PDA

View Full Version : на xixi майка му



хуху
02-21-2007, 21:27
Сигурно често се ядосвате че сте глупави и грозни.
Че аз съм по умен и по хубав от вас.
Че сички нормални хора са по умни и хубави от вас.
Че котката ми е по умна и хубава от вас.
Но истианта е че не вие сте виновни.Виновен е господ.Но аз не го обвинявам защото мен ме е направил умен и хубав.Няма логика да му казвам че е несправедлив.А вие пък сте твърде тъпи да го направите.
ХИХИ нещата такива,каквито са.

Сигурно се ядосвате че сте умни и красиви.
Сигурно ви дразни хората постоянно да ви завиждат.
Сигурно ви е яд, че всички около вас са грозни.
Че котката ми е по-грозна от вас...
Но дефакто... вие не сте виновни. Че сте толкова хубави. Виновен е Господ, че ви е сложил женски гърди в комплект с кофти израстък с две лехи отдолу.
Но не ти пука, щото никога няма да осъзнаеш колко ти е зле всъщност - мозъка ти е в процес на дефрагментация.
хуху - нещата такива, каквито са

xixi
02-21-2007, 21:30
Сигурно често се ядосвате че сте глупави и грозни.
Че аз съм по умен и по хубав от вас.
Че сички нормални хора са по умни и хубави от вас.
Че котката ми е по умна и хубава от вас.
Но истианта е че не вие сте виновни.Виновен е господ.Но аз не го обвинявам защото мен ме е направил умен и хубав.Няма логика да му казвам че е несправедлив.А вие пък сте твърде тъпи да го направите.
ХИХИ нещата такива,каквито са.

Сигурно се ядосвате че сте умни и красиви.
Сигурно ви дразни хората постоянно да ви завиждат.
Сигурно ви е яд, че всички около вас са грозни.
Че котката ми е по-грозна от вас...
Но дефакто... вие не сте виновни. Че сте толкова хубави. Виновен е Господ, че ви е сложил женски гърди в комплект с кофти израстък с две лехи отдолу.
Но не ти пука, щото никога няма да осъзнаеш колко ти е зле всъщност - мозъка ти е в процес на дефрагментация.
хуху - нещата такива, каквито са
^^ мерси приемам го като комплимент(не съм го чел цялото но началото ме ласкае а ако не беше копие на мойто щях да го прочета иначе се учи и може да станеш умен колкото подметката ми)

koalka
02-22-2007, 05:46
т.11 от правилника!