PDA

View Full Version : Въртя се в порочен кръг !



He3HauKa
02-21-2007, 20:53
Когато отново се събрах с него,нямаше по щастливо момиче от мен..... Обичах го с цялото си сърце и давах всичко за него.Той знаеше това и беше сигурен ,че винаги ще вървя след него.Той ме удари-простих му,имаше моменти когато ей така от нищото започваше да се сърди и избухваха невероятни скандали...Колко пъти сме говори,колко пъти той е казвал ,,Съжалявам,няма да се повтори''.....И колко пъти се повтаря... :cry: Аз съм на 17 години,искам да излизам,да се забавлявам..... а с него това се случва много рядко... Еднообразието ме побърква,факта че той не ме изпраща ме убижда.....Ден след ден усещам нуждата да се одръпна от него защото той ме наранява страшно много,но когато го реша и той се превръща в невероятно мил и нежен ...точно момчето в което се влюбих преди 4 години......Писна ми да плача,да се чудя думите ,,Обичам Те'' истина ли са или просто начин да ме залъже... мен играчката,която изпълнява всяка негова прищявка......Едва ли ме обича,но тогава........ Много съм объркана,просто кажете мнението си .... :cry: :cry:

Digital
02-21-2007, 20:58
Когато отново се събрах с него,нямаше по щастливо момиче от мен..... Обичах го с цялото си сърце и давах всичко за него.Той знаеше това и беше сигурен ,че винаги ще вървя след него.Той ме удари-простих му,имаше моменти когато ей така от нищото започваше да се сърди и избухваха невероятни скандали...Колко пъти сме говори,колко пъти той е казвал ,,Съжалявам,няма да се повтори''.....И колко пъти се повтаря... :cry: Аз съм на 17 години,искам да излизам,да се забавлявам..... а с него това се случва много рядко... Еднообразието ме побърква,факта че той не ме изпраща ме убижда.....Ден след ден усещам нуждата да се одръпна от него защото той ме наранява страшно много,но когато го реша и той се превръща в невероятно мил и нежен ...точно момчето в което се влюбих преди 4 години......Писна ми да плача,да се чудя думите ,,Обичам Те'' истина ли са или просто начин да ме залъже... мен играчката,която изпълнява всяка негова прищявка......Едва ли ме обича,но тогава........ Много съм объркана,просто кажете мнението си .... :cry: :cry:
Ми просто си тъпа. Примири се. :-D
Хахаха не, извинявай. Сега говоря от гледната точка на момче. Аз кат видя неква да ходи с некав боклук кво си мисля според теб ?
"хаха, деби тъпата п*тка, с къв к*пут се е хванала. хаха, ше има рев скоро :-D "
:D
А са по темата, мнението ест ми е остави го, обаче ти няма да го оставиш, абе както и да е. :-D

ABSOLUTme
02-21-2007, 21:00
gledala sum go toq serial.edna priqtelka beshe zaburkana v sushtata kasha.zarqza vuprosnoto momche,prekusna vsqkakvi kontakti s nego(ne beshe lesno,toi neprekusnato q turseshe) i sreshtna drugo momche,koeto naistina q pravi shtastliva.moq suvet e da poemesh po neiniq put.

xixi
02-21-2007, 21:02
Не че имам идея за кво се говори в темата но изпитах нужда да пиша.
О.о сега осъзнавам че нищо съществено не съм написал но не съм много добър с клавиатурата(търся бавно буквите средно 5 минути на буква) затва немога да жертвам ценното си време без да натисна прати

nasty_f
02-21-2007, 21:06
Ми,мила,не мисля,че си заслужава да продължаваш такава връзка-на моменти хубава-на моменти ужасна-на моменти скучна-на моменти ужасяваща.Такова неравновесие няма да те доведе до никъде,ще ти донесе огорчения и ще си съсипеш най-хубавите години и после като станеш да речем на 30 ще се чудиш в какво са ти минали годините и въобще къде си си пропиляла всички хубави моменти.Ще страдаш месец,2,но по-добре,плачи дори ако искаш и цяла година,но после ще ти е много по-добре и ще се осъзнаеш.Няма смисъл от такива връзки,има момчета,които са по-достойни за теб,не позволявай да те унижават и убиждат.Сега те е удрял 1 път,после следва 2-рия,а след 2-рия вече ще става непрекъснато.Помисли си.

koalka
02-22-2007, 05:57
Това, което прави е ужасно и не знам как сърце му дава да го направи.Ти толкова много го обичаш, а той така се отнася с теб.Виж, аз мисля, че трябва да приключиш всичко между вас, за да не страдаш поне от това, че те удря и че се карате за глупости, т.е неговите прищевки.Поне аз така бих постъпила след толкова време на страдание.Не казвам, че точно така трябва да стане, но просто ако те посъветвам да говориш с него сигурно няма да има ефект, а и сте го правили много пъти предполагам.Разбирам, че го обичаш и не можеш без него, но това да обичаш не означава да страдаш.По-добре ще си без него.

LO6IQ
02-22-2007, 06:02
Нали знаеш ,че живота е един театър ,а всеки човек сам си избира каква роля да играе . Приятеля ти определено е добър артист . Неможе да те обича само тогава, когато си на косъм да го напуснеш . Трябва да се махнеш от това момче ... намери си друг , който ще те обича истински , ще бъде мил и искрен към теб . :wink:

Nadelina
02-22-2007, 06:06
gledala sum go toq serial.edna priqtelka beshe zaburkana v sushtata kasha.zarqza vuprosnoto momche,prekusna vsqkakvi kontakti s nego(ne beshe lesno,toi neprekusnato q turseshe) i sreshtna drugo momche,koeto naistina q pravi shtastliva.moq suvet e da poemesh po neiniq put.

Izjivqh tozi serial..

Pyrvo beshe super mil.. perfekten.. vlubih se.. Posle vze da stava izbuhliv.. agresiven.. Rital me e.. Udrql me e.. Vednaj taka zverski me butna che si spukah glavata (i oshte imam beleg).. I az vse proshtavah.. Dokato v edin moment ne sreshtnah segashnia mi priatel i razbrah kakvo e vsyshnost da bydesh shtasliv.. Toi predishnia mi davashe obich mejdu drugoto.. segashnia mi dava vsichko... Shte usetish razlikata samo kogato si slojish naistina chertata i se otyrvesh ot toq kreten.. Uspeh!!!

iiirish
02-22-2007, 06:21
права си, и аз не вярвам неговото да е чиста и истинска обич. може би по-скоро навик и сигурност, че ти си до него и може да те има всеки момент когато пожелае. самият факт, че избухват както каза ти скандали "от нищото" доказва неоспоримо, че този човек не държи на теб! ако беше така, то той щеше да гради тази връзка на разбирателство и компромиси и от негова страна, не само от твоя! благородно е, че си му простила не само скандалите, но и отнесения шамар, но сега вече е по достойнството ти да търпиш капризите му, защото за него ти сякаш си просто един каприз!
бъди твърда и уверена в себе си, нарави крачката, която толкова желаеш да наравиш - разделете се! сигурна съм, че няма да съжаляваш!

ND4SPD_f
02-22-2007, 07:02
AMI smqtam,4e trqbva da se razdeli6 s nego.toi samo te naranqva.

02-22-2007, 09:12
Този човек не те заслужава!Разкарай го колкото се може по-скоро!Няма смисъл да си с човек, който не те оценява, колкото и да го обичаш [-X Заслужаваш нещо много повече от това да бъдеш унижавана, не мислиш ли??? :-k

MoHuTo
02-22-2007, 09:14
Този човек не те заслужава!Разкарай го колкото се може по-скоро!Няма смисъл да си с човек, който не те оценява, колкото и да го обичаш [-X Заслужаваш нещо много повече от това да бъдеш унижавана, не мислиш ли??? :-k
Това бях аз.. :wink:

gery_to
02-22-2007, 10:45
Каква обич е това след като ти посяга?
Остави го колкото и да ти е трудно, продължи напред и както казваме винаги "с времето ще го забравиш".

muhlqsal_4orap
02-22-2007, 11:19
Нали знаеш ,че живота е един театър ,а всеки човек сам си избира каква роля да играе .
ихаааа!!! пу съм дърво!

ABSOLUTme
02-22-2007, 12:06
Нали знаеш ,че живота е един театър ,а всеки човек сам си избира каква роля да играе .
ихаааа!!! пу съм дърво!
cqlo durvo ne moje.ti si pun :-s

muhlqsal_4orap
02-22-2007, 12:34
Нали знаеш ,че живота е един театър ,а всеки човек сам си избира каква роля да играе .
ихаааа!!! пу съм дърво!
cqlo durvo ne moje.ti si pun :-s
да де, нали приятелят ми ме отряза
дай малко състрадание