелката да и помага и да я сватосва.
Такива направо ги снимаш и им правиш колажи и облепяш даскалото!
:smt005
Та по темата...
Отиваш при оня индивид и му казваш...
шш, ало тариката...(ако не ти е лепнал една, продължаваш уверено)
Знайш че много ти се радвам(кат муха на ... ай да не казвам), айде да излезнем ако искаш ала- бала, банички плочки, басейни... ае експериментираш... някой от горе правилно се изцепи...
Скайпа е тва е! [-o<

Trisha1991
02-23-2007, 01:29
Влезни в mirc там има много разкрепостени момичета и бързо ще се разчупиш и ти

Onizuka
02-23-2007, 07:17
Влезни в mirc там има много разкрепостени момичета и бързо ще се разчупиш и ти
Влизам влизам, не ми бери грижа!
Толкова са разкрепостени че най лесно си правиш бъзици с тях!
Просто са, меко казано жалки.
:twisted: