PDA

View Full Version : Дойде с ръцете на к*ра на Свети Валентин !!!



sladurankata_87
02-21-2007, 21:31
Хелп ! дойде с извадената карабина на връх свети валентин ! а после не ми плати сметката ! ебаси, аз ли трябва да си плащам сичко сама ?!? ЗА КВО СА МОМЧЕТАТА АКО НЕ ДА МИ ПЛАЩАТ ?!? и що сички ме наричат тъпа путка, какво ми е тъпото !??!
хелп плс, мерси предварително.

xixi
02-21-2007, 21:34
Хелп ! дойде с извадената карабина на връх свети валентин ! а после не ми плати сметката ! ебаси, аз ли трябва да си плащам сичко сама ?!? ЗА КВО СА МОМЧЕТАТА АКО НЕ ДА МИ ПЛАЩАТ ?!? и що сички ме наричат тъпа п*тка, какво ми е тъпото !??!
хелп плс, мерси предварително.
даже не ми иска правата над саркастичните гаври с чужди заглавия о.О

ъъъ
02-21-2007, 21:37
xixi@
Sorry.
Pti4i grip@
Тва трябваше ли да е смешно ?

sladurankata_87
02-21-2007, 21:40
ми нз много съм влъбена в него :cry: :oops: :cry: не се клатушкасе просто през целото време си го държеше и ме гледаше в очите и казваше че ме обича. вярвам му и искам да запазя връзката ни, щото го обичам истински ! но как да го направя, ако той през цялото време ходи с изваден "момчешкия полов мъжки орган" ? хелп плс

xixi
02-21-2007, 21:41
ми нз много съм влъбена в него :cry: :oops: :cry: не се клатушкасе просто през целото време си го държеше и ме гледаше в очите и казваше че ме обича. вярвам му и искам да запазя връзката ни, щото го обичам истински ! но как да го направя, ако той през цялото време ходи с изваден "момчешкия полов мъжки орган" ? хелп плс
това обяснява всичко...

ъъъ
02-21-2007, 21:41
Pti4i grip@
Аааа усети се че е тъпо и го едитна, а. Твойта кожа. :-D

sladurankata_87
02-21-2007, 21:42
ми нз много съм влъбена в него :cry: :oops: :cry: не се клатушкасе просто през целото време си го държеше и ме гледаше в очите и казваше че ме обича. вярвам му и искам да запазя връзката ни, щото го обичам истински ! но как да го направя, ако той през цялото време ходи с изваден "момчешкия полов мъжки орган" ? хелп плс
това обяснява всичко...
Кое всичко кажете ми да правя нещо ХЕЛП ПЛС !

koalka
02-22-2007, 05:43
т.11 от правилника!