PDA

View Full Version : писмо в бутилка



02-21-2007, 23:00
Нали знаете,кога се пуска писмо в бутила.Когато човек е загубен,самотен,когато иска помощ или поне малко надежда. Затова и аз решех да пусна моето писмо. Не живея близо до морето и не мога да го пусна там и затова реших да се пробрам така.
Бях най-щастливия човек на света въпреки,че не бих казала,че винаги е имало повод да е така. Сега обае не съм.Загубих много,но най-вече усмивката си.Знам,че е временно,че всичко ще се оправи с времето,но точно в момента съм удавника,който има нужда от своята сламка,за която да се хване. Сега съм на своя самотен остров,вярно идват да ме виждат от време на време,но когато се стъмни и остана сама всички сенки стават страшни и започват да ме преслеват.
Аз съм момиче само на 17 почти 18.Може би,когато прочетеш това писмо вече ще съм ги навършила(нали така става,намират писмото чак след много време).
Ако някой иска да ми пише,да разбере повече за мен или каквото и да е,на вашите писма в бутилка ще отговарям на pismozamen@abv.bg .
Просто имам нужда някой да дойде да ми прави компания на този загубен остров на който се намирам в последно време.

sh3_1s_7h3_0n3
02-27-2007, 21:19
а защо се чувстваш сама? ...нямаш ли близки, приятели...

feshankaa
02-28-2007, 12:36
А ... ако ни обясниш историята си може би бихме ти помогнали :wink:

positive
02-28-2007, 12:42
da obqsni . za6to ve4e ne se usmihva6?