PDA

View Full Version : Фитнес: Свестен учител !



Вълка
02-21-2007, 21:23
Имам предвид някой може ли да ми каже някакъв свестен учител който да ми даде и свестна програма щото сегашния е мноо тъп като гледам и ако някой познава добър може да каже :)

DoPye
02-21-2007, 21:34
Имам предвид някой може ли да ми каже някакъв свестен учител който да ми даде и свестна програма щото сегашния е мноо тъп като гледам и ако някой познава добър може да каже :)

отиваш в някой клуб и там ще ти кажат какво трябва да правиш

[Lucifer]
02-22-2007, 07:38
tova stava s vremeto ako pita6 men ne ti trqbvat nikvi y4iteli :) 4eti tuk tam po ne6to :) i takam :) turpenie

DoPye
02-22-2007, 10:32
]tova stava s vremeto ako pita6 men ne ti trqbvat nikvi y4iteli :) 4eti tuk tam po ne6to :) i takam :) turpenie

човече има хора който нигока не са стъпвали в зала и си нямат представа

нали трябва някой да им обясни и да им покажа поне да не се осъкатят

Вълка
02-22-2007, 17:29
хах аз знам как се прават уредите , дишането ми е ясно
просто ми трябва свестен треньор който да разбере каква програма да ми даде - все пак вече ходя (не е често но поне колкото да се поддържам) вече около година и ги знам уредите :)

Fena
02-22-2007, 17:36
Ходиш от година и не си събрал знания за да си направиш програма ?! Ти кръстословици ли си решавал докато си правил упражненията ...

DoPye
02-22-2007, 19:35
хах аз знам как се прават уредите , дишането ми е ясно
просто ми трябва свестен треньор който да разбере каква програма да ми даде - все пак вече ходя (не е често но поне колкото да се поддържам) вече около година и ги знам уредите :)


продават се списания куписи 1 за тово което търсиш то там пише сичко което ти трябва

Вълка
02-22-2007, 20:55
мерси

BeAsT
02-23-2007, 01:18
:booooomb:

02-23-2007, 18:32
Edit

Аз съм заядливия ...
02-23-2007, 18:50
АХАХАХХА батка нали тялото ти беше много хубаво ала-бала, а сега гледам програма искаш да си направиш :---) ... и от аватара си си махнал снимката ... мда ... добре си направил :smt005 Ай като дигнеш 20 кила може да пуснеш някоя снимка. :smt006

[Lucifer]
02-23-2007, 19:13
]tova stava s vremeto ako pita6 men ne ti trqbvat nikvi y4iteli :) 4eti tuk tam po ne6to :) i takam :) turpenie

човече има хора който нигока не са стъпвали в зала и си нямат представа

нали трябва някой да им обясни и да им покажа поне да не се осъкатят
be 1,2 sedmici max s instruktur :)

Вълка
02-23-2007, 19:16
АХАХАХХА батка нали тялото ти беше много хубаво ала-бала, а сега гледам програма искаш да си направиш :---) ... и от аватара си си махнал снимката ... мда ... добре си направил :smt005 Ай като дигнеш 20 кила може да пуснеш някоя снимка. :smt006

... путьо майка ти ше сложа на аватара си как ми духа

по темата :

А ще има ли някакъв резултат след 5 месеца здрава тренировка ?
като във това включиме засилена хранителна програма и още мааааалко gainer + Creatin ?

02-23-2007, 19:33
АХАХАХХА батка нали тялото ти беше много хубаво ала-бала, а сега гледам програма искаш да си направиш :---) ... и от аватара си си махнал снимката ... мда ... добре си направил :smt005 Ай като дигнеш 20 кила може да пуснеш някоя снимка. :smt006

... путьо майка ти ше сложа на аватара си как ми духа

по темата :

А ще има ли някакъв резултат след 5 месеца здрава тренировка ?
като във това включиме засилена хранителна програма и още мааааалко gainer + Creatin ?
Виж ко господин женско телосложение, такава снимка няма да сложиш и недей се прави на много оборотен хилава щеко... :wink:

DoPye
02-23-2007, 20:05
]

]tova stava s vremeto ako pita6 men ne ti trqbvat nikvi y4iteli :) 4eti tuk tam po ne6to :) i takam :) turpenie

човече има хора който нигока не са стъпвали в зала и си нямат представа

нали трябва някой да им обясни и да им покажа поне да не се осъкатят
be 1,2 sedmici max s instruktur :)

аз си блъскам без ама имаше едно упражнение което не го правех правелно а товарех много и един прятел дойде и ми каза че не се прави така няма нищо срамно в това да дойде да ти покаже някой и да ти обясни

Вълка
02-23-2007, 20:15
Виж ко господин женско телосложение, такава снимка няма да сложиш и недей се прави на много оборотен хилава щеко... :wink:

За сметка на това майка ти върти доста добър оборот обаче !

темата:

Разбира се че няма нищо срамно но сега ако мноо те е срам с учител - и на мене ми се случи веднъж да ми каже един приятел как се прави едно упражнение

02-23-2007, 21:15
Виж ко господин женско телосложение, такава снимка няма да сложиш и недей се прави на много оборотен хилава щеко... :wink:

За сметка на това майка ти върти доста добър оборот обаче !

темата:

Разбира се че няма нищо срамно но сега ако мноо те е срам с учител - и на мене ми се случи веднъж да ми каже един приятел как се прави едно упражнение
За сметка на това няма ко да .ми кажеш щот си тъп като гума ... :smt005

Вълка
02-23-2007, 21:37
За сметка на това няма ко да .ми кажеш щот си тъп като гума ... :smt005

О не думай сине на Аристотел !

02-24-2007, 09:25
За сметка на това няма ко да .ми кажеш щот си тъп като гума ... :smt005

О не думай сине на Аристотел !
:-$

Вълка
02-24-2007, 13:00
едит

02-24-2007, 14:25
Нито са мисля за нещо кой знае кво...нито нищо. Просто ми се наби в очите, защото си беше сложил някаква снимка, с която уж целиш да показваш тяло, а си много слаб. В форума няма да се рагвам, просто влизам от време на време за сеира. И за да завърша с добър тон бих искал да ти пожелая успех с фитнеса. :wink: Пиис :wink:

02-24-2007, 14:26
Нито са мисля за нещо кой знае кво...нито нищо. Просто ми се наби в очите, защото си беше сложил някаква снимка, с която уж целиш да показваш тяло, а си много слаб. В форума няма да се рагвам, просто влизам от време на време за сеира. И за да завърша с добър тон бих искал да ти пожелая успех с фитнеса. :wink: Пиис :wink:
пп Фитнеса е спорт, който може да ти даде много! :)

DoPye
02-24-2007, 14:57
Нито са мисля за нещо кой знае кво...нито нищо. Просто ми се наби в очите, защото си беше сложил някаква снимка, с която уж целиш да показваш тяло, а си много слаб. В форума няма да се рагвам, просто влизам от време на време за сеира. И за да завърша с добър тон бих искал да ти пожелая успех с фитнеса. :wink: Пиис :wink:
пп Фитнеса е спорт, който може да ти даде много! :)


и да ти вземе всичко

02-24-2007, 15:40
Нито са мисля за нещо кой знае кво...нито нищо. Просто ми се наби в очите, защото си беше сложил някаква снимка, с която уж целиш да показваш тяло, а си много слаб. В форума няма да се рагвам, просто влизам от време на време за сеира. И за да завърша с добър тон бих искал да ти пожелая успех с фитнеса. :wink: Пиис :wink:
пп Фитнеса е спорт, който може да ти даде много! :)


и да ти вземе всичко
Демек?

DoPye
02-24-2007, 15:48
Нито са мисля за нещо кой знае кво...нито нищо. Просто ми се наби в очите, защото си беше сложил някаква снимка, с която уж целиш да показваш тяло, а си много слаб. В форума няма да се рагвам, просто влизам от време на време за сеира. И за да завърша с добър тон бих искал да ти пожелая успех с фитнеса. :wink: Пиис :wink:
пп Фитнеса е спорт, който може да ти даде много! :)


и да ти вземе всичко
Демек?

демек почваш да храниш мускулите с боклуци и умирах на 20 25 години

02-24-2007, 15:51
Нито са мисля за нещо кой знае кво...нито нищо. Просто ми се наби в очите, защото си беше сложил някаква снимка, с която уж целиш да показваш тяло, а си много слаб. В форума няма да се рагвам, просто влизам от време на време за сеира. И за да завърша с добър тон бих искал да ти пожелая успех с фитнеса. :wink: Пиис :wink:
пп Фитнеса е спорт, който може да ти даде много! :)


и да ти вземе всичко
Демек?

демек почваш да храниш мускулите с боклуци и умирах на 20 25 години
Това твърдение не отговаря на истината, но ме мързи да споря ся ... :wink:

Вълка
02-25-2007, 10:44
Едит

DoPye
02-25-2007, 12:16
Госта "моя приятел" така и не иска да се постави на моето равнище но се тая - постни една снимка на твоето тяло и тогава ще спорим става ли ?!

Страх ли те е че някой може да те разпознае , че тялото ти е по зле от мойто ?

Каже бе "страшен"


остави момчето да диша http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/ugly_tocktock.gif да прави каквото си изка